|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hipp 2 moder/roza
9.1.2008 22:20:36   
prolet
Živjo!

Lana je dopolnila 4 mesece, tako da sva zamenjali enko z dvojko. Ko sem ga kupovala v Dmu sem videla, da je 800 gramsko pakiranje samo v roza škatli, modra pa je pakirana 300 gramsko. Zanima me, če mi lahko katera razloži malo bolj podrobno kakšna je razlika med roza in modro škatlo in če se da kje kupiti modro pakirano 800g, mogoče v Mullerju?
Zanimivo pa mi je tudi to, da mi je brat, ki dvakrat mesečno vozi v Nemčijo povedal, da je tam v trgovini našel dvojko v modri škatli 800g, o roza pa ne duha ne sluha, aja pa za primerjavo cena je 9,25 eura.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hipp 2 moder/roza
9.1.2008 22:33:30   
Maleal
V roza škatli je že mleko not,v modri pa ga ni,v Mullerju imajo samo roza škatle duplo pakirane,modrih nisem videla-vsaj v MB ne.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hipp 2 moder/roza
9.1.2008 23:57:25   
petra a
čakte mal,čakte mal

v DM imajo tudi modro pakiranje v 800g-govorim za nadaljevalno mleko 2,3 pa imajo samo v 600g pakiranju-to govorim o velikih škatlah,drugače imajo tudi obe po 300g

roza je probiotičen,moder je bio

moja je prvo pila modrega (2),pol sem ji pa enkrat dala vmes roza,pa ga ni marala,zato nadaljujeva z modrim...kolikor sem gledala je probiotičen,torej roza,malo boljša sestava,pa tudi okusa je malce drugačnega

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hipp 2 moder/roza
10.1.2008 9:37:56   
prolet
V katerem DMu pa kupuješ, ker jaz res nisem našla, modre pakirane 800g

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hipp 2 moder/roza
10.1.2008 9:54:20   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: prolet

V katerem DMu pa kupuješ, ker jaz res nisem našla, modre pakirane 800g

Brežice,Krškouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu prolet)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?