|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 9:00:11   
Mojca B
Hej,

vse bolj se navdušujem nad varianto poroke nekje pod palmami. Ima katera konkretne izkušnje? Papirologija, zapleti, pomisleki...

Hvala za vsako mnenje.

Mojca

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 10:01:11   
mišeka
Živjo!

Midva sva se novembra poročila na Mauriciusu in ti moram povedat, da bi se najraje še enkrat. To je prekrasna izkušnja in prekrasno potovanje.
Midva sva se odločila na podlagi predhodnih izkušenj kolegice, ki se je pravtako poročila na Mauriciusu.
Papirologija: ni panike, zelo malo lutanja, ker v bistvu je vse zrihtala agencija Exotic tours. Oni poskrbijo za vse, zelo dobro svetujejo na podagi vajinih želja in finančnih zmožnosti. Končna cena celotnega paketa: 14 dnevno bivanje v hotelu ob samem morju, letalske takse, poroka, osebni voznik - ta ti namreč pripada v vsakem primeru, urejanje papirjev=3.724 EUR, glede na to, da sva uživala kot še nikoli, pa sva že veliko videla in doživela, je cena zelo nizka. Sicer se cena glede na želje in potrebe spreminja. Dodatno sva plačala 200 EUR za 350 fotografij in posnetek ceremonije.
to je to...
pa srečno

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 10:18:41   
sonja_ez
cena je za oba?

(odgovor članu mišeka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 11:03:29   
Klarissa
dajte napisat prosim izkušnje in cene, pa papirologijo, ker jaz bi se ful poročila na tak način. moj je malo v dvomih zaradi svoje družine. meni pa bi bilo bolje tako.

(odgovor članu sonja_ez)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 13:03:45   
Mojca B
mišeka: hvala za tole. In kolk časa cca. porabiš še na Mauriciusu za urejanje uradniških stvari - dan, dva... A ja pa še to kateri hotel si bla? kaj priporočaš? Sam tolk, da vem mal po netu bl od blizu pogledat...Res so dobrodošle tele info. iz prve roke..

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu mišeka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 13:39:30   
Klarissa
http://www.bt-store.com/SI/default.asp?CatID=1&PageID=102&TravelID=i-HU487&TourLang=US&GeoAreaID=1_MU

jaz sem na netu našla tole.
kr nekaj informacij.
madona me mika. jaz bi mojega kr zaprosla, ker mi ni več čakat:)

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 13:51:42   
maya2
Et tu, Mojca?user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 15:03:52   
Mojca B
joj, joj... samo preverjam.. nič se še ne ženim....ups možim...

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 20:42:44   
sabri
mišeka: a je to prevoz iz LJ, do Dubaja in potem Mauricius? Ker midva sva hotela in sva imela že vse rezervirano lansko leto pa nas je pikica naša presenetila in je na žalost padlo v vodo, no in na srečo, ker smo dobili novega člana. Ker mene je že takrat to najbolj motilo, ker moraš trikrat prestopat. Srečno

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
7.3.2008 21:29:19   
Anonimen
Tudi jaz sem se poročila na Mauritiusu. Prekrasno. Niti evra mi ni žal. Šla sva pa preko Imperial travel.
Vidim pa, da ti sprašuješ za Bali ali Maldive. V kolikor sem bila nazadnje seznanjena se v muslimanskih državah ne morejo poročiti tujci, ki niso v islamu. Mogoče pa se je kaj spremenilo sedaj, ampak dvomim. Poleg tega je poroka na Mauritiusu priznana v Sloveniji.

(odgovor članu sabri)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
8.3.2008 16:41:50   
Mojca B
roda17. ne, ne.. nasploh sprašujem. V bistvu na netu še največ o Mauriciusu piše.. Moram pa res vprašat potzem tole glede islama.. zanimivo..

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
8.3.2008 17:56:50   
*tajda*
čau midva vsa se poročila leta 2006 na mauritiusu,cena je bila takrat okrog dva miljona bivših sit,šla sva še za par dni v dubaj..bi takoj ponovila sam mamo zdej druge načrte,tko da upam da se vrneva vsa za kakšno okroglo obletnicouser posted image

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
8.3.2008 17:58:46   
*tajda*
tako kot roda sva šla tudi midva preko imperiala..več si lahko prebereš na  www.porocnapotovanja.com
Midva sva četrti par ki je predstavljen,moraš pa kliknit na zgodbe iz potovanjuser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
11.3.2008 8:51:34   
mišeka
Živjo!
Se opravičujem, da nisem prej odgovorila, sam ni bilo časa za računalnik:)
Cena je za oba, letela pa sva iz brnika v pariz in nato na mauritius. Nazaj pa v frankfurt in nato v ljubjano.
Za urejanje papirologije na Mauritiusu sva porabila največ dve uri, pa še v bistvu ti osebno ne urejaš ničesar, ampak to zate naredi predstavnik, zraven pa moraš biti zato, da podpišeš resničnost podatkov. To je tako hitro minilo, da sem na to skoraj pozabila, ker sva nato šla na špancir po glavnem mestu.

lp

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
11.3.2008 14:11:53   
anavita
kak fajn..jaz bi se tud tak omožila...ne vem, če ne bom kr jaz mojega zaprosila..

kateri letni čas je pa tam najlepše vreme?

komi čakam, da pride moj domov, da mu tole pokažem

mogoče pa bo kej iz tega...bomo videluser posted image  

(odgovor članu mišeka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
18.3.2008 22:10:57   
mojca75
ne ne Maya! Nisem bila jaz, jaz sem se poročila v SLO, potem pa šla "po svetu".

če boš sploh še zašla na to temo!user posted image

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poroka Bali,Maldivi...
18.2.2009 10:58:39   
Palicaj
Povezave za cene porok in paketov Sejšeli:
potroka: http://www.odklop.com/index.php?st=sejseli-poroka&kam=SEZ
počitnice: http://www.sejseli.com

Mauricius:
poroka: http://www.odklop.com/index.php?st=mru3
počitnice: http://www.odklop.com/mavricius.php

Na Maldivih pa menda ne velja, in se je treba ponovno poročit še v Sloveniji


(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?