|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hujšanje
10.1.2005 23:18:46   
Bib
Mene pa zanima kako je bilo z vašimi kilogrami po porodu. Meni je šlo na začetku veliko dol, zdaj se je pa kar ustavilo, kljub temu da dojim in zelo pazim na prehrano?
Malo kar zgubiš voljo, ampak me moja mala punčica tolaži.
Lp..Bib:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hujšanje
11.1.2005 7:06:01   
Lunca1
Ko sem prišla domov sem imela 4 kg manj, po prvem tednu še dodatnih 5, zdaj sem pa 1 kg pod težo. Od poroda sem se pravi izgubila 10 kg, pridelala sem jih pa 9. :bravo::bravo::bravo:.

Lp Lunca

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hujšanje
11.1.2005 9:04:51   
lelaval

V klikem času pa ti je uspelo to Lunca. Jaz sem v pol leta tudi prišla še pod svojo težo, a pri tebi mislim, da si še prej.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hujšanje
11.1.2005 9:51:21   
malika
Meni so kile nekje do 3 meseca stale potem pa so začele prav noret dol.Med nosečnostjo sem se zredila za 12 kg in zraven teh kg, sem izgubila še 4 od prej. Torej sem šla dol -16.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hujšanje
11.1.2005 13:53:59   
puri
Jaz sem pri obeh po treh mesecih prišla na svojo težo, potem je šlo pa še za kako kilco ali dve dol!(prvič sem se zredila 15kg, drugič pa 12)

Hujšala pa nisem,jedla sem normalno, vbistvu še več kot pred nosečnostjo in pa seveda dojim!

lp:kuza:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hujšanje
11.1.2005 14:31:28   
Jutra
Do poroda sem pridobila 17kg, ko sem prišla iz porodnišnice, jih je bilo 10 manj:zmeden2:. No, sedaj je ravno 3 mesece stara :duda: in so mi šle še 4 dol. Zgeda, da gre to počasi:ups: Sicer polno dojim in se normalno prehranjujem:)-

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hujšanje
11.1.2005 16:28:23   
Lunca1
Jaz sem shujšala v enem mesecu.

Lp Lunca

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hujšanje
12.1.2005 15:46:25   
Petra P.
Tudi jaz sem prišla iz porodnišnice z 8 kg manj (med nosečnostjo sem se zredila za 11), pol se je pa kar ustavilo. Tiste 3 ekstra kg imam še zdaj - 2,5 meseca po porodu. Pa mi kar ni najbolj prav moram rečt. Ampak mislim, da je za to kriva čokolada. Sem namreč tako utrujena in brez energije, da me malo "postavi na noge" samo kaj sladkega. Med nosečnostjo mi sploh ni pasalo sladko, zdaj pa to nujno rabim. No, upam, da bo sedaj po praznikih boljše...

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hujšanje
12.1.2005 20:07:54   
polona2
:((:((:((, naj to pove vse...

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hujšanje
25.1.2005 3:20:06   
LEJLA
jaz imam po sedmih mesecih se 10+....ko sem prisla iz porodnisnice je slo 5 dol to je pa tudi vse....dojila sva se pa le prve tri tedne:((:((:((:((

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?