|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko je dovolj za cel obrok?
18.12.2007 20:58:42   
ThinkPink
Začenjam z uvajanjem GH in me zanima koliko mora dojenček pojesti, da zadostuje za cel obrok GH. Moja user posted image  je pojedla celo jabolko(kuhano in pasirano), pa me zanima, če je takšen obrok zadosten? Potem se sicer ni hotela dojiti, pa vseeno me zanima, če to zadostuje?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
18.12.2007 21:08:28   
Petraa
če si začela z gh ti povem sa si začela ZELO NAROBE
kajti otroku na začetku daš samo 2-3 žličke to je to in samo eno živilo cca 3 dni zapored

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
18.12.2007 21:15:13   
ThinkPink
Saj ni kar na začetku pojedla celega jabolka, začela sem s sokovi, nato nekaj žličk jabolka, nato pa celo jabolko.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
18.12.2007 21:43:09   
Paštetka
Celo jabolko? Moj ga pri 2 letih še ne poje , ti pa sprašuješ, če je dovolj za uvajanje user posted image .

Seveda je dovolj. Jaz sem sicer cele obroke začela zamenjevati z zelenjavo in ne s sadjem, ker sem 1. obrok menjala za kosilo in takrat se ponavadi je zelenjava in kasneje meso. Potem sem zamenjala naslednji obrok večerjo z mlečnimi kašicami  in nato sadje za malico dopoldan in popoldan.

Sadje sem uvajala za zelenjavo, ker je sadje sladko in če ga uvajaš kot prvo, potem nočejo sprejet zelenjave.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
18.12.2007 21:45:00   
Petraa
Sem te potem narobe zastopila.ja če noče potem se dojit potem je sit otrok.naš pa poje 2 jabolki hehe

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
18.12.2007 21:59:16   
eya
Se strinjam. Eno jabolko se mi zdi kar velika porcija, pa še dojit se noče...verjetno zato, ker se je najedel.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
18.12.2007 22:45:32   
Naja30
Moja je pojedla celo jabolko prvič pri 11m, tam nekje. So pa otroci različni. Če en 2-letnik ne poje celega, to ne pomeni, da ga tvoja tudi ne more. naša je velik jedec in je že kmalu jedla kar velike porcije.
Če se noče več dojit, je vsekakor sita in je ne rabiš silit.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
18.12.2007 22:54:23   
kobacaj
Naš 7 mesečnik poje celo manjšo banano in manjše jabolko skupaj zmiksano, tako da mislim da je količina odvisna od vsakega otroka posebej. Jaz mojega nič ne silim in poje kolikor hoče.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
19.12.2007 10:11:48   
ThinkPink
Hvala za odgovore.

Ko jabolko olupaš, narežeš na koščke , malo prekuhaš in spasiraš, ne pride kaj dosti ven, zato me je zanimalo. Ni pa imela nobenih težav po jabolku, hvalabogu.

(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
20.12.2007 11:43:37   
us

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Sadje sem uvajala za zelenjavo, ker je sadje sladko in če ga uvajaš kot prvo, potem nočejo sprejet zelenjave.


s  tem  se  ne  strinjam,  vsak  otrok  je  poseben.  osebno  sem  začela  s  sadjem,  pa  moja  mala  maže  zelenjavo  skoraj  raje  kot  sadje -  so  pa  določene  stvari, ki  jih  nemara  tko  pri  zelenjavi  kot  sadju.

Običajno  poje  en  sadež - jabolko,  banano, .. -  če  kombiniram,  ji dam  vsakega polovico.

lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko je dovolj za cel obrok?
20.12.2007 13:34:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Sadje sem uvajala za zelenjavo, ker je sadje sladko in če ga uvajaš kot prvo, potem nočejo sprejet zelenjave.


No, jaz sem uvajala najprej sadje, potem šele zelenjavo. Sadja ne mara, sploh pa kakšno banano ne spraviš v usta več kot eno žličko. Zelenjava je pa bolj njami.

Drugače pa jemo čisto majhne porcije. Redko pojemo 150ml GH. Pa tudi ko se je dojil, je pil samo 2 minuti in je imel dovolj. Očitno ima res. Pri 8 mesecih smo imeli 9 kg, kar je kar v redu.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?