|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gnojna angina in lulanje?
30.1.2008 9:38:28   
Blacky30
Naš 3-letnik je zbolel za gnojno angino. Vročine ima do 39,5, dobil je antibiotike Hiconcil, zraven pa še Naprosyn.
Zanima me, če je kakšna povezava med gnojno angino in tem, da ga nonstop tišči na vodo, lulat pa ne more. Sicer vodo odvaja normalno, a na wc teka vsakih 15 minut in ne more lulat. Ve katera mogoče, če je to kak simptom gnojne angine ali je to popolnoma ločena težava? Sicer pa je res, da papca bolj malo, pa veliko pije, samo potem bi tudi lulal, ali ne?

Bom hvaležna za vsak nasvet.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gnojna angina in lulanje?
30.1.2008 17:54:27   
skuštrana
Blacky, odgovora na tvoje vprašanje sicer ne vem, mogoče kak urinoinfekt, mogoče posledica abuser posted image ugibam...

Hočem ti pa čestitat na nosečnostiuser posted image user posted image sploh nisem vedela, da boste spet zibaliuser posted image bravouser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gnojna angina in lulanje?
30.1.2008 17:56:08   
caillou
Vnetje mehurja, uroinfekt,...Jaz bi poklicala peditara in mu to povedala.

Aja, jest tud čestitam za novo nosečnost user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gnojna angina in lulanje?
30.1.2008 18:45:03   
Blacky30
Hvala, punce. user posted image  Sem bila še malo potuhnjena do sedaj, ker sem šele včeraj v službi povedala novičko, pa nisem želela, da bi kdo iz službe prej izvedel preko RR-ja.

Skuštrana, zdaj pa pridem malo tudi na temo Januar 2005, da počvekamo spet.user posted image

Če pikecu jutri ne bo boljše, bom poklicala zdravnico in ji povedala za težavo.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gnojna angina in lulanje?
30.1.2008 20:27:10   
karmy
Blacky, tvoj podpis te izdajauser posted image drugače pa tudi iz moje strani čestitke za nosečnostuser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gnojna angina in lulanje?
31.1.2008 15:35:24   
Blacky30
Ja, zdaj pred kratkim sem ga napisala. Hvala karmy.user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?