|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obutev v hojici
11.1.2008 9:53:05   
nova sloncica
Kaj mi priporočate za obutev  7,5 mes starega fanta. Zelo rad šiba v hojici, pa tudi veliko že hodi, seveda ob opori. Zaenkrat ima obute mehke copate. Ali bi moral imeti na nogi kaj bolj trdnega, kot npr. čevelj ali supergo.


Hvala za nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 9:55:27   
Anonimen
Ni problem obutev bi bili sokni z bremzicami dovolj, mene bolj skrbi hojica pr 7,5 !? mescev starem otroku.


(odgovor članu nova sloncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 9:56:29   
smigli
Ma ne, mehke copatke so super, važno da se mu ne drsi. V pikapolonici imajo nogavičke s silikonskim podplatom. Že kar nekaj časa zagovarjajo pediatri, da mora biti nogica prosta v mehkem obuvalu.

lp 

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 9:59:17   
*erika*
nas je imel copatke ali nogavice ki imajo nedrsec podplat.zelva.....sj ni prezgodaj 7,5 mesecev za v hojco,nas je sel ze prej pa ni blo nc narobe.



_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 9:59:47   
mayy
Za otroka je najbole če nima copatkov, hojica pa itak ni priporočljiva.

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 10:01:14   
*erika*
kaj komplicirate sej vs ni vprasala za v hojco ampak kaj nj otrok obuje..............................SVASTA

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 10:04:37   
Anonimen
čimdlje brez čevljev, samo v štunfkih ali mehkih copatkih in čimmanj v hojici in čimveč prosto na tleh!

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 11:09:12   
soja
Mi smo imeli nogavičke z nedrsečim podplatom vse do takrat ko ni shodila. Potem pa copateke z mehkim stopalom. fajn je, če je čim dlje v nogavicah ker otrok išče ravnovesje s prstki. malo se je začela debata o hojici. Če želite, da se otrok lepo nauči hoditi - da se bo pučutil varnega in bo znal pasti ga ne dajajte v hojico. A ste že videle otroke, ki hodijo po prstkih tudi ko so stari 10 pa tudi vec let????? Zakaj le??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 12:37:17   
Anonimen
Lepo je če se izteče dobro. Vidim pa dosti otrok, ki so hodili ob opori prehitro in je njihova hoja porazna. Kaj je nekaj mesecev v primerjavi s posledicami, ki lahko ostanejo za celo življenje!

Drugače se mi pa po domače ********** kaj počnete, ker je otrok itak vaš. Jaz pa za mojega dobro poskrbim.

(odgovor članu *erika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 13:17:56   
Adelina
Upam, da ne bo narobe, če bom kar tukaj nekaj vprašala. Tudi jaz sem pristaš nogavičk in bosih nog. In je moja skoraj 1 letnica do sedaj imela na nogicah tiste nogavičke- copatke, ki imajo samo mehak usnjen tanek semiš podplat. Zdaj pa je to začela sezuvat-non stop. Samo obuješ jo, že ona dol potegne. Kaj sedaj. Bosa sedaj res ne more bit, samo v žabah bi jo tudi zeblo-že tako ima zelo hitro mrzle nogice, pa sedaj res ne vem kaj ji obuti. Sedaj ima sicer tiste štrikane copatke, ki jih zavežem oz. zafeclam, da jih ne more sezuti, vendar ti drsijo. Sicer šele zdaj poskuša začenja hodit in bo nastal problem. A obstajajo kaki copatki z mehkim podplatom, pa ga otrok ne more sezuti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 14:15:58   
MADMAX
ADELINA če je otrok star že eno leto bi morala že tuhtati za nakup obutve z trdim podplatom pa ni treba iskat, da je obuvalo anatomsko oblikovano naj bo raven podplat saj se še razvija in noga mora imeti prosto pot brez ovir. Glede sezuvanja pa mislem ali so na ježka ali pa za zavezat, eno leto star ortrok bo znal vse iz noge dol dat.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 14:18:27   
jaša2
ma, debata o hojicah je že bla odprta kak mesec nazaj - sem jo sama odprla, tak da... tu je blo vprašanje  o obutvu. kar se pa tiče hojice - vsaka ima svoje navade, svoja mnenja in prepričanja - o dosti stvareh, ki se tičejo otroka, tak da...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 14:19:37   
jaša2
aja, sem pozabla dodat - jaz sem tud mojo dala v hojico pri 7,5M in se ne počutim, da bi ji  s tem kaj škodla - za kasneje mislim.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 14:35:20   
Ejpril
Kdo proizvaja ne anatomsko obutev ,oziroma katere čevlje vi kupujete?.Moj sin je shodil in rabimo čevlje za zunaj,neki res kvalitetnega,pa da nogi ne škoduje.Hvala.

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 15:40:10   
MADMAX
ne anatosko obutev vem da ima Nike, Adidas, Merell imajo v Tomas sportu lahko greš pa na superge.si

(odgovor članu Ejpril)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 17:45:13   
Naja30
Naša je dolgo imela za doma abs štumfke, ko se je začela postavljat na noge, pa smo ji kupili cicibanove copatke.

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 17:49:23   
Ejpril
Za doma ima shoo shoos copatke.Samo noga mu se malo poti not.Kakšni so naturino čevlji,vem pa da chicoo ima pol ordopedske.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 21:22:54   
only_me
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Lepo je če se izteče dobro. Vidim pa dosti otrok, ki so hodili ob opori prehitro in je njihova hoja porazna. Kaj je nekaj mesecev v primerjavi s posledicami, ki lahko ostanejo za celo življenje!

Drugače se mi pa po domače ********** kaj počnete, ker je otrok itak vaš. Jaz pa za mojega dobro poskrbim.


in kaj ima to s copati???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Obutev v hojici
11.1.2008 22:37:45   
natasar
Priporočam Superfit copate ali čevlje - so mehki, znotraj ravni, cenovno pa se gibljejo tam nekje kot Ciciban. Moja hčerka je uporabljala Ciciban copate, ker je čudno nogico obračala, s copati pa je lepo stopala (tudi v hojici, kjer ni bila dolgo notri). Sem pa kar hitro prešaltala na Superfit, ker hodi v njih, kot da ne bi imela nič obuto. 

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Obutev v hojici
12.1.2008 0:12:54   
julci
Mi mamo v hojici nogavičke z silikonskim podplatom(pikapolonca) in so super.Naprej pa bomo meli superfit čeveljce.
Kar se pa hojce tiče ma vsak svoje mnenje o njej.Če bi bla tolk škodljiva,kot vpijejo nekateri,je že zdavnaj ne bi bilo v prodaji.Moje mnenje.Tud sin je bil v njej.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996





(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Obutev v hojici
12.1.2008 16:39:49   
Janice1
tudi naš je imel cicibanove in superfitove, zdaj ko je odrasel lepo hodi, tako da priporočam...cenovno je dražje, ampak se splačauser posted image

(odgovor članu julci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Obutev v hojici
12.1.2008 18:26:33   
Seven*
Lepo prosim. Preden govorimo o dobrih in kvalitetnih čevljcih, si prosim preberite zgornjo temo (na vrhu) - Kakšni naj bodo prvi čevlji.


Ni vse zlato kar se sveti. Ciciban je daleč od zlata. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Obutev v hojici
12.1.2008 19:02:55   
*lenc@*
seven keri so pa dobri čevlji zate? pr nas še ne uporabljhamo nobenih, slišala pa sem, da res odsvetujejo hojico. tud pediatrinje...

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Obutev v hojici
12.1.2008 19:58:49   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: lenča78

seven keri so pa dobri čevlji zate? pr nas še ne uporabljhamo nobenih, slišala pa sem, da res odsvetujejo hojico. tud pediatrinje...


Čimbolj podobni bosi nogi. Torej tako mehki, da se z eno roko upognejo. Brez ortopedskega vložka in brez trdega opetnika.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Obutev v hojici
12.1.2008 20:06:54   
jakoLUlana
IZVIRNO SPOROČILO: Ejpril

Kdo proizvaja ne anatomsko obutev ,oziroma katere čevlje vi kupujete?.Moj sin je shodil in rabimo čevlje za zunaj,neki res kvalitetnega,pa da nogi ne škoduje.Hvala.


ciciban, geox, chicco

(odgovor članu Ejpril)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




dojenje
Lelly28 RR

Do kdaj ste dojile?

nisem dojila (12%)

do 3 mesecev (10%)

do 6 mesecev (12%)

do 12 mesecev (31%)

do 24 mesecev (21%)

več kot 24 mesecev (15%)


Število vseh glasov: 78

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!