|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spolni odnosi
1.2.2008 13:51:26   
valery27
mene pa zanima do kdaj imaš lahko spolne odnose ker imam rok 4,2 pa ji še vedno imam upam da to ne škodiuser posted image ...pa tudi zanimam me kako dolgo moraš počakati da lahko po porodu spet načrtuješ novo zanositev.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 13:57:10   
Anonimen
Spolne odnose imaš do takrat ko ti pač pašejo,to je lahko tudi na dan poroda je vseeno če je tebi ok.
naj bi se počakalo po naravnem porodu minimalno 6-12 mesecev

(odgovor članu valery27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 13:57:26   
tasyo
Kar se tiče sex-a pred porodom - lahko čisto do konca, vse kar se lahko zgodi je to, da ti sproži porod, kar pa bi ti verjetno kar ustrezalo... Otrok je zrel - ti samo uživaj!
Z zanositvijo po porodu je pa tko - itak bo treba počakt na user posted image , potem je pa edina ovira majhen otročiček, ki ga imaš doma. Nekatere navijajo za čimmanjšo razliko med dvema, druge za nekoliko večjo, tako d je to tako subjektivna in osebna odločitev, da ti ne morem pomagat!

Pa srečno in čim lažji porod ti želim!

(odgovor članu valery27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 14:00:14   
Anonimen
Ni treba čakati na M

(odgovor članu valery27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 14:01:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


naj bi se počakalo po naravnem porodu minimalno 6-12 mesecev




user posted image user posted image user posted image  Saj se hecaš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 14:03:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


naj bi se počakalo po naravnem porodu minimalno 6-12 mesecev




user posted image user posted image user posted image  Saj se hecaš user posted image user posted image user posted image


Zakaj? Saj ene že zanosijo po šestih mesecih, v čem je problem?

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 14:04:43   
tanikaa
Jao. Jaz sem zastopila, da lahko začne seksat komaj 6 do 12 mesecev po porodu. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 14:05:02   
Anonimen
ja,6 mesecev počakaš in potem lahko zanosiš 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 14:06:27   
Anonimen
tanikaauser posted image
ne,pač je treba počakat.telo si mora odpočit in porod je ena velika stvar za naše telo.Posledice ne bodo vidne takoj,ampak kasneje.Zato je pač najmanjša meja 6 mesecev

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 14:08:19   
branka87
user posted image Ej ne se sikirat, ko nisi edina... js mam rok 18.2. pa tud še kr sex-am....
kr se mi zdej lušta bol ko pa prej ko nisem bla noseča...user posted image

(odgovor članu valery27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 16:36:44   
TONČI.
naj bi se počakalo po naravnem porodu minimalno 6-12 mesecev


Kuga????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 16:37:52   
TONČI.
No pa tud za zanosit vem da ene prej. 

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spolni odnosi
1.2.2008 19:54:22   
TinKiCa1
Ojla!
Jst to tud prvič slišm:) Nočm bit pametna, ampak na predavanju za starše (ki sem ravnokar bila), nam je ta babca povedala, da nekje 6tednov po porodu sploh ne smeš, ker se ti krči maternica! Potem pa naprej lahko! Tako je ona povedala, potem pa ne vem! :)
Imejte se user posted image


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spolni odnosi
2.2.2008 11:17:53   
jaša2
tud midva sva imela spolne odnose skor do konca, čeprav mi je G rekla, da naj bi kak mesec pred rokom nehala. bajeda, ker se v tem času že lahk čepek odlušči, lahk se mat.vrat že odpre in lahk pride pol kaj v maternico in okuži dojenčka. tako razlago sma midva dobila, čeprav...je blo včasih poželenje preveliko. pa itak so mnenja o tem ful različna - tud pri zdravnikih.
ja, po porodu se boš itak najprej čistla kak mesec, pol mora prituser posted image , nato pa ti priporočam, da si malo odpočiješ oz.da si telo malo odpočije. pa konc koncev tud ti, tako fizično kot tudi psihično, kajti skrb za dojenčka ni kr tak, sploh prvo leto. jaz mam zdaj 9M punčko, pa sem tud vedno govorila, da bi mogla bir razlika med otroki čimmanjša, ampak pretiravat pa tud ni treba - zavoljo vseh. jaz trenutno ne bi zmogla še z enim dojenčkom, mi tale jemlje preveč energije in živcev. pa tud mislim, da je boljše, da se prvo leto oz. prvi 2 leti posvetim izrecno njej, dar res ima čimveč od mene v tem obdobju, ko se tak hitro razvijajo. ne znam si predstavljat, da bi po hiši hodla z enim dojenčkom na rokah, druga pa še sama niti prav hodit ne bi mogla.
saj pravim, vsaka, kak ji paše, jaz zase vem, da bom počakala še kako leto z zanositvijo. tolk da grem spet za kako leto v službo, malo nazaj v staro življenje in ritem, da se spet malo "socializiram", pol pa...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu valery27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spolni odnosi
2.2.2008 12:03:23   
valentina2006
Če je vse uredu, lahko user posted image   do konca.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu valery27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
2.2.2008 21:44:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?