|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "jogi" za zibko
26.1.2005 13:25:30   
maja&m
Pozdravček!

Mene pa zanima kaj imate v zibki, ali jogi ali peno?
Če imate peno,kakšna naj bo debelina in trdota?
Nujno in čimhitreje bi potrebovala te podatke!

Hvala

Maja&:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   "jogi" za zibko
26.1.2005 13:28:36   
KIRA
čim trša - zardi hrbtenice - se pravi da se dojenček ne bi mogu pogrezat ali kaj takega. pa najmanj 3 cm debeline.

LP

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   "jogi" za zibko
26.1.2005 13:31:43   
maja&m
Kira hvala za odgovor,kaj pa največja debelina?
Moj oče je ravno pripeljal 10cm, je trda, ampak se mi zdi predebela.
Kaj praviš,je res predebela?

LP

Maja&:duda:

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   "jogi" za zibko
26.1.2005 14:06:49   
KIRA
predebela je, če ne gre not. :)-:)-:)- po mojem ni nič narobe če je 10 cm. sam da dojenček leži na ravnem.9nebesa

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   "jogi" za zibko
26.1.2005 14:14:22   
aka
Ja, ne vem, če je predebela ali ne. Mi smo peno za zibko kupili v BC. Ne vem več, koliko je stala. Smo pa po nasvetu tašče dali potem na peno še podlogo (kupljen kos prešitega bombažnega pregrinjala v Odeji Šk. L.), ker naj bi dojenčki raje spali na naravnih materialih. Pa je tašča imela še kako prav, kajti pod v zibki je iz celega kosa lesa. Nismo imeli takega z luknjicami ali letvami. Pa sem doživela "fršlok", ko sem zamenjala rjuhico. Vsa spužva je bila plesniva. Zatorej, paziti pri izbiri materialov ter podnožja zibke.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   "jogi" za zibko
26.1.2005 14:19:21   
KIRA
to sem pa tudi jaz imela problem. jogi sem komaj po 5 mesecih odstranla, ker imam na njem nepremočljivo podlogo, pa se mi ga ni zdelo potrebno ven jemat. sem samo rjuho menjala. zdaj pa je blo vse nekaj zmečkano pa sem ga ven vzela. pa sem vidla na dnu zibke kondenz, ker nima luknjic, na jogiju pa plesen. sem ga takoj oprala z varikino, pa sušit sem ga dala, pa še na radiator, da bo ja suh. začasno sem problem tako rešila, da sem na dno zibke dala kataloge quelle, ker jih tako ne rabim, pa zmes pride dovolj zraka. ampak to ni trajna rešitev - papir se tudi navlaži in zna plesnit.

bo treba luknjice zvrtat v dno, da se bo jogi spodaj tudi zračil. ampak se mi glede tega ne mudi, ker bom morala malo prej ko v enem mesecu preselit v večjo postlo - zibka je počasi premajhna.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?