|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniška oblačila
7.2.2008 11:03:27   
arsha
Ženske, kje ste ve kupile poceni nosečniška oblačila?

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 11:12:16   
pepa6
V C&A, al pa H&M, majo mal ceneje. Men je moj dragi kupil dvojne nosečniške hlače v La Vie trgovini in zanje odštel 112 eur. Je pa res, da sem gledala v H&M v Mb tud nosečniške hlače, pa so tud nekje 50 eur ene, tak, da ne vem kje bi bilo vsaj v Mb ceneje. No pa v Leclercu sem tud jih gledla, in niso bile tako drage. Če mene vprašaš se cena nosečniških hlač giblje tam okrog 40, 50 al pa 60 eur za ene.

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 11:20:11   
gaya24
H&M v Celju pa Grazu. V Lj v H&M ni nosečniškega oddelka. Pa trgovina Kepica v Lj v Hali A. Drugač pa, js sm tud v navadnih trgovinah dobla zgornje dele, sem pač eno cifro več kupla po 6. mesecu user posted image .

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 11:31:15   
Erin
Nekaj v H&M  v Avstriji, potem je pa prijateljica odkrila da imajo v sosednjem kraju (Lesce ) trgovino kjer imajo otroško konfekcijo plus zeloooooo pocen nosečniške obleke (kavbojke po 25€,..) ..no ostalo sem pokupila tam.user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 11:34:17   
tropical
Jaz jih nisem kupovala, sem imela kar malo bolj fine trenirke in majčke bolj ohlapne. Vse kupljeno za circa 10 eurou.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 11:35:35   
Detlca
Erin, lahko zaupaš kje v Lescah je ta trgovina? Mogoče naslov?

Pozdravčke!!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 12:19:45   
Erin
Ime te trgovine je EXIT oz MONSA, je pa v trgovskem centru..

http://www.monsa.si/Lokacije.html

Je pa ta trgovina tudi v Mengšu.user posted image


(odgovor članu Detlca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 12:47:02   
ina82
V h&m v Mariboru nimajo tako dragih nosečniških oblačil. Jaz sem za moje črne odštela 37 eur,  kavbojke z naramnicami pa so bile v akciji iz 40 na 9 eur.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 15:10:30   
tsjci26
jaz sem sicer kupila dvojne hlače v H&M v Celju, ene so bile okoli 45e pa iskreno nisem zadovoljna s kvaliteto, so se začele kmalu muckati, ene sem pa kupila v C&A v Celju sem pa super zadovoljna z njimi, edino kar me moti je to da nimajo nikjer nekih lepih krojev, so vse korenčkaste...aja pa barve kar mi je bilo všeč je bilo samo v črni...pa dobro, do junija še morem potrpet pol bo pa že...

_____________________________

Življenje se ne meri po številu vdihov, ki jih naredimo, ampak po številu trenutkov, ki nam vzamejo dih!

(odgovor članu arsha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 18:27:34   
*zoe*
Erin - hvala za uporaben podatek, saj sem si šla danes kupit tja hlače. Sploh nisem vedela za to trgovino. Hvala!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 18:53:07   
buči
Quelle. Fajn, poceni.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečniška oblačila
7.2.2008 19:15:20   
lindy
zoe in kakšne hlače si si kupila, a je drago, je ponudba velika, ker namreč sem iz Mengša pa sploh nisem vedla za to trgovino!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?