|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nespečnost in slabost
24.1.2008 19:36:58   
simama
user posted image živjo vse srečnice, sem nova na forumu, v 8 tednu nosečnosti ,zanima me kaj jeste, meni se počasi že vse upira, kako je ponoči ali kaj spite

< Sporočilo je popravil simama -- 24.1.2008 19:47:33 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nespečnost in slabost
24.1.2008 19:54:19   
valentina2006
simama: Najprej dobrodošla user posted image ...pa čestitke za user posted image ...

To obdobje ko ti "nč ne paše" mine okrog 12 tedna. Kar se pa spanja tiče, sem jest večinoma spala "kot top".

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu simama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nespečnost in slabost
24.1.2008 20:08:19   
bastian111
Tudi z moje strani dobrodošla. Glede hrane pa ne skrbi ,mogoče zdaj na začetku nosečnosti ti ne paše  kasneje pa boš"nora" na določeno hrano.Poskusi z večimi obroki ampak nekaj malega! Želim ti predovsem zdravo nosečnost in oglasi se nam več krat!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nespečnost in slabost
25.1.2008 12:52:26   
mokatela
pozdravljene vse user posted image  in dobrodošla med nami simama user posted image

mene že od vsega začetka, sem v 7. tednu, mantra pomanjaknje apetita in mi vse enostavno gre gor, nič ne pomaga user posted image , a trudim nekaj spravit v sebe ... mi pa diši čokolada z lešniki.
nespečnost me tud daje, čeravno sem hkrati utrujena in imam občutek, da bi sam spala. včasih spim kot top celo noč, pol pa spet spim kako uro, dve in se premetavam pol ure, pa spet kako uro spanja itd. vse do jutra, ko je treba it v službo. takrat bi pa "ubijala" za še kakšno urco spanja user posted image

lep dan še naprej in čimlepšo user posted image  vsem od A do Ž user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nespečnost in slabost
31.1.2008 20:26:53   
simama
ŽVIJO !zopet sem se vrnila po dolge času,prejšni teden sem se počutila obupno , sedaj pa sem malo bolje, bruham le enkrat na dan, apmak tečna sem ker sem doma, naveličana, da je za znoret, a ve ste vse v službi?jaz bom tudi šla nazaj samo, da mine rota virus na celjskemuser posted image

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?