|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že jedel, zdaj pa noče
28.1.2008 16:55:45   
Suzy.
Star je pol leta. Po približno mesecu uvajanja je že dva obroka zamenjal z gosto hrano.
Všeč so mu bili vsi okusi.
Zdaj pa kar naenkrat noče več. Skoraj en teden ni hotel drugega kot mleko. Danes je pojedel malo ampak skoraj nič v primerjavi s tistim, kar je jedel prej.

Sem mislila, da bo mogoče kakšen zobek dobil pa nič. Slini se pa itak že en mesec kot polž.

A ima kdo kakšno idejo zakaj bi kar naenkrat nehal jesti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Že jedel, zdaj pa noče
28.1.2008 18:10:21   
Samrela
Nikar se ne obremenjuj...res ne! To je čisto normalno, sploh tako zgodaj, ko šele spoznava gosto hrano.  Nikar ga nič ne sili...če bo pojedel eno žličko pa eno, če mu paše mleko mu daj mleko. Spomnim se, da je bilo pri mojem prvem otroku tudi tako.
Uživaj in LP

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Že jedel, zdaj pa noče
29.1.2008 9:40:07   
katra55
To se je meni tudi zgodilo, imela je že dva obroka potem pa kar naenkrat ni hotela drugega kot dojenje. Po približno enem tednu pa je prišel zobek in tudi jesti je spet začela.

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Že jedel, zdaj pa noče
29.1.2008 10:23:48   
nova sloncica
Moj 8 mes star malček dela isto. Mleko je jedel samo zjutraj in zvečer, zdaj pa kakšen dan prezivi samo na mleku in piškotih. Ima ze 6 zob, pa ni od tega,da ne bi jedel. Mi je rekla P da je to normalno, da pač ne potrebuje oz.mu ne paše. Je rekla, da naj mu vedno ponudim GH, če pa noče pa ne siliti.
Mali se dobro počuti in normalno odvaja blato. Tko da se res ni treba nič obremenjevati.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Že jedel, zdaj pa noče
29.1.2008 23:53:14   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Suzy.

Star je pol leta. Po približno mesecu uvajanja je že dva obroka zamenjal z gosto hrano.
Všeč so mu bili vsi okusi.
Zdaj pa kar naenkrat noče več. Skoraj en teden ni hotel drugega kot mleko. Danes je pojedel malo ampak skoraj nič v primerjavi s tistim, kar je jedel prej.

Sem mislila, da bo mogoče kakšen zobek dobil pa nič. Slini se pa itak že en mesec kot polž.

A ima kdo kakšno idejo zakaj bi kar naenkrat nehal jesti?


moj bo osem pa enako! vse ven pljuva, pa sam mleko bi...ne vem kaj naj naredim...

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Že jedel, zdaj pa noče
29.1.2008 23:53:57   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: nova sloncica

Moj 8 mes star malček dela isto. Mleko je jedel samo zjutraj in zvečer, zdaj pa kakšen dan prezivi samo na mleku in piškotih. Ima ze 6 zob, pa ni od tega,da ne bi jedel. Mi je rekla P da je to normalno, da pač ne potrebuje oz.mu ne paše. Je rekla, da naj mu vedno ponudim GH, če pa noče pa ne siliti.
Mali se dobro počuti in normalno odvaja blato. Tko da se res ni treba nič obremenjevati.


aha...ok..sam moj npr. včasih kaka samo kot mali zajček..trdo in ful malo

(odgovor članu nova sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?