|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moram povedat - voziček Knorr
28.1.2008 13:07:27   
Bety100
Prejšnji mesec smo naročili športni voziček Knorr iz Necermana

http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2173130

in je res super, ga toplo (predvsem glede na ceno) priporočam.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
28.1.2008 14:54:44   
daisy
Je pa kar težek!!! 14 kg!!

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
28.1.2008 21:11:16   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: daisy
Je pa kar težek!!! 14 kg!!


Teža je približno enaka kot pri zelo popularnem Quinny Freestyle 3XL... Le da je slednji približno 3x dražji. user posted image
Sem vesela, da katera tudi kakšno cenejšo robo pohvali.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
28.1.2008 21:27:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: daisy
Je pa kar težek!!! 14 kg!!

Teža je približno enaka kot pri zelo popularnem Quinny Freestyle 3XL... Le da je slednji približno 3x dražji. user posted image
Sem vesela, da katera tudi kakšno cenejšo robo pohvali.


Ej, Pia77, točno to sem hotela že prej sama napisati, ampak sem si rekla, ne bom vedno jaz težila user posted image  Ker ta navedeni popularni, mnogo dražji Quinny tudi tehta natanko 14 kil KLIK

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
28.1.2008 22:51:10   
anika87
Tudi jaz sem vesela, ko vidim pohvale za cenejšo robo...user posted image
Meni se zdi že nad 300 € ogromno denarja za voziček... Tudi sama sem že odpirala temo o vozičkih, na tem forumu in tudi na drugih, saj največ hvale je o najdražjih vozičkih, mene pa zanimajo komentarji o cenejši robi. Vsi si ne moremo privoščit najdražjih vozičkov in eni pač gledamo tudi na ceno...
Sama sem spraševala o vozičkih pikolo (ker v bistvu še niti ne poznam znamk, saj imam prvič razlog za izbiro vozička, do sedaj se nisem še o tem poglabljala). Ugotovila sem, da je tudi Romer neka cenejša znamka... user posted image

Največ odgovorov, kar sem jih dobila, je bila hvala o peg peregu, jane, quinny, hauck... Tega sem prebrala že na kilometre...
Zanimajo me pozitivne in predvsem negativne stvari cenejših vozičkov in upam, da se bo še kdo podpisal pod to temo in povedal kaj zanimivega. Nestrpno čakam...
Ampak  res bi bilo lepo, da tisti ki ne veste nič o cenejših vozičkih, ne bi pisali v teh temah, kajti : "joj pikolo vozička ne poznam, ampak mi imamo doma plikota in je res the best - ga priporočam!" odgovor mi ne pomeni čisto nič... sem ga prebrala najmanj že 20x.

Hvala!
Lp



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
28.1.2008 22:56:02   
viv_
Nič ne rečem, lahko da je voziček super.

Ampak...

Ko sem kupila pred 4 leti nesramno dragega Quinnyja, takrat še Freestyle 4XL, so prišli ven Ashai, ki so izgledali isto, edino precej cenejši so bili. In je bilo komentarjev na to foro, kolk so Quinnyji preplačani in tako naprej... No, potem se je pa začelo, ko so vsi kot po tekočem traku menjali osi, pa zglobe, pa voz je še vedno postrani neslo... Moj Quinny je v uporabi že 4. leto, prefural bo neštetko km-jev, preživel 2 otroka, pa je na videz še vedno kot nov, vse deluje tipi topi, vse osi kul,... pa ga vozimo ogromno, od tega vsakič ko gremo ven 10 stopnic vlečenja gor in potem 10 stopnic spuščanja.

Tako da za ta denar dobiš res kakovosten in vzdržljiv voz in v tem času sem ga že sigurno zamortizirala, pa glede na to, da je prevozil 2 otroka, me je verjetno v končni fazi prišel ceneje, kot če bi kupovala 2 cenejša voza.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
28.1.2008 23:35:21   
tweetek
Viv, saj ti verjamem, ampak je že tako da eni pač preprosto ne moremo dat tolko za voziček, pa amen. Se pa da dobit kvaliteten vozek, ki bo dobro služil svojemu namenu  za precej manj denarja... Jaz sem dobila Jaguarja 4 od traxxa (to je športna verzija od haucka) za 200 EUR. Je pač predlanski model in je zdaj že čisto nova kolekcija in je bil v akciji na spletu - sem ga kupila preko bolhe.  Tako da lahko tud tisti ki imamo manj denarja pridemo do primerljive kvalitete. Človek se res še zasekira ko ti vsi priporočajo take ful drage stvari in zatrjujejo da brez tega pa ne moreš - jaz nisem imela nič od tega pa sem gor zrastla in moji bratje tudi....

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
28.1.2008 23:49:37   
tweetek
aja drugače pa user posted image za vozek, zgleda super. Sem pa vidla tega kombiniranega 4-kolesnika al pa vsaj čist podobnega v Arielu pa jebil velo cenejši, mislim da 150 EUR, samo brez vreče ozr mehke torbe, tisto si moral dokupit. Sva ga mislila vzet, samo se prednja kolesa nič ne obračajo...

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 8:59:18   
anika87
Hvala tweetek!!! user posted image user posted image user posted image
Tvoj komentar me je pa spravil res v dobro voljo in sem vesela, da vidim, da še nekdo razmišlja kot jaz...
Saj ne rečem, da niso vsi ti najdražji vozički res najboljši, ampak enostavno se res človek, ki si pač tega vozička privoščit ne more, zasekira, ko bere vse te negativne komentarje o cenejših vozičkih. In najbrž se tudi da otroka normalno vzgojit na malo cenejšem vozičku...
Sem bila sprva prepričana, da bom vzela kak rabljen voziček za otroka, ker sem menila, da je brez veze tolk trošit na opremo, ampak ko že 5 (pa še več) let samo gledam izložbe in imam skomine in si želim, da bi končno meni tista prodajalka razlagala zakaj je ta ročka, pa kako se tista kolesa obračajo, pa na kakšen način se tisti vozek zloži...
Zdaj ko sem končno po celi večnosti tudi jaz srečka user posted image in, ko imam končno dober razlog zakaj vstopiti v trgovino z otroško opremo... pa seveda, ko si želim le najboljše za svojega otroka, kot vsak starš... ma zgrabi žalost, ko vsi komentirajo samo the best of the best...

Upam, da se oglasi še kakšna istomisleča...
lp



(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 9:11:14   
koala
anika, tudi jaz se popolnoma strinjam z tabo. Ko sem zanosila, sem seveda kaj kmalu letela v otroške trgovine si očke past na vozičke in moram reči, da se mije kar temnilo pred očmi ko sem videla cene.
Sama sem mnenja, da je otročku čisto vseeno ali se pelja v kakšnem oh in sploh vozičku ali pa v eni čisto neznani znamki, malčku je važno da ga imajo starši radi, da je njegov trebušček pol in da je plenička suha. Vse ostalo pa je za nas starše.

Sama bom uporabljala rabljen voziček im moje dete bo že 3 ki se bo prevažalo v njem, pa mi čisto dol visi, kaj ostali mislijo o tem. Ni zadnji krik mode, pa mi ti moderni vozički, roko na srce niti niso všeč, je pa točno takšen model, kot sem ga želela in se mi zdi res popolnoma nesmiselno zapravljati denar za novega dragega.

Tako da ne daj se in sledi svojemu srcu in delaj po svoji pameti.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 9:25:03   
*tajda*
No pri meni je bilo tako da ko sem bila noseča sem kupila voziček za 150 evrov,ker sem mi je zdel kvaliteten,uporaben predvsem pa zelo ugoden,celo nosečnost sem ga občudovala in se čudila kako lahko nekateri dajo tudi do 10x  več za voziček,zdelo se mi je  zelo neumno....potem je prišel dojenček in lahko smo ga sprobali tudi v praksi.Kmalu sem ugotovila da je voziček tako nepraktičen in da ima polno slabosti ki jih prej seveda nisem opazila.Žal mi je bilo vsakega evra ki sem ga dala zanj.Seveda smo mogli kupit drug voziček,ki je bil mnogo dražji.Tako da pri meni drži malo denarja,malo muzike.Najprej smo kupili firstwheelsa,za katerega mi  je žal vsakega evra,nato smo kupili stokke xplory,katerega kar nemorem prehvaliti.

Upam da ti bo voziček dobro služil in da si opravila dober nakupuser posted image

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 9:30:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: koala
Tako da ne daj se in sledi svojemu srcu in delaj po svoji pameti.

Se strinjam user posted image
 
Na srečo sem imela pred tremi leti tudi sama toliko pameti, da sem kupila za takratnih 24.000 SIT Maxi Taxija, ki se je več kot odlično obnesel in že pokorno čaka na novega uporabnika user posted image
 
Vsaka po svoje, pač. Tudi mene pa veseli, da teče kdaj debata tudi o kakšnih cenejših vozičkih, ker se mi ob določenih cenah res zavrti v glavi user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 9:45:23   
Bety100
Za ta voziček se nisem odločila samo zaradi cene, predvsem so me prepričale pozitivne iskušnje mamic, ki Knorr vozičke uporabljajo že nekaj časa, voz je izdelan v Nemčiji in ima 2 leti garancije. Za nakup bolj poceni vozička pa sem se odločila, ker sem z veliko dražjim vozičkom, ki smo ga kupili na začetku bila zelo nezadovoljna in sem si obljubila, da ne bom še enkrat padla samo na "znamko".

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 10:46:19   
sneška_
  Za prvega otroka sem imela Abc marelo. Nič nisem vedela okrog vozičkov saj mi ni padalo na pamet da bi nekaj prebrala.Takrat pred 4 lei je bil nekje okrog 24.000 sit. Nisem vedela nič ,res nič. Pa sem preživela. Je prekrasen voziček in lahko vodljiv. Zdaj pa za drugega otroka tudi nisem vzela ne vem kakega dragega vozička ker mi je bilo pomembno da se ročaj zavrti naprej pa nazaj,da ima torbo za  prenašanje otroka ,

In takega sem najdla v Arielu za 140 eur.Hauck galaxy kateremu ročaj gre naprej pa nazaj tudi ima torbo za dojenčka ki se spremeni v vrečo za noge ko otrok zrasne. Zdaj in ABC  marela pa Hauckov bojo v uporabi.  Tako da jaz nisem kupovala ne vem kakših dragih vozičkov. Od teh ta dragih vozičkov samo mi je všeč novi Peg Pergo Skate. Samo pri dva vozička zdaj ne bi mi padlo na pamet da bi kupovala še tretjega. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
29.1.2008 11:27:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 12:40:00   
glista
Se popolnoma strinjam z viv. user posted image user posted image user posted image user posted image   Točno tako je, kot je napisala.

Ne strinjam se z mamico, da je otročku popolnoma vseeno, v kakšnem vozičku se pelje. Oh, seveda mu je vseeno kakšne barve je in kakšne znamke je. Nikakor pa mu ni vseeno, če ga pretrese vsak najmanjši kamenček na cesti in če stalno nekaj škripa. Za nekatere otroke pravijo, da se zajoka že ko zagleda voziček.
Tak je bil namreč moj nečak. Potem pa je sestra zamenjala vozek in od menjave naprej ni bilo nobenih problemov, mali se je zelo rad vozil v vozičku, še sedaj ko ima že malo več kot dve leti, se z veseljem pelje. Pri prejšnjem pa se je drl, kot da ga iz kože dajejo.

LP,
Pija.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 14:50:46   
anika87
Ful ful sem vesela, da se nam je (bodočim) mamicam, ki ne zaslužimo toliko, da bi lahko zbirale med
"najdražjim in drugim najdražjim" vozičkom razvezal jezik... user posted image

Kajti res me razžalosti, ko nikjer na nobenem forumu ne zasledim "poceni" debate in potem me v bistvu rata še sram in sem ful  žalostna, da si ne morem več privoščit in si mislim, da bo vsakemu, ki ga bom srečala na cesti, ko bom sprehajala otročka, taprvo padel v oči napis pikolo (ali kaka druga cenejša znamka, ki je še ne poznam) in, da si bo vsak mislil, joj revca, si pa res ni mogla privoščit boljšega vozička...

Sicer pa mislim, da ko smo bile me dojenčki, da je redkokatera cesta bila asfaltirana in najbrž nobeden voziček ni imel boljših koles, kot jih ima zdaj najcenejši voziček... pa nas je vse malo prerukalo, pa še tolk razvajene nismo ble, pa smo tudi velike in zdrave, a ne?

Če pa se otrok joče v vozičku, pa to ni zaradi rukanja in gum na vozičku, ampak zaradi vzgoje - moje mnenje...

(odgovor članu glista)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 20:54:50   
daisy
Po mojih izkušnjah sodeč, je pri vozičku izredno pomembno, da je vodljiv se pravi, da ima gibljiva sprednja kolesa in da je lahek (kolikor je tak voziček sploh lahko), zato mislim, da če za nižjo ceno dobiš tisto, kar iščeš  potem je super!!user posted image  Če pa take robe pač ni, se potem odločaš v sorazmerju s finančnimi zmožnostmi. Veliko je možno  prišparati tudi z nakupom opreme iz druge roke (tudi višjega cenovnega razreda). Pa ne se razburjat, ker jaz te debate sploh ne vidim kot neko navijanje za dražje vozičke ipd...Halo, sej večina ljudi pa vseeno gleda koliko in kje bo zapravila svoje evrčke.


(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 21:32:20   
ŽELJA2
Točno ta voziček sem imela pri Andražu. Pa ne zaradi denarja (ker hčerka, ki prihaja čez en teden se bo vozila v Peg peregu GT3)
In je res super.user posted image user posted image  Seveda ima določene pomanjklivosti, sam jih imajo tut ta'dragi vozički. Tko, da to nima veze. Mi smo z njim naredili na tisoče kilometrov, škratek se je ful rad vozil, pravzaprav se še vedno. Ima gibljivo spredno kolo, ful veliko košaro, vodiš ga z eno roko, pa tudi zložen ne zavzame tako veliko prostora. Niti enkrat mi ni bilo žal nakupa.

Edino kar se mi zdi pa je da ni glih najbolj primeren za novorojenčka v zimskem času. V našem primeru, ko smo ga kupili pri starosti 5 mesecev in spomladanski čas pa je bil bombauser posted image user posted image user posted image  

Tko, da če ne bi bil naš drugi dojenček ponovno zimski, bi bilo čisto možno, da bi se še enkrat odločila zanj.

Čestitam za dober nakup.user posted image

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 22:01:30   
2.2.
nisem vse vas brala ker nimam časa-trenutno ampak je ena vpraševala o vozičku pikolo kakšen je....
no jaz sem kupila pikola in sem z njim bila in še vedno zeeelo zadovolna glede cene in vzdržljivosti, na sprehode smo pa hodili po asvaltu, makedamu, travi, gozdu in je v redi. res je da se malce kolesa  zvijajo ob nepravih terenih ampak  mi ni žal da sem ga kupila. če ga znucam ali polomim ali karkoli bom pri drugem otroku kupila drug voziček. ampak po enem letu je kot nov garancijo ima pa prav tako 1 leto kot vsi ostali, prala sem ga tudi že in je isti kot je bil.

no zdaj pa sem kupila pp pliko clasic (rabljenega) samo zato ker se zloži v marelo in zavzeme manj prostora. ej moram ti povedat da je razlika kot dan in noč. nikakršen user posted image  ne daj bog da greš izven asvalta kaj šele na travnatno območje rineš ko bedak tisti voziček...
no tolk ni samo vse denar. 100x rajši imam pikolo kot pa pp

se bom še kaj oglasila na tej strani



l.p.

(odgovor članu ŽELJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 22:11:49   
kapesanta
Anika28 - glede Pikolo sem ti odgovorila na tvoji temi: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2367077&mpage=1&key=&#2369060
Jaz sem imela priložnost sprobat dražji (Hauck - model pred Traxxom) in cenejši voziček (Pikolo) - in tokrat me je cenejši prepričal - k sreči ni vedno tako, da mal dnarja, mal muske...
Je pa res, da so se Hauckove gume z zračnico dosti bolje obnesle na drobnem pesku kot se Pikolove, samo povsod drugje, kjer smo vozili pa ni opazit razlike)

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
29.1.2008 22:18:06   
kapesanta
Kajti res me razžalosti, ko nikjer na nobenem forumu ne zasledim "poceni" debate in potem me v bistvu rata še sram in sem ful žalostna, da si ne morem več privoščit in si mislim, da bo vsakemu, ki ga bom srečala na cesti, ko bom sprehajala otročka, taprvo padel v oči napis pikolo (ali kaka druga cenejša znamka, ki je še ne poznam) in, da si bo vsak mislil, joj revca, si pa res ni mogla privoščit boljšega vozička...

si me pa spomnila, kako sem jaz ful hitela vsem razlagat, kolk super je ta Pikolo - mater pa sem bla prepričana, da nisem obremenjena s temi stvarmi. Itak pa pol vidiš, da ljudje sploh ne porajtajo kaj furaš okrog, itak vsi sam mulca gledajo....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
30.1.2008 14:45:59   
tweetek
he he, kapesanta maš prav user posted image user posted image user posted image Tko al tko vsi gledajo samo bebo in se derejo kooooolk je luštnuser posted image ... Jaz mislim da je važno da ti vozek nudi tisto kar potrebuješ (glede na teren, pa kok maš velik prtljažnik) in da je trden in varen, ostalo je pa pač "povoljno" - tisti ki imajo več, hvala bogu da imajo in naj kar dajo, če jim je v veselje. Ampak nam pa ni treba imet slabe vesti, če damo malo manjuser posted image . No pa sem še enkrat isto povedala user posted image .... Zgleda da ti  te stvari res kar malo v podzavest pridejo.user posted image user posted image ..

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
30.1.2008 16:14:22   
Nasy
user posted image bravo za to temo! Nimamo vsi možnosti kupovati najnovejše znamke teh vozov in gledati na to, da se bo mali vozil v najmodernejšem in najdražjem vozičku! Midva sva se dolgo odločevala, kaj bi kupila in kar slabo mi je ratvalo v BC in drugje, ko sva gledala cene. Slučajno sva nekega dne na bolhi našla rabljenega Peg Peregota za smešno ceno, bil mi je zelo všeč in sva ga šla naslednji dan iskat. Včasih berem te mamice, ki kot znorjene kr tekmujejo, kje vse bodo naročevale te vozičke in koliko bodo dale zanje..saj, kar naj si privoščijo, tisti, k lahko, jaz ne morem. In vseeno upam, da bo moj otrok zdrav, nudila mu bova vse, kar bova lahko, rada ga imava že sedaj, ko je še v trebuščku in rada ga bova imela potem, ko ga bova vozila po sončku, pa čeprav v rabljenemu vozičku, nemodernih barv.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moram povedat - voziček Knorr
30.1.2008 16:51:41   
Anonimen
Tudi jaz se strinjam z predhodnicami,ki ste kupile cenejši voziček.Mi pričakujemo drugega otroka in smo kupikli tudi cenovno zelo ugoden voziček.Kupili smo ga v Rutarju in me ni sram povedat.Je neke neznane avstrijske firme,je zelo lep,neopčutljiv in upam da tudi praktičen.Stal je samo 150 evrov in upam,da nam bo dolgo služil.Je pa bilo tud men kdaj mal čudn pri srcu,ko so se vse mamice pogovarjale,kake drage vozeke bojo kupile.Zdaj se pa o tem sploh nič ne sekiram več,ker je veliko bolj pomembno vse druga kot pa to kake znamke vozek imaš,ker ga itak preplačaš.Sicer,kdor si lahko drag voziček privišči si ga naj,mi si ga ne moremo.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Kaj pa vi mislite
biba217

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Larisa (43%)

Lejla (37%)

Sabrina (19%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!