|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gliste
8.12.2007 16:06:54   
Anonimen
Ne me brisat, ker sem lahko samo tu anonimna.
Kako odrasel človek ugotovi ali ima gliste ali ne? Jaz sem videla v školjki ko sem že potegnila vodo, eno črno glistico veliko skoraj en centimeter. Saj ne vem, ali je iz blata oz. od kod je.
Kako veš da jih imaš? Če so, kako naj se jih znebim na naraven način, ker imam en mesec starega otroka ki ga polno dojim.
Doma nimam ne psa ne mačke, sploh mi ni jasno, meša mi se ker me je strah.
V zdravstveni dom sem klicala, pa mi je rekla naj pridem v ponedeljek dati blato.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gliste
8.12.2007 16:20:23   
tjaga
Ko sem vtipkala v google črevesne gliste pri ljudeh, je vrglo kar nekaj nasvetov, s čim jih odpraviti:
surovo korenje, čemaž, bučke,...

Malo si poglej tukaj


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gliste
8.12.2007 16:25:50   
kajalin*
Niso glise bele?Sm jih mela ko sm bla mlajša,dobla sm jih od psa.Ja kako vidiš,ko greš kakat,pa trebuh te boli,pa nos srbi,kolk se spomnem.
Dej zrihti,ker to ni ok.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gliste
8.12.2007 16:32:48   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Niso glise bele?Sm jih mela ko sm bla mlajša,dobla sm jih od psa.Ja kako vidiš,ko greš kakat,pa trebuh te boli,pa nos srbi,kolk se spomnem.
Dej zrihti,ker to ni ok.


meni se tudi zdi....da so bele. Obstajajo pa neke tablete. Ne vem pa, ali so na recept, ali se jih da kupit. Drugače pa pravijo, da česen pomaga.


(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gliste
8.12.2007 17:21:32   
Anonimen

Izgled gliste:
user posted image

Gliste so bele barve in če jih imaš, okoli anusa zelo srbi.

(odgovor članu only_me)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gliste
8.12.2007 17:25:25   
hannika
jaz sem dobila tablete v lekarni - sem jih plačala, čeprav naj ne bi bile za kupit, ampak samo  na recept. s
em povedala,da sem jih videla pa so mi jih prodali. Lahko greš tudi takoj v zdravstveni dom, poveš da imaš gliste, ker si jih videla, in dobiš recept brez težav, pa še v laboratorij ne boš rabila iti. Tako je pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gliste
8.12.2007 17:27:32   
Una
Meni se tudi zdi, da so gliste bele, sicer pa to ful srbi (se spomnim še kot otrok, da sm se skoz po rit praskalauser posted image ). 

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gliste
10.12.2007 10:03:06   
Anonimen
Ne srbi me nič. Mi je pa grozno ker s higieno nasploh, kar pretiravam, in sem se blazno spraševala, kje bi lahko to dobila. Sem pa včeraj potem ko sem vodo povleklav prazni školjki v vodi videla da je nekaj plavalo . Ker živimo v hiši in smo v nizkem pritličju lahko da je kaj iz kanalizacije nazaj priplavalo. 

(odgovor članu Una)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gliste
10.12.2007 11:03:19   
florecita
Tudi po moje te gliste niso iz tvoje ritiuser posted image  na tvojo srečo. Po moje bi te vsaj malo srbelouser posted image
Kaj veš, kaj vse lahk priplava iz kanalizacije,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?