|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kranj z okolico-junij...
29.11.2007 11:42:44   
Soncnica Sandra ***
Pozdravljene gorenjke!

Naj se vam še sama pridružim. Sicer imam PDP 5.5.08, ampak še vseeno pa sem gorenjka kajne. Sem iz Poljanske doline in vidim da bo drugo leto res veliko dojenčkov na našem območju :-)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kranj z okolico-junij...
29.11.2007 13:59:26   
pikica_30
No pa še jaz user posted image : sem iz Šk. Loke in imam PDP 3.6.2008. Moja 1. user posted image  Stara oz. mlada sem pa okroglih 30! user posted image

Tweetek, a si kaj na junijčicah forumu, ker imaš rok samo 1 dan pred mano?

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kranj z okolico-junij...
29.11.2007 14:26:38   
Anonimen
A katera vodi evidenco koliko nas je z gorenjske? user posted image


(odgovor članu pikica_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kranj z okolico-junij...
29.11.2007 14:44:32   
pikica_30
Anja s katerega konca si pa ti, ker vem, da si tudi pri nas junijčicah!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kranj z okolico-junij...
29.11.2007 15:28:43   
Anonimen
Pikica zdaj sem v Zlatem Polju, junija se seliva v Žabnico pri Kranju user posted image  Pa ti?

(odgovor članu pikica_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kranj z okolico-junij...
29.11.2007 15:46:36   
pikica_30
Jaz sem pa iz Škofje Loke!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kranj z okolico-junij...
1.12.2007 12:04:59   
Erin
No beyba, odpreš to temo potem pa zginešuser posted image user posted image user posted image Povej kaj lepega. Greš tudi k Pušenjaku na NS?

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kranj z okolico-junij...
3.12.2007 9:15:04   
beyba
Halo punce...

Erin oprossti ker kar zginem...Sam to je tko kadar nisem v službi doma bolj malokrat sedem za računalnik. Kadar sem pa v službi sem pa ves čas tu gor. Zato sem mal 'ZGINLA' user posted image user posted image user posted image

Vidim da Nas je gorenk full, večina sicer Tržičank, ampak Kranj kot prestolnica gorenjske ni daleč in se bomo v prihodnosti kaj zmenloe za čajček v Slončku. Če ste za?

Jst mam jutri 16.15 nuhalno pri Pušenjaku, takoda ti bom lahko vse poročala šele V sredo.

Danes sem celo noč sanjala da sem bla mami, prinesli smo malo štručko domov(btw. bla je punčka) , Katera pa še vedno ni imela imena, nismo mel kupljeno ničesar, ne koška za v dnevno, kjer bo čez dan počivala ne vozička, ne previjalne mize....Sam tiste stvari, ki jih bom dobila od sestre, pa goro plenic. In pol sem mojmu rekla da zdej je pa res zadnji čas za ime, je pa reku, da naj se kar sama odloči, ko bo dovolj stara....


A ma katera veliko sanjsko knjigo da razloži....user posted image user posted image user posted image

Grem zdej še mal k junijčicam preletet kaj je novega....

Aja sevrda dobrodošlica vsem novinkam!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kranj z okolico-junij...
3.12.2007 13:06:16   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

In pol sem mojmu rekla da zdej je pa res zadnji čas za ime, je pa reku, da naj se kar sama odloči, ko bo dovolj stara....



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ta je pa huda.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To ziher pomeni, da bo fantek z imenom Jovan. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kranj z okolico-junij...
5.12.2007 7:59:52   
beyba
Pety dane sti lahko povem da se z 90% motiš. Včeraj sem mela NS in zvedla, da 90% vrjetnostjo pričakujemo  pupo.

Drugače pa zate erin podatki :

Jst sem tolk vesela!!! Šele zdej vidim kolk me je tale Nuhalna v resnici žulila. No končno je za mano. Mam 3D filmčka na cedeju, pa slikico. Vse je uredu!!! Jst sem kr skakala ko sva ven prišla. Moj se mi je tolk smejal.tveganje za DS je 1:5719, za ZA EDvardov in Patau-ov pa 1:82036. Vsi organi so vidni, tudi nosna kost. Srček bije 167/min in veliki smo 6,2 cm Na 3D filmčku smo še bolj vidni kot duhec kasper, ker mamo tako veliko glavo in tako male rokice in nogice, ampak je blo full dobr.....


Kaj zdej gorenka zakaj ste utihnile....

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kranj z okolico-junij...
18.12.2007 14:20:36   
beyba
Kaj zdej gorenke, kje ste se zguble.....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kranj z okolico-junij...
18.12.2007 18:33:42   
karamela6
Evo me spet tukaj! Saj čekiram, če je kakšna nova, drugače pa največ preživim pri mojih julijkah. Fajn bi blo, da se spomladi, ko bo že toplo, pa fajn sonček, pa me z gromozanskimi trebuhi user posted image , dobimo kje na čveku. No, slonček sicer ne vem, kje je, ampak boste že razložile.
Pri meni nič novega. Nuhalno imam šele 3.1., tako da še nič ne vem, kako in kaj. Me pa moj otroček kar preizkuša, kaj vse zmorem z njim v trebuščku, tako da je zelo pestro.user posted image
Bejba, ti imaš pdp junija,ne? Kaj pa ostale? Kako se bomo razvrstile?user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?