|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košara poleti
14.1.2008 22:57:25   
tweetek
Kakšne so kaj vaše izkušnje - a lahko user posted image udobno leži tudi brez košare, če se da voziček spustit v vodoraven položaj? Ga je treba potem notri pripenjat in ali to vaše user posted image kaj moti? Bom hvaležna za mnenja....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: košara poleti
14.1.2008 23:08:46   
Anonimen
ojla.mi smo pri obeh imeli globoko košaro(dreami od quinny-a),je fajn ker user posted image ni treba pripenjat,lahko spi na boku na hrbtu...prostora več kot dovolj,vsaj prve 3meseceuser posted image .dobro je zavarovan pred vremenskimi spremembami,skratka,ko bomo imeli še enegauser posted image  bo košara še vedno v igri.
lp mary

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: košara poleti
14.1.2008 23:15:50   
@lina
prvi je bil poletni otrok in ga nisem imela v košari...čist lepo je ležal v vozičku, kakor mu je pač ustrezalo (tudi na boku - podložiš v začetku pleničko zadaj)... drugi je bil jesensko-zimski in smo nabavili košaro, izključno zaradi temperature, vremena (boljša zaščita v košari)

pripenjala ju nisem, dokler se nista začela obračati na trebuh oz. potem ko sem ju posedla v vozičku

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: košara poleti
15.1.2008 8:32:56   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek
Kakšne so kaj vaše izkušnje - a lahko user posted image udobno leži tudi brez košare, če se da voziček spustit v vodoraven položaj?

 
Ma seveda - jaz imam majsko in junijsko dete in nikoli nisem imela košare. Res pa je, da vozička od začetka nismo uspeli kaj dosti uporabljati, ker sta ga obe sovražili user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek
Ga je treba potem notri pripenjat in ali to vaše user posted image kaj moti?

 
Jaz naših sprva nisem pripenjala, ker ima naš voziček visoke stranske dele in ni bilo šans, da bi dete kam zlezlo oz. padlo. Ko pa sta se začeli bolj konkrento premikat, je bilo treba uporabiti pasove, ampak ju ni nič motilo user posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: košara poleti
15.1.2008 10:00:33   
majci23
mene pa zanima recimo na dopustu: v čem potem otrok spi, če nima košare?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: košara poleti
15.1.2008 10:03:05   
sayuri
Mi tudi nismo imeli košare (junijski otrok).
Majci23 - a misliš čez noč v čem spi? Naš je spal kar zraven naju. MAnj kompliciraš, bolje je.

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: košara poleti
15.1.2008 10:07:44   
frutka_
Jaz sem imela košaro, rojen je junija. Naslednji bo tudi poletni in jo bom tudi imela. Se mi zdi nekako bolj varna in primernejša za novorojenčka.
Ko smo šli na morje je spal v prenosni posteljici. Vozili smo jo poleg do 2.leta. Ko je bil manjši me je bilo strah, da ne bi iz postelje padel, ko je popoldan počival.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: košara poleti
15.1.2008 10:12:04   
kristinaj
naša je bila začetek poletja stara 3m in je nisem imela v košari ampak kar v športnem. če bi bila pa rojena začetek poletja bi jo imela v košari, ker se mi zdi, da za take male je vseeno boljše, da spi na trdem,ravnem dnu, kot pa da moreš podkladat.

ker je košara topla, tudi v športnem jih kuha, ga manj oblečeš in ne pokrivaš pa je. naša je bila v športnem samo v kratkem bodiju in nogavičke je imela. zvečer sem ji dodala kratke hlačke in jo še z rjuhco pokrila.

pripenjat ga ni treba dokler se otrok ne premika, sicer pa ga kar daj, da se navadi, da more bit v vozičku pripet. jaz našo sem pripenjala od vsega začetka, no v košari je nisem, ker nima kam it, pa še mala je bila.

pa še to...košara je veliko bolj praktična. ko ti otrok zaspi, košaro odpneš in neseš domov, otrok spi naprej.

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: košara poleti
15.1.2008 10:12:38   
sinskaT
Če imaš možnost, si jo nabavi oz. še bolje, izposodi. Uporabna je tudi poleti (zaščita pred soncem - seveda je fajn, da je košara taka, da je zračna in otroček ni not ves zadekan...). Pa fajn je, ker jo lahko uporabljaš za nadomestno posteljico, recimo ko greš na morje itd.


_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: košara poleti
15.1.2008 10:19:15   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: majci23
mene pa zanima recimo na dopustu: v čem potem otrok spi, če nima košare?


V apartmaju je spala v prenosni posteljici, čez dan na bazenu na ležalniku (fino pogrnjenem z brisačami), na potepih pa pač v vozičku.

(odgovor članu majci23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: košara poleti
15.1.2008 11:38:49   
soraia
Je pa košara bolj priporočljiva zaradi otrokove hrbtenice. Moj bo tudi poletni, in najprej nisem imela namena nabavljati košare, a sem si premislila, jo bom kar nabavila, predvsem zaradi priporočil fizioterapevtov.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: košara poleti
15.1.2008 18:24:09   
Naja30
Pri prvi je nismo imeli, pa je rojena dec. Pri drugem tudi ne bomo imeli.

(odgovor članu soraia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: košara poleti
15.1.2008 19:07:37   
N _ B
Oba sta poletna in oba sta imela košaro. Glede na letni čas smo bili do pozne jeseni veliko zunaj, kar pomeni, da sta večino tudi zunaj v vozičku prespala.

Na potovanja smo jemali prenosno posteljico.


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: košara poleti
16.1.2008 13:37:17   
mayci
Moj fant je julijček in sem tudi najprej mislila, da ne bom rabila košare, pa je nisva nabavila. No, pa dveh sprehodih v lupinici sem mojega najdražjega poslala v trgovino po košaro.user posted image
In mi ni žal, da sva jo kupila, zelo smo jo uporabljali in tudi pri naslednjem jo bom kupila (ali pa mehko torbo).

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: košara poleti
16.1.2008 15:21:35   
tasyo
Meni se tudi zdi, da je košara fajn stvar, ne glede na letni čas - poleti jo imaš kot prenosno posteljico,  itak si ful veliko z otrokom zunaj, pa pravijo, da ni fajn, da je predolgo v lupinici;  pozimi pa zato, ker je fajn topla... Mi bomo imeli aprilčico, pa sva jo nabavila.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: košara poleti
17.1.2008 13:13:23   
ČebelicaMaja
Moja je aprilaka, pa je bila košara (Dreami) super... v lupinici se je drla kot user posted image , športni del se pa tud ni 100% polegel...in ko bomo imeli naslednjega, bo tudi košara sigurno del opreme, ker se nam je ful obnesla...sploh sem jo pa prodala naprej in me v bistvu ni čisto nič stala user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: košara poleti
17.1.2008 22:20:08   
tweetek
punce, hvala za odgovore..... Sem se odločila in sem kar košaro zraven naročila,ampak tisto mehko.... Ker za ta model vozka (Jaguar 4 od Traxxa) se trde sploh ne da dobit.... Upam da bo tako v redu pa še enkrat hvalauser posted image

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: košara poleti
18.1.2008 10:42:38   
Lea2007
Tweetek, kje si naročila ta voziček.



(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: košara poleti
18.1.2008 22:20:39   
tweetek
Na bolhi sem našla enega ponudnika ki ti ga dobavi prek spleta.... Malo provizije sicer po moje pobere ampak je še vedno poceni; 210 EUR za voziček plus košaro. Drugače pa jih imajo še na http://www.kikiwelt.de/ in sicer enega v ice barvi, ampak zraven ni košare.... Aja, če želiš ti lahko na zs pošljem njegovo cifro...

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?