|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 18:07:36   
karmy
to mi je danes moja mat rekla, ko sva se skregale....user posted image  od moje najboljše frendice stara mama je svojo vnukinjo prosila če ji gre lahko razvit fotke za pogreb.... a imate tudi vi kakšne paranoične osebe okoli sebe?user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 18:33:24   
Gina
Nč ne štekam. Kako razvit fotke za pogreb?

Kar se pa mame tiče, kakšni ljudje so mal čudni. Lahko se ti samo smilijo, pa gre čez eno uho notri, čez drugo pa s svetlobno hitrostjo ven...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 18:34:52   
Anonimen
Ja, mojo babico, samo ne s tako hudimi izjavami.
Se pa že 20 let poslavlja od nas vsake toliko s pripombami, ko pa mene več ne bo.....Pa je nihče ne jemlje resno, ker je drugače zelo dobrovoljna, polna življenja in optimizma. Samo vsake toliko ji kaj ven vdari. Ima s smrtmi v svojem življenju že skorjda preveč izkušenj in jo je smrti zelo strah. Vse odkar je izgubila prvega user posted image pri 6 mesecih, zato jo po eni strani s takimi izjavami tudi razumemo.
Drugače pa imata z dedkom že nekaj let napisano oporoko, denar na strani za pogreb in ploščo in kaj naj bo napisano, plačan prostor na pokopališču. Malce čudno sicer, ampak sta mnenja da ne želita svojim otrokom nakopat stroškov s pogrebom in krega za dediščino. Tako sta pred leti na enem družinskem kosilu povedala kaj sta komu namenila, to zapisala in tako tudi vsak ve kaj mu pripada. Žalostno, ker ju imam tako rada da želim da sta večno med namiuser posted image .
Še bolj žalostno pa je to, da se imata tako rada da imata samo še eno željo in sicer da bi lahko umrla skupaj, ker bo tistemu ki bo ostal počilo srceuser posted image .
In zdaj bom jokala.....

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 18:36:23   
Anonimen
Gina, verjetno je milila tiste fotke od sebe ki se dajo povečat za postavit ob žaro ali krsto, ali pa za na ploščo, v osmrtnico.....žalostno da si mora človek to urejat.....

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 18:59:55   
karmy
bolj žalostno je da svoje vnuke pošilja to delat...user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 19:02:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Nč ne štekam. Kako razvit fotke za pogreb?


Tega tudi jaz ne razumem.

Drugače pa človek v jezi marsikaj reče, pa ne misli tako. Takrat želi samo prizadeti nasportnika.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 19:31:44   
caillou
Joj s kakšnim se obmetavateuser posted image . Meni je pa to zelo čudno.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 20:46:31   
Teya*D.
Po moje je to rekla ker te je hotela malo prizadet pa ni vedela kako-mama namreč.
Za fotke pa....user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 20:59:06   
Naja30
Meni so tudi čudne take izjave, še posebej od mame user posted image
Jaz bi ji sigurno rekla, ti tud na mojga ne hod user posted image

Kar se tiče slik, ja starejši ljudje hočejo vse poštimat, preden "jih več ne bo". Moja babica ima tudi že leta za krsto pripravljen denar. Pa vsakih 5 minut pove, kako bolezen ima in ko nje več ne bo... Bo pa vse nas preživela, taka skala je user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 21:28:19   
Anonimen
Men ni pa nič čudno da hočjo ljudje vse porihtat. Moja teta je tud mela denar, oporoko, vse pripravljen in smo se tud zmenil kako bo. Z mamico sve se tud ful o tem pogovarjale k je zbolela za rakom. Jst sm tud že vsem povedala kako hočem bit pokopana.
Pa moj oči je tud zadnje par mesece nonstop o tem govoru, pa ful stvari nam dajal, pa razlagal kje je kej, pa....v glavnem, k da bi vedel. Pa smo se mu tud smejal, k je bil še mlad, zdrav, več kondicije mel k jst....
Tko da men ni nč čudnga. Sploh ne za starejše ljudi. Pač dejstvo je da bomo umrli, nekateri smo očitno pač taki freaki da hočmo še svoj pogreb organiziratuser posted image .

To kar je pa mami rekla je blo pa v jezi. Pa kokr je men znano itak nisti v ne vem kako dobrih odnosih. Pač človek v jezi marsikaj reče.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 21:43:28   
Angellina
Men je babi enkrat prijavila:
"Ti a mi greš po okvir za sliko?" 
Za kako sliko, jo vprašam.
Ja mojo, ne?
Emmm aha sebe boš mela v okvirju? Ok. Kake barve pa?
Ja črne, kake pa.
Aha. A moram it danes iskat al lahk počaka?
Ja ne vem kok lahk počaka. Danes bi blo kar ok, ker človek nikoli ne ve.
Kaj ne ve?
Ja kdaj bo umrl, a ne?
Ja kaj, a rabiš ti to za v mrliško vežico?
Ja, za kam pa?
Ja ne vem, sem mislila, da se boš postavila na nočno omarico, da se boš lahko gledala preden boš zaspala.
Neeeeeeeee, za v mrliško vežico, bi mela. Pa tisto sliko bom noter dala, ko sem bila 22 let stara.
Ja pa sej te ne bo nobeden prepoznal.
Saj je vseeno, hočem, da je lepa slika not. Zdej sem vsa zgubana, kdo bo pa to staro kavko gledu.
Tut prov, kokr hočeš.

In res, sem šla po okvir, v photoshopu se popravila njeno fotko, jo dala razvit in vstavit v okvir. Zdej je pomirjena in srečna, ker ve kakšna fotka bo v njeni vežici. Samo črn trak moram še čez dat. Pa vse mi je že razložila, katere pevce naj naročim, kako do denarja za pogreb, katere dokumente bom potrebovala, kje se skritra zaloga eurčkov, kaj na dam za oblečt...Najprej sem pizdila, kaj čveka neumnosti, čez čas,pa sem jo začela poslušat. Zdaj je pomirjena, ker ve, da bom naredila tako kot je prav, tako kot si ona želi. In če jo to osrečuje in če zaradi tega lažje spi..tudi prav.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
11.1.2008 22:26:46   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Men je babi enkrat prijavila:
"Ti a mi greš po okvir za sliko?" 
Za kako sliko, jo vprašam.
Ja mojo, ne?
Emmm aha sebe boš mela v okvirju? Ok. Kake barve pa?
Ja črne, kake pa.
Aha. A moram it danes iskat al lahk počaka?
Ja ne vem kok lahk počaka. Danes bi blo kar ok, ker človek nikoli ne ve.
Kaj ne ve?
Ja kdaj bo umrl, a ne?
Ja kaj, a rabiš ti to za v mrliško vežico?
Ja, za kam pa?
Ja ne vem, sem mislila, da se boš postavila na nočno omarico, da se boš lahko gledala preden boš zaspala.
Neeeeeeeee, za v mrliško vežico, bi mela. Pa tisto sliko bom noter dala, ko sem bila 22 let stara.
Ja pa sej te ne bo nobeden prepoznal.
Saj je vseeno, hočem, da je lepa slika not. Zdej sem vsa zgubana, kdo bo pa to staro kavko gledu.
Tut prov, kokr hočeš.

In res, sem šla po okvir, v photoshopu se popravila njeno fotko, jo dala razvit in vstavit v okvir. Zdej je pomirjena in srečna, ker ve kakšna fotka bo v njeni vežici. Samo črn trak moram še čez dat. Pa vse mi je že razložila, katere pevce naj naročim, kako do denarja za pogreb, katere dokumente bom potrebovala, kje se skritra zaloga eurčkov, kaj na dam za oblečt...Najprej sem pizdila, kaj čveka neumnosti, čez čas,pa sem jo začela poslušat. Zdaj je pomirjena, ker ve, da bom naredila tako kot je prav, tako kot si ona želi. In če jo to osrečuje in če zaradi tega lažje spi..tudi prav.




Tole je pa tako lepo ...

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
12.1.2008 8:01:23   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

to mi je danes moja mat rekla, ko sva se skregale....user posted image  od moje najboljše frendice stara mama je svojo vnukinjo prosila če ji gre lahko razvit fotke za pogreb.... a imate tudi vi kakšne paranoične osebe okoli sebe?user posted image


To je čustveno izsiljevanje.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
12.1.2008 18:30:52   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

IZVIRNO SPOROČILO: karmy

to mi je danes moja mat rekla, ko sva se skregale....user posted image  od moje najboljše frendice stara mama je svojo vnukinjo prosila če ji gre lahko razvit fotke za pogreb.... a imate tudi vi kakšne paranoične osebe okoli sebe?user posted image


To je čustveno izsiljevanje.


Točno.
Naslednjič ji odgovori, da tudi ona na tvojega ne rabi hodit user posted image .

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
12.1.2008 22:28:12   
karmy
Ma sej vem da je bilo, in tisti trenutek mi je bilo čisto vseeno, in sem ji rekla da ne bom prišla ker jo že dlje časa nimam za mamo, ker je na tem področju pogorela na celi črti. Vendar ko sva končali pogovor so se mi začele prikazovat kakšni scenariji bi bili user posted image Tako bedno se pa še nisem počutla no. Sem imela mp3 player pržgan pa sem komaj kakšno pesem ujela... user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
12.1.2008 22:30:24   
scubadiver
Ko je moja babica kej izsijevala očeta z besedami: ja sej ko bom pa umrla... ji je oči vedno v hecu pribil nazaj: ja ja, spet samo obljubljaš. Je takoj nehala. AMpak to sta pač oba vzela kot hec user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ni ti treba pridt na moj pogreb!
13.1.2008 9:13:47   
Anonimen
Jaz pa sem rekla enkrat takole:če in ko umrem vas bom hodila strašit imeli boste nočne more kot nikoli.user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?