|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mamas & papas (luna) voziček
13.12.2007 21:13:21   
lilija*
Sem brala stare teme, pa porabla iskalnik, pa nisem našla nič o teh vozičkih. Vidla sem jih v trgovini Buši. Model luna mi je zelo všeč, mi je pa cena mal hecna. Vse stvari od Mamas & Papas so (vsaj meni) zelooo drage, tile vozički pa so 250 E, pa se lahko uporabljajo za novorojenčke, pa tud pol za sedet... Ima morda katera kakšne izkušnje? Baje jih imajo v Sloveniji samo v tej trgovini.

Hvala za informacije!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mamas & papas (luna) voziček
13.12.2007 21:21:36   
Jančika_
Tale komentar sem našla na netu:

http://www.myebaby.co.uk/2007/06/03/review-mamas-and-papas-luna/

Zgleda simpatično. Kolikor vem, je to pravzaprav Peg Perego, ki se v Angliji prodaja pod imenom Mamas & Papas.

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mamas & papas (luna) voziček
13.12.2007 22:15:25   
Taula
Jaz sem jih videla res samo v tej trgovini. Cena je pa nizka to je res.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mamas & papas (luna) voziček
13.12.2007 22:24:47   
lilija*
Meni so bli všeč prej ko sem vidla ceno. In pol sem 2x vprašala, če je to prava cena. Ne vem zakaj, ampak imam občutek, da če je nekaj tako poceni, da potem ni ok! Pa verjetno to ni vedno res... Mi je pa hecno, da so npr. posteljice od te firme od cca. 400 do 1000 E! Ne vem, kaj je pol s tem vozičkom. user posted image  Saj še mam dost časa (sem v 11 tednu), sam men se res tako zelo dopadejo, pa me je strah, da ne bom zadovoljna...

Lep večer

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mamas & papas (luna) voziček
13.12.2007 22:28:39   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: lilija*
sam men se res tako zelo dopadejo, pa me je strah, da ne bom zadovoljna...

Poglej z druge strani - lahko bi ti bil všeč fuuuuul drag voziček, pa bi ga kupila in ne bi bila zadovoljnauser posted image .

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mamas & papas (luna) voziček
21.12.2007 12:10:04   
tweetek
Jaz sem se tud v ta voziček zagledala- ampak me cena ni zmotila, moram rečt da se mi je zdela zelo zelo prijazna mladim družinamuser posted image . Več kot tolko si midva z dragim namreč tud slučajno ne moreva privoščit za voziček... Razni quinni-ji in bugabooji za 600 EUR - to je najin skupen mesečni dohodek, prosim! Sva pa vprašala v trgovini in ga vozila naokrog, pokazala nama je kako se zloži in zgleda zelo fajn, pa tud na ulicah Lj sem ga že vidla. Tak da prav slab gotovo ni.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?