|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko in gosta hrana
17.12.2007 16:28:16   
MSSD
Mene pa zanima, koliko mleka je potrebno, da spije otrok med 5 in 7 mesecem, ki ima že samostojne obroke goste hrane. Prebrala sem namreč, da ga potrebujejo vseeno med 600 ml in 800 ml. Kaj to drži? Meni osebno se to zdi dosti. Moj user posted image  ga spije 600 ml pri samo enem gostem obroku. Prosim za kakšen nasvet, ker mi s tem uvajanjem goste hrane ni vse jasno...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mleko in gosta hrana
17.12.2007 16:37:54   
Strawberrie Cherrie
Glej,preprosto: recimo tvoj otrok ima 9kg - se pravi potrebuje dnevno 900ml vnosa tekočine+hrane. če ima en gosti obrok, katerega poje recimo 150ml, potrebuje še 750ml dodatka, oz dojenja. simpl kot pasulj.
s tem pač, da boš ščasoma dodala tudi kakšne skutike, jogurte, ki bodo nadomeščali mlečni obrok. 

(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mleko in gosta hrana
17.12.2007 16:48:06   
MSSD
hahaha, ja sej se res sliši enostavno, samo ker vsi tolko povdarjajo, da je potrebno otroku vseeno dajat dosti mleka... jest bi čimprej prešla na več gostih obrokov, ker moj user posted image  dosti poliva, po gosti hrani pa ne.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mleko in gosta hrana
17.12.2007 16:53:00   
Strawberrie Cherrie
Logično je, da če ti otroku ponudiš 100ml keksolina, ki vsebuje adaptirano mleko, da je to vsekakor tudi mlečni obrok. saj imaš tudi mlečne kašice, pa kašice sadje + jogurt itd. po 6m lahko počasi začneš uvajat skutike, jogurte, potem tudi skutike s sadjem...vse to so tudi mlečni obroki.

(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mleko in gosta hrana
17.12.2007 19:56:38   
ajdaN
Do enega leta naj bi dobivali minimalno 0,5l mleka ALI mlečnih izdelkov dnevno. Če poje en jogurt, je to že skoraj polovica, če mu narediš še kakšen -lino si pa že zelo na tisti minimalni količini. Če mu pa daš še 1x flašo mleka ima pa več kot dovolj.

(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mleko in gosta hrana
17.12.2007 20:05:40   
MSSD
Obema hvala, pa še nekaj, kateri linoti razen rižolinota še pridejo v poštev pred dopolnjenim 6 mesecem?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mleko in gosta hrana
17.12.2007 20:11:14   
Strawberrie Cherrie
Od milupe imaš en kup kašic - jabolko z vanilijo, banana .... idi v Mullerja tam je najboljša izbira.




(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mleko in gosta hrana
17.12.2007 21:47:43   
ajdaN
Jaz veliko uporabljam kašice od Alnature iz DM-a. Ampak je mal kompliciran, ker je treba najprej mleko naredit. Najbolj simpl so pa od Milupe kot je S-C napisala. Müller ima ful pestro izbiro. Rižolina jaz nisem nikoli uporabljala, ker je čisto brez okusa.

(odgovor članu MSSD)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mleko in gosta hrana
18.12.2007 11:39:42   
kaya2007
men se zdijo te kašice od alnature brez ukusa-zato so ok za začetek, ko se privaja, potem pa ne več tok, vsaj naši niso več všeč.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mleko in gosta hrana
18.12.2007 13:19:17   
MSSD
Katere so potem najboljše, da bi jih vmešala kar v Novalac 2?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mleko in gosta hrana
18.12.2007 14:00:30   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
men se zdijo te kašice od alnature brez ukusa-zato so ok za začetek, ko se privaja, potem pa ne več tok, vsaj naši niso več všeč.


Men se pa sploh ne zdi - tisto proseno kašo si še jaz včasih naredim z mlekom in mi je ful dobra.

MSSD če boš delala z Novalacom, ti pridejo v poštev vse Alnaturine, pa vse od Milupe v modri škatli (rumene se mešajo z mlekom). Ostalih pa ne poznam toliko.

Kar se kvalitete tiče pa definitivno Alnatura.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?