|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kranj z okolico-junij...
23.10.2007 9:30:47   
beyba
Pozdravljene a je kaka bodoča mamica ki je iz okolice kranja.... in bi mal čvkale..... oglasite se....
Jst sem iz kranja, stara28 let in bo to moja prva bebica...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kranj z okolico-junij...
23.10.2007 12:21:44   
PAJO
user posted image OJLA,TUKEJ ANA IZ TRZICA.JZ SM TUD PRVIC MAMICA,IMAM SINCKA STAREGA 10 MESECEV.
KDAJ IMAS ROK?SLI ZE VES KAJ BOS RODILA?CE KAJ RABIS TI LAHKO DAM?LAHKO MI PISES NA MAIL
ana.tvarogsiol.net
lep pozdravuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kranj z okolico-junij...
23.10.2007 18:18:24   
mary_lou
evo mene sem tudi iz okolice kranja ampak upam da bom kmalu prov iz kranja z lubijem namrec isceva stanovanje v kranju.

bom pa februarja rodila in komi cakam


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kranj z okolico-junij...
24.10.2007 7:23:41   
beyba
Ojla pupe....Jst sem še bolj na začetku poti. PDP19.6. 2008. Načeloma sem iz Nakla/(uradno) neuradno pa iz kranja(kjer živim s svojim najdražjim) Mal bom še prijavljena pri starših, ker se splača. Tako da PAJO tržič sploh ni daleč user posted image user posted image user posted image . Stara sem 28 let. Mary lue, stanovanj v kranju je kar nekaj, tako da bosta ziher kaj dobla in se bo vajin sonček sprehajal po kranjskih ulicah. Fino maš februarja, do maja se bo ravno utrdil in bosta lahko full velik na sončku. Kaj bom mela, še ne vem ker je prezgodaj, upam da je en. Mam6.11. prvi UZ. Sigurna pa sem da bom vprašala kaj je in da se bom pravi čas pripravila na to. Prijateljica je v prvo vprašala v drugo pa ne. Potem ji je blo pa tolk žal, ker je mogla vse cunce prebekslat, ker j mislila da ma fantka, pol je bla pa punčka. Je bla prvi teden doma čist fertik....

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kranj z okolico-junij...
26.11.2007 17:23:15   
karamela6
Ojla gorenjke!

Tukaj še ena, ki spada v to temo. Sicer ne domačinka, pa vendar iz Tržiča. Če ste za to, se vam pridružim kdaj na kavici. user posted image Moj pdp je enkrat julija 2008 - še čista začetnica in bo to moj prvi otroček. Aja, stara sem pa 25.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kranj z okolico-junij...
26.11.2007 18:07:34   
beyba
seveda , asm kot si vrjetno opazla jer tuki bolj tuga, zaenkrat sva dve ki, si dopisujeva preko zasebnih sporočil, ampak te bova vklopli zraven pošlji mi zasebno sporočilo pa se zmenmo....

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kranj z okolico-junij...
26.11.2007 18:16:46   
Erin
Oooooooooooo beyba ....evo mene...

Iz Radovljice in čakam svoje prvo dete julij/avgustuser posted image user posted image user posted image

Ej, hvala za čestitke! Vidim da se pri tebi vse odvija tako kot je treba. Sem vesela zate...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kranj z okolico-junij...
26.11.2007 19:09:44   
s@nny
Ojla,

Jz pa mojga pričakujem 1.07.08. Bo moj prvi user posted image . Stara sm 28 in iz Kranja. Se že ful veselim.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 9:48:28   
karamela6
Danes imam prvi pregled. Komaj čakam. Bi vas pa vprašala, kje delajo pregled NS? Ana, si ti šla na ta pregled? Poročaj, prosim. user posted image

Se beremo ...

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 10:45:57   
beyba
O sej zdej se bo pa začel dogajat na gorenjskemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravlhjene nove članice v klubu gorenjskih nosečk. Zdej nas bo že tolk da bomo mele lahko spomldi piknikuser posted image user posted image user posted image user posted image

Erin še enkrat lepo da si končno med nami. Ja pri meni zaenkrat BP. Imam naslednji teden Nuhalno in sicer sem se naročila v Dravljah pri DR. Pušenjaku. Tko da mam v torek.

Lahko se naročiš preko spleta in če želiš Pušenjaka, točno napišeš da želiš njegaa.(bt. dela v torkih popoldne).



(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 12:42:09   
lidijajenko
ojla bejbe, evo še jaz se vam javljam,sem iz golnika in to je moja 1user posted image  stara sem pa 23.

se je pa res začelo dogajat na gorenjskem user posted image user posted image

karamela6  počakaj da ti ginekologinja pove kako pa kaj, jz sem šla na svojo roko na NS in sicer na Jesenice, pol čez 2 dni sem jo imela pa zastonj v kranju pri svoji ginekologinji.
Tako da se najprej pogovor z ginekologinjo.

lep pozdrav

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 13:18:50   
beyba
ana.tvarogsiol.net


Sam v Kranju nima noben ginekolog licence za NS. Tako da sem šla rajš k strokovnjaku ki se bavi s tem in ima izkušnje.Ni škoda 50Eur da ti nekdo ki se na zadevo spozna pove kako in kaj.Saj pomoje....

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 13:20:36   
beyba
sorry za citat ne vem kako mi je to ratal....user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 13:23:42   
pety78
Jaz sem po novem iz Tržiča, decembra bom dopolnila 29 let imam 2 leti starega sinčka in eno malo pikico v trebuščku, ki bi naj privekala na svet nekje v juliju. user posted image

_____________________________



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 15:46:33   
karamela6
O, fajn pety78, moj malček je star samo 3 dni manj kot tvoj, pa tudi jaz sem iz Tržiča. Morava it kdaj na kavo, hm? user posted image

Na NS sem se po priporočilu G naročila v Domžalah - 3. januarja.
Danes je bilo na pregledu vse ok. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 15:58:45   
pety78
Ja, karamela, morava na kavo. Kje pa stanuješ? V Tržiču ali Bistrici? Kam pa tvoj malček hodi v vrtec?

_____________________________



(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 17:11:55   
Erin
beyba hvala za podatke glede nuhalne. Sem si res želela nekam drugam it, nočem na Jesenice k Tratniku ta je mal čudenuser posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 18:03:25   
RMRM
Erin, za Tratnjeka res pravijo da je mal čuden, je pa strokovnjak s svojega področja, tko da jaz imam NS 11.12. pri njem.

lp

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 18:59:55   
karamela6
pety78, sem mislila glede iste starosti najinega malčka v trebuhu user posted image To je moj prvi. Sem pa v Tržiču. A ti si iz Bistrce? Morva o detajlih preko zs, da ne bova smetile. :-)

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 21:56:32   
anariya
Čer vsem čvekam, sem tud iz Tržiča, to bo moj prvi user posted image , rok imam pa 15.2, lp

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kranj z okolico-junij...
27.11.2007 21:57:40   
karamela6
Uh, v Tržiču bo pa drugo leto polno dojenčkov. Fino, fino, fino.... user posted image

(odgovor članu anariya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kranj z okolico-junij...
28.11.2007 7:00:19   
florc
Evo gorenjke še jaz se pridružim. Jaz imam rok sicer marca in sem 1user posted image , ravno včeraj sem dopolnila 23t in sem imela morfologijo. Drugače sem iz Kranja in lahko bi šle kdaj na pijačo vse skupaj da se še osebno poznamo, pa da tiste z izkušnjami kaj povejo, pa me k smo mal pred vami v roku, damo kakšen nasvet, kaj vse se zgodi in kaj je normalno, da ne bo kakšne panike po nepotrebnem.

Lepo se imejte, vas kontaktiram še kaj.

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kranj z okolico-junij...
28.11.2007 11:05:24   
tweetek
Jaz sem tud z Gorenjske, no ja s Selške doline in nimam daleč do kranja ;) Bebico dobimo pa 2.6... Moja prva, stara sem pa 26 let. To pa bo enih slovenčkov na Gorenjskem user posted image

(odgovor članu florc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kranj z okolico-junij...
28.11.2007 13:04:55   
karamela6
Ja, kok fajn, no. Res se mormo zment z kak čajček. Fajn bi vas blo videt.

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kranj z okolico-junij...
29.11.2007 11:15:50   
beyba
SE bomo zmenle, itak-zdej ka nas je tolk. Dobrodošle seveda vse na forumu....

Jst sem preventivno doma, ker majo v službi norice. Mela sem jih sicer že dvakrat, vendar nebi tvegala da jih dobim tudi v tretje pa to zdej do 20t. Ker je kao tko da če si jih prebolel, jih potem nimaš več...ta bo ja kako pa sem jih mela jst 2* ?

Dobimo se lahko kjerkoli, najbolš kako soboto ali nedeljo , ker ne vem kolk vas je na bolnbiškah...Vrjetno ne velik, pa jst grem tko potem ko se tole umiri nazaj delat....

Ni kaj naslednje leto bomo gorenjci taglavniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karamela6)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?