|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero vodo za hrano?
1.1.2008 20:14:27   
ALEKSA13
Zanima me, katero vodo za mešanje ste oz. uporabljate za svoje nedonošenčke?
Sva na Aptamilu.  Moj fantek je star slabih 5 mesecev (-2), pa sem do zdaj uporabljala vodo za dojenčke od Hippa, zdaj pa sem začela uporabljati izvirsko vodo Jano. Vode iz pipe ne uporabljam, ker je pri nas zelo trda in klorirana.  Po dvodnevni uporabi te vode se mi zdi, da so nekakšne spremembe. Bolj ima vetrove, pa tudi bruhal je že. Ne vem, ali bi to bilo lahko od neprimerne vode, ali bi še morala naprej uporabljati vodo za dojenčke? LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katero vodo za hrano?
1.1.2008 20:53:28   
Lunca1
Jaz sicer nimam nedonošenke. Uporabljali pa smo vodo izpod pipe, ki smo jo pred uporabo prevreli.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katero vodo za hrano?
1.1.2008 20:57:09   
kristinaj
jaz sem naši pri 5m že dajala vodo iz pipe.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katero vodo za hrano?
1.1.2008 20:57:12   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Uporabljali pa smo vodo izpod pipe, ki smo jo pred uporabo prevreli.


Tudi mi.....pa imamo tudi nedonošenko.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katero vodo za hrano?
1.1.2008 20:59:18   
biba 78
Jaz tudi uporabljam vodo izpod pipe, ki pa jo seveda prekuham. Imam pa nedonošenko.

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katero vodo za hrano?
1.1.2008 21:08:35   
ALEKSA13
Tudi jaz sem že nekajkrat prekuhala našo vodo izpod pipe, samo me je groza ko vidim na podnu posode ali kozarca kar na debelo belih usedlin, kot nekakšen droben pesek. Še meni se gabi, zato sem zelo v dvomih, ali naj jo dam svojemu user posted image ali ne....

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katero vodo za hrano?
1.1.2008 22:27:36   
* Mateja *
Jaz sem za nejca vedno uporabljala vodo s pod pipe, vendar sem mu jo vedno prekuhala. Nikoli , razen na morju na Hrvaškem  nismo uporabljali ustekleničene. Prekuhavala sem mu jo do kakšnega leta, leta pa pol, pol pa ne več. Je bil malinovec , bezgoves,...z vodo izpod pipe.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katero vodo za hrano?
1.1.2008 22:35:09   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Uporabljali pa smo vodo izpod pipe, ki smo jo pred uporabo prevreli.


Da se še tu javim. Enako, pa imamo enega nedonošenčka...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katero vodo za hrano?
2.1.2008 9:17:19   
anajmad
Tudi mi vodo iz pipe,s tem da sem jo prej prefiltrirala skozi Brita vrč in jo potem prekuhala.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katero vodo za hrano?
5.1.2008 23:35:48   
Jenny Anny
Mislim, da je voda iz pipe čisto OK.
Če je pa res tako trda, jo pa prevrite, počakajte, da se ohladi, takrat se bo apnenec usedel, ter odlijte tako, da apnenec ostane v loncu.
Ali mislite, da ustekleničene vode ne vsebujejo ničesar, da so zaprte in tolko časa uporabne??

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?