|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ime za deklico
8.1.2008 10:57:40   
Artikl
Pričakujeva user posted image   pa še vedno nimava 100 % izbranega imena zanjo (PDP 12.1.2008), zato vas prosim za mnenje.

Dogovorjena sva, da user posted image izberem ime jaz. Meni je že od nekdaj všeč ime Lina. Sem pa ugotovila, da je tako ime tudi sosedovi psički in mački sestrinega fanta. Kaj menite o človeških - pasijih imenih? Mal mi je neprijetno ob misli, da bo soseda s takim imenom klicala psa jaz pa otroka. Zanima me torej vaše mnenje.

Drugo ime, ki nama je tudi všeč je Kaja (sestavljeno je iz začetnic najinih imen) me pa moti, da ima tudi sodelavka user posted image s tem imenom. Ali se vam taka izbira zdi zato neprimerna?

Hvala za mnenja in pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 11:05:02   
Petraa
Otroku daj tisto ime,katero vaa s partnerjem najbolj ugaja oz. vama je všeč. Ne ozirajta se na druge kaj imajo oni oz. če imajo isto imeuser posted image
Katerokoli ime bosta že izbrala bo tisto ta pravo za vašega otroka

(odgovor članu Artikl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 11:05:58   
lelaval
Meni sta obe imeni všeč - Lina bolj. Se pa ne bi obremenjevala s tem, če ima soseda psa z istim imenom, ali pa že sodelavka. Mi je pač všeč

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Artikl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 11:09:11   
flikflak
Sem pa ugotovila, da je tako ime tudi sosedovi psički in mački sestrinega fanta.


Tudi naša najmlajša ima tako ime. Pa kaj,  važno je,da je nama všeč.user posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 11:13:40   
biga
Bolj kot Lina mi je všeč Alina, Kaja mi ni všeč, izbira je pa seveda vajina. Srečno.

(odgovor članu Artikl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 11:15:50   
Alfabeta
Če ti kaj pomaga... Naša bo AJDA

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 12:15:48   
glen
Mi pa mamo user posted image Lin

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 12:20:40   
pety78
Imam nečaka Gala, moja tašča pa istoimenskega novofundlanca. user posted image Pa kaj.
Imeli so pa tudi hrčka Borisa, pa se ni nič kaj pritoževal. user posted image Mene tudi ne bi motilo, če bi bilo kakemu kužku ime Petra. user posted image

Kar dajta ime, ki vama je všeč.


_____________________________



(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 12:22:28   
*erika*
meni je pa vsec nikolina,mislili smo nasi dat to ime potem ga je pa dobila po babici

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 12:23:03   
lana777
Veš kaj, Linauser posted image je v zadnjem času tako pogosto ime punčk,
da se res ni treba sekirat, če ima kdo takšno ime za žival.

Lahko pa daš daljši obliko - Adelina, Evelina, Alina in jo potem kličete Lina.

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 12:29:42   
murkica
Meni sta obe imeni všeč. Ne oziraj se kako je ime sosedovim mačkam in psom ampak naj ti bo pommebno kako vidva želita pooimenovati svojega otroka.  Jaz sem imela muco, ki ji je bilo ime Maja. Pa kaj... nobena Maja, ki sem jo poznala ni tega zamerila oziroma se ji je sploh zdelo smešno, da smo tako poimenovali muco. Tako, da če boš punčki dala ime Lina, ne bodo gledali po strani tebe, ker je to čisto človeško ime, ampak mogoče prej tvojo sosedo (ali koga že, sem malo pozabila), ker je dala takšno ime živali.
Ti samo pogumno. Čeprav Kaja mi je tudi zelo všeč. sploh če so to začetnice imen!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 12:42:24   
Špacka
 
Moja hči je Lina, vem pa tudi za eno psico, ki ji je ime Linauser posted image  
Je bilo kar hecno, mož ima enega poslovnega partnerja, ki je bil lani isti termin na morju kot mi in nas je povabil na piknik. Pridemo tam, stopimo iz avta, tip se pa dere "Lina, Lina..." meni nič jasno,user posted image user posted image user posted image user posted image  pa le izza vogala priteče psica Linauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 13:27:13   
lex
Kaj pa če ji daš ime Alina - psa s tem imenom še nisem srečala, punčko mam pa sama.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 18:56:09   
Zasanjana
Obe imeni sta mi všeč, Kaja malo bolj. user posted image

Jaz se ne bi ozirala na sodelavko niti na sosedovo psičko.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 20:42:08   
mayci
Meni sta tudi obe imeni zelo všeč!user posted image
In res se ne oziraj na to, kdo že ima otroka ali pa žival s tem imenom, sicer ne boš prišla nikamor...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 20:57:45   
kaycha
jst sm za Kajouser posted image  sam te lahko iz lastnih izkusenj opozorim, da je tud to ime pogosto pri psih, posebno kakih pudljihuser posted image  ker ko sem se sama rodila so mi vseeno dali to ime, ceprav je imela soseda Kajo- pudlja
mi je pa Lina zelo lepo ime

(odgovor članu Artikl)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 21:37:59   
maša*
Naša je Lina. In mi nič ni mar če so psičke, mački, papagaji Line. že poginuli sosedovi psički je bilo ime Kaja.
Alina mi ni tako všeč.
Lina je pa tako nežno pa tudi lep pomen ima. Je italijansko ali arabkso ime (nekje piše tak nekje tak.)

Jaz sem 1000% za Lino. Pes/mačka bo itak čez nekaj let umrl. Aja moja kolegica ma psičko Lano, pa je to zdaj tako pogosto ime za punčke. user posted image user posted image

(odgovor članu kaycha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ime za deklico
8.1.2008 21:40:07   
.anna.
Lina. user posted image user posted image

Pa niti ni tako pogosto (nekaj 100 jih je bilo rojenih v 5 letih). Kaj je pa na milijone.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ime za deklico
9.1.2008 10:16:57   
Artikl
Hvala vsem za pomoč in mnenja! Sem se odločila in bo kar Lina!

(odgovor članu .anna.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ime za deklico
9.1.2008 10:19:20   
tatam
Mi smo meli v planu Kajo!!

(odgovor članu Artikl)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ime za deklico
9.1.2008 10:29:38   
mateyka
Lina je pa tako nežno pa tudi lep pomen ima. Je italijansko ali arabkso ime (nekje piše tak nekje tak.)


pomen:
The Greek name Lina means - light
The Arabic name Lina means - tender, delicate
The Dutch name Lina means - pure
se pa uporablja v raznih jezikih; švedščina, danščina, angleščina, italijanščina..

je tako ime, da ima več pomenov v raznih jezikih, kar jaz vidim samo kot bonus user posted image



(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ime za deklico
9.1.2008 11:58:24   
helloKitty
Men je Lina lepo ime (res pa je da je mela babi tud mačko z istim imenom). Kaj češ velik ljudi daje svojim živalcam bolj "človeška" imena. Mene to osebno prav nič ne moti, ker kakšnim res pašejo. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ime za deklico
22.2.2008 15:37:17   
super mama
 

Živjo.Moje mnenje je tako da daš pač otroku ime ki ti ustraza,kar se pa mene tiče mi pa tale "novodobna" imena sploh niso všeč.Lina me spominja na čokolino,pa še zelo bi mi bilo hecno ko bi klicala otroka naj pride k meni soseda pa svojega psa.No ja tako je moje mnenje.Pa Lp

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ime za deklico
22.2.2008 21:44:54   
poli*
Hmm, Lina ni prav nič "novo" ime.... je pa tudi veliko izpeljank (npr.: pavlina user posted image )

(odgovor članu super mama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ime za deklico
22.2.2008 21:48:53   
Blejka26
meni je pa full všeč ime Galija..če bi pred porodom slišala ta ime bi bila sedaj druga hčerka Galija


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?