|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 10:14:45   
krauca
Zivjo vsem,
Zanima me, kdaj ste sle prvic z vasimi soncki v nakupe (v trgovine, kot so Leclerc, Interspar ipd.). Moj sincek je star 7 tednov & je ful radoveden & rad kam gre, edini pomislek, ki ga imam je mnozica ljudi & mozni prehladi, viroze ...
Kaksne so vase izkusnje?
Hvala in LP
K.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 10:18:43   
Anonimen
Jaz prvič pri enih 3 mesecih, pa še to samo noter pa ven.
Nisem pristaš, da se tako majhne otroke vozi po trgovinah.
Danes jo vzamem s sabo, če ni druge možnosti. Ampak to samo, če res nekaj nujno rabim. Iti po nakupih z otrokom pa se mi zdi čisto mem - tudi če je očka zraven.

(odgovor članu krauca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 10:25:31   
Taša
Jaz sem šla kar hitro v shoping, vendar je bilo to poleti in ni bilo na pohodu toliko prehlada in viroz..Sedaj pa se definitivno zoorganiziramo tako, da otroci ostanejo doma, to pa zato ker v sedanjem času razsajajo vsemogoče viroze, gripe.... Jaz bi na tvojem mestu sedaj še malo počakala z shopingi z otročkom, počakaj da minejo te viroze in prehladi.. Ravno velika nakupovalna središča so največji "doma" bakterij in virusov....

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 10:26:01   
Taša
Pardon sem bila prehitra"DOM" ne doma

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 10:36:51   
malika
Moj je zimski in smo šli kar hitro v trgovino, da sem si lahko kupila kaj za oblečt. mali je bil sicer priden in mu je bilo všeč, ampak mimoidoči,... Ena ženska ga je začela kar božat v vozičku, takih stvari pa nimam rada in to sem ji tudi povedala.

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 10:39:37   
KIRA
mi smo bli pri 5 dneh že v oštariji - na poti domov, pa se je drla in hotela papcat. pa sem jo dala na joško. sem pol mislila, da je še premajhan za v trgovino. do 6 tednov nekje sploh nisem šla z njo nikamor. žal sem jo takrat parkrat pustila pri tašči, ampak je ne bom nikoli več.

po drugem mesecu, pa sva j začela jemat vsepovsod s sabo. trgovina je grozno zanimiva zanjo, koje vse tako pisano in svetlo. ampak se ponavadi hitro utrudi in zaspi. če pa ne, pa gleda okrog. do sedaj še nikoli nisem imela težav z njo.

glede virusov je pa res, da se pogosteje pojavljajo tam, kjer je večja gruža ljudi. jaz probam hodit nakupovat samo takrat, ko vem, da ni gužve. dopoldan ali pa v nedeljo proti koncu. ob petkih in sobotah sploh ne, ker je takrat norišnica.

a ste opazile, da včasih celo tistih vozičkov s sedeži za dojenčke zmanjkuje??? (Spar) ali pa pri vas ne?

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 10:50:40   
aka
Imam zabeleženo. Rojen 22/7-2003, prvič v trgovini(DM)18/8-2003. In od takrat naprej vse povsod z mano. Tudi v Trstu. :bravo:

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 10:55:33   
Magi*
jaz menim, da čisto majceni dojenčki ne sodijo v trgovine in velika nakupovalna središča. še posebej ne pozimi, ko razsajao virusi, ... potem se pa še najdejo razne "gospe", ki se ne znajo zadržat in ti silijo non-stop v otroka. še celo moja mama je zadnjič to naredila in sem ji razložila, da meni ne bi bilo všeč, če bi mi kar vsak mimoidoči v otroka bezal. kako jim to ni jasno?

sicer pa nočem, da bi Zarja postala taka odvisnica od nakupovanja, kot sem jaz:)

M


(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 11:02:18   
Malinca
Moj sonček me spremlja že od vsega začetka- zjutraj nakupiva vse za kosilo, v nabavo pa gremo vsi skupaj vedno okrog tretje ali četrte ure, ko vem, da ni ne vem kakšne gneče.Tud v nakupovalni center gremo- je pa res, da nakupimo kar potrebujemo in se po nepotrebnem ne zadržujemo oziroma sprehajamo sem ter tja.

Rajši grem z njo kot pa da jo pustim pri tašči- tam bo pila čaj, pa sigurno bo že piščanca jedla:)-Jaz pa taka zagovornica izključno dojenja.

čim manj se sekiraj, pa bo.LP

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 11:43:15   
puri
Mi smo že tut kmalu začeli skupaj hodit po nakupih! Vedno oba vzamem s sabo, nikoli jih ne puščam doma, najraje vidim, da gremo skupaj!

Na tvojem mestu, pa bi sedaj vseeno še malo počakala, ker so ravno te viroze!

lp:)

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 12:27:35   
filipinka
Mi smo tudi kar hitro šli v prvi šoping, to je bilo jeseni. Zdaj pozimi pa se s tamalim bolj držim doma, pa sva vseeno fasala nek virus in bila par dni v bolnici. Če pa že grem kam ga vedno vzamem s seboj, ker bi se pri atiju malo težko priklopil!:pujs:

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 12:31:57   
BARBARA R.
Se mi zdi da pribljižno dva meseca.Vendar ne zaradi nje,jaz sem imela poporodne težave.Kristina je bila prej na zraku,kot jaz.

:muca:

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 14:15:11   
BONI*
Moj Luka je star 6 tednov in smo bili danes prvič z njem v Leclercu. Je bil kar priden. Vmes se je 1x zbudil, malo postokcal, potem pa nazaj zaspal. Ljudi je bilo več kot sem pričakovala, pa ga hrup in gužva očitno nista nič motila. Je pa zato dobil nove kavbojke z naramnicami in srajčko z kratkimi rokavi. Oboje bo žal lahko nosil šele pri 6 mesecih.

Lp, Boni

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 14:29:08   
kaja11
Mi smo bili prvič pri 7t v Emporiumu.. dopoldan ko ni bilo veliko ljudi. Mali se je super obnesel... sedaj pri 3m gremo pa zelo na hitro kaj kupiti, ker ne prenese vozička če ne spi. Naš mulo je "ta prav dec".. znori če je mami več kot 10 min v trgovini:)-.
Moram pa priznati, da ga že 2 tedna nisem nikamor kjer je dosti ljudi vlekla, pa še nekaj časa ga ne mislim... me je strah raznih viroz, ki zdaj razsajajo.

LP Kaja

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   nakupovanje z dojenckom
26.1.2005 16:15:46   
lin
Mi smo zelo hitro šli v nakupovalni center.Res pa je da smo rojeni poleti ,in takrat ni toliko viroz.Čeprav tudi zdaj pozimi ko so viroze gre z nami čisto povsod.
Pri cca, 2 mes. smo bili v Trstu in v Ljubljani v šopingu.
Smo pa iz Portoroža.
Nikoli ji ni bilo nič in da potrkam do sedaj ni imela niti najmanjšega prehlada.
Lp

(odgovor članu krauca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?