|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje ste uporabnice marlina4
28.12.2007 11:57:17   
NINIKA12
Lepo pozdravljene,imam priložnost kupit  traxxov voziček marlin 4 in to kar ugodno,vendar ga ne upam ker nimam vseh odgovorou na moja vprašanja. Sej sem si ogledala različne forume in debate samo nisem bla zadovoljna, ker se vedno piše isto. Zato prosim vse poznavalke ali še bolj uporabnice če mi lahko pomagate. Zanima me koliko je prilagodljivo hrbtišče vozička ali lahko otrok lepo leži in kasneje pokonci sedi? Ali se polička za noge res ne da dvignit? Premičnost sprednjih koles naj bi bila dobra me pa zanima če se voziček dobro vozi npr. po trgovini kjer ni veliko maneverskega prostora? Ali mogoče katera ve mere zloženega vozička, sama imam Fiat Punto(star  model)in me skrbi da ga ne bom prtljažnik dobila? Zelo bom hvaležna za vsak odgovor. Lepe praznike in srečno novo leto
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje ste uporabnice marlina4
28.12.2007 12:04:58   
Taula
Marlin 4 - štirikolesnik, primeren že za novorojenčka .... Mere: -dolžina vozička 92 cm -višina vozička 98 cm -širina vozička 35 cm ...mere zloženega vozička 36 x 35 x 90 cm ...



Tole sem našla na netu.user posted image Izkušenj z njim nimam.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu NINIKA12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje ste uporabnice marlina4
28.12.2007 20:10:03   
tinaaja
Jaz imam jaguar 3, ampak nek filing priblizno imam. sem sprobavala tud 4kolesnika..
Nas 3 kolesnik gre v cliota, ce snames zadnji dve gumi, na knap. Tko da ti svetujem da prej sprobas dejansko ga dat v avto. Traxxovi 4 kolesniki so NORO tezki, misli, da okoli 17 kg.. jaz ze 3kolesnika komaj dvihujem, pa ima ene 5 kg manj. Ziher je dober za teren, za trgovino pa ne bi rekla. Jaz uporabljam samo marelo.
tele mere zgoraj niso prave, ker nje ze samo sirina vozicka sirsa in ne more bit kakorkoli ozja.. sedalni deli so brez pripomb.

osebno se zaradi teze ne bi odlocila zanj... ce pa ga bos imela samo za sprehode doma in ne natovarjala v avto (oz redko) - morda..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje ste uporabnice marlina4
29.12.2007 11:36:52   
evitaeva
zivjo,

z mojim sva kupila traxx marlin 4... in morem najprej rect da sploh ni noro tezek, kajti tehta nekje 14kg in ne 17kg kot je zgorja navedeno in jaz ga z lahkoto dvignem ali pa prestavim. tudi glede njegove funkcionalnosti lahko recem da je meni osebno vsec, saj se njegova prva kolesa lepo vozijo, saj so prednja kolesa fleksibilna in se da prav lepo zavijati ...tako da je primeren tudi za trgovino...
- mere vozicka, ko se zlozi in ko se snamejo dol tudi kolesa so 90cm dolžine in 57cm širine ter 30cm višine
- nanj se lahko da lupinica maxi cosi in quinny košara, le adapterje je potrebno druge kupiti, ki pa jih v arielu dobiš za cca 10€
- je pa je zame edina pomankljivost da se spredaj ne da dvignit za nogice...
- poleg vsega pa je bila cena ZELO ugodna, zanj sva dala 188€ v arielovi  trgovini v mariboru

lp

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje ste uporabnice marlina4
29.12.2007 21:25:18   
Anonimen
Mi smo imeli Marlina 3, pa smo po treh mesecih menjali za Jané slalom pro. Mi ni bil Marlin všeč.

(odgovor članu evitaeva)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje ste uporabnice marlina4
29.12.2007 21:28:12   
Anonimen

- je pa je zame edina pomankljivost da se spredaj ne da dvignit za nogice...


No, da mal več povem.
Poleg te (velike) pomanjkljivosti (zdelo se mi je, da lahko user posted image  kar ven pade), me je motilo še:
- da hrbtni del ni trd, temveč mehak in se je user posted image  kar ugreznila notri
- streha se ne da pomaknit naprej, da bi zakrila sonce
- prednje kolo se samo nagiba, ni vrtljivo za 360°


Plusi pa to, da gre MC lupinica gor, ter velika košara spodaj, pa dve super ročki za vrečlke gor obešat. user posted image  user posted image

(odgovor članu evitaeva)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?