|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   parni čistilnik
19.12.2007 12:35:20   
Šaki
H2O..tale na top šopu..kako se vam zdi..jz ne verjamem nič od tega kar majo..tole me je pa kar prepričal-sploh zaradi pare.....samo drag se mi zdi..
ga mogoče kera ima?
koliko je res učinkovit?

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 12:46:20   
Lenny
Pred časom sem tudi jaz spraševla, pa se mi ne da linka iskat. V informacijo pa ti lahko povem, da so bili odgovori negativni. Tiste, ki so ga imele, niso bile zadovoljne. In seveda spet velja, da v reklamah ni vse res user posted image  Kupila pa ga nisem.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 14:01:29   
barbara b
Jaz sem ga imela prejšnji teden na probi. In bi ga kupila, če ne bi bil tako drag.
Ni se mi zdel ravno tako zelo slab, kot so nekatere pisale. Pač pomivaš po tleh in je pomito.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 14:10:49   
Enolla
Poglej tukaj. Je kar nekaj napisanega o tem http://tv-prodaja.mojforum.si/tv-prodaja-post-42.html

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 14:21:33   
Anonimen
Mi imamo doma parni čistilnik eco junior. Ni samo sesalec, z njim lahko pucaš vse (ma več nastavkov). Ful dobro spuca, je dober, uniči bakterije... Je pa težko z njim delati. Težek je, dolgo časa ga pripravljaš... Tak da ga rabim samo takrat ko imam res čas in temeljito pucam stanovanje. Da bi pa z njim vsak vikend strašila po hiši pa ni preveč praktičen.

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 14:30:58   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: peetra

Mi imamo doma parni čistilnik eco junior. Ni samo sesalec, z njim lahko pucaš vse (ma več nastavkov). Ful dobro spuca, je dober, uniči bakterije... Je pa težko z njim delati. Težek je, dolgo časa ga pripravljaš... Tak da ga rabim samo takrat ko imam res čas in temeljito pucam stanovanje. Da bi pa z njim vsak vikend strašila po hiši pa ni preveč praktičen.


user posted image  Ne razumem - jaz ga pripravim glih v eni minuti in potem v dveh razmontiram in spravim in potem še eno minuto, da ga očistim. Če zančnem čistit pri tleh samo menjam nastavke in potem kar naenkrat očistim še šipe. Sploh pa ko likam je to en, dva, tri pripravljeno.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 14:49:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

IZVIRNO SPOROČILO: peetra

Mi imamo doma parni čistilnik eco junior. Ni samo sesalec, z njim lahko pucaš vse (ma več nastavkov). Ful dobro spuca, je dober, uniči bakterije... Je pa težko z njim delati. Težek je, dolgo časa ga pripravljaš... Tak da ga rabim samo takrat ko imam res čas in temeljito pucam stanovanje. Da bi pa z njim vsak vikend strašila po hiši pa ni preveč praktičen.


user posted image  Ne razumem - jaz ga pripravim glih v eni minuti in potem v dveh razmontiram in spravim in potem še eno minuto, da ga očistim. Če zančnem čistit pri tleh samo menjam nastavke in potem kar naenkrat očistim še šipe. Sploh pa ko likam je to en, dva, tri pripravljeno.


Koliko pa stane ta stvar?
Sm si pogledala njihovo int.stran, pa nič ne piše. Zgleda pa zelo uporabno. A se da s tem tud laminat pucat?

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 15:40:19   
kovač
Jaz bi pa enkrat raj neki res kvalitetnega kupla in ne kar neki. Ful dobri so sesalci od Hyle in Hoverja sem ugotovila in neki od tega bom kupla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 17:54:22   
sneska1
Zanima me eco junior, ali sesalec istočasno sesa in čisti tla. Ali moraš najprej posesati, nato pa z paro počistiš. Kaj pa cena? Pravkar kupujem parni sesalec, bi bila hvaležna vsake informacije. Ali uporablja kod Hooverja Steamaway?

lp



(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: parni čistilnik
19.12.2007 19:52:18   
Enolla
user posted image Najprej naj povem, da jih ne prodajam in da to ni prekrita reklama. To pa povem zato, ker ga bom hvalila.
Eco junior je bivša Diva če katera pozna to,je pa v toku let nastal parno- sesalni center oz. čistilec in sesalec obenem. MIslim, da smo dali zanj cca 1.500,00 € vendar od takrat kupujem samo še pralni prašek in sredstvo za pomivanje posode. Čistim vse: od pečice do školjke in šip. Istočasno pomije in posesa in kot sem že zgoraj omenila se ga da zelo hitro sestaviti in razstaviti. Imam pa tudi likalnik, ki mi je user posted image  opravilo zmanšal na minimum - enkrat potegneš in je zlikano. Njegovo prednost pa vidim tudi v tem, da lahko polniš rezervoar z vodo tudi ko deluje - ga ni potrebno ohlajat in potem polniti. Sicer pa če jih pokličete pride predstavnik na dom in vam demonstrira in če se odločite in ga kupite vas pride predstavnik naučit oz. pokazat kako delat z njim.

Karin - ja lahko čistiš laminat saj gre najprej para ven, da očisti in istočaso posesaš nazaj noter. Jaz brez problema čistim topli pod recimo.

Če katero še kaj zanima pa naj vpraša - bom odgovorila če bom vedela predvsem iz izkušenj.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu sneska1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: parni čistilnik
23.12.2007 7:11:41   
m76
IZVIRNO SPOROČILO: kovač

Jaz bi pa enkrat raj neki res kvalitetnega kupla in ne kar neki. Ful dobri so sesalci od Hyle in Hoverja sem ugotovila in neki od tega bom kupla.


Od hyle sem ga imela ene 8 let nazaj, pa sem bila tko tko zadovoljna, lahko pa rečem da je  tale zakon: rainbow

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: parni čistilnik
23.12.2007 9:13:49   
sneska1
Koliko pa je cena tega čistilca? Ali pomiva tudi ploščice?

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: parni čistilnik
23.12.2007 10:27:32   
malecka
Eco junior je bivša Diva


Ta je bil meni cenovno nedostopen. Sem pa si kupila od kerhera parni čistilec in jaz sem zadovoljna, not nalijem vodo počakam 5 min in grem. Ko delo končam ga samo pospravim, zato ker samo čisti in ni sesalec zato ga ne rabim prat. Čistim pa od ploščic, stekla, tal, pepiha, štedilnika....v glavnem vse. Je pa res da moram prej posesat in pomest.

Zdraven pa ima še likalnik, vendar ga ne uporabljam ker sem en mesec pred njim kupila novega. In ga še ne dam, mislim pa da je super. Naliješ  1200  ml vode in peglaš brez  odmora. user posted image



_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: parni čistilnik
23.12.2007 10:39:32   
natasaom
hoverja ima merkur.cena je 600e.je pa za vse površine.sesa in pomiva naenkrat.mi si ga bomo priviščili.kdaj pa še ne vem

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?