|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nasvet
27.1.2005 9:51:14   
Čiračara
Zanima me ali je potrebno kaj posebnega nesti zraven na pregled ns? Zanima me tudi ali se je potrebno tam v kaj preobleči in kako se ve oblečete za pregled. Morda je vprašanje malo bedasto ampak sem še čisto nova v teh zadevah, tako da rabim kakšen vaš nasvet.
Hvala za odgovore:rozica:
Uživajte:nosecka:in tiste z :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nasvet
27.1.2005 9:58:12   
barby*
Ojla:zajcek:

Ti kar vprašaj, brez problema...vsi smo bili na tem;)

Samo bušija vzemi sabo pa materinsko knjižico, zdravstveno kartico pa itak
Pa čim boljše opravi!:rozica:

pa pa
barby:metulj:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nasvet
27.1.2005 9:58:17   
Soncnica
Hoj!

Za pregled za ns ne potrebuješ nič drugega kot denar in materinsko knjižico, če jo že imaš (vsaj tako je bilo v Lj - Dravljah). Ultrazvok ti naredi čez trebušček, tako da samo malo potegneš hlače dol in to je to. Jaz imam s sabo na pregledih vedno osebno in potrjeno zdravstveno izkaznico

lp in srečno:)

Sončnica:sloncek:



(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nasvet
27.1.2005 9:59:50   
barby*
Aja, obleči se pa tud normalno, samo majčko ali pulover potegneš gor pa hlače malo dol in to je to!
To je normalni UZ:sloncek:

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nasvet
27.1.2005 10:03:22   
Čiračara
Hvala vsem za odgovore:)
Uživajte!!!9nebesa

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nasvet
27.1.2005 10:11:32   
Anonimen
Vzemi s seboj še možička.
Boš vidla, kako bo ganjen, ko bo videl svojega malega vesoljčka (baje to reče več kot polovica očkov) :)-

(odgovor članu Čiračara)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nasvet
27.1.2005 11:36:35   
Romcka
halo ciracara:)
nocem te strasit ampak ce se ne vidi dobro cez busija, lahko naredi pregled tudi vaginalno:zmeden:
Moj bejbi se je veselo razkazoval in ni bilo treba...dve moje kolegice pa nista imeli te srece:)
Pripravi se tudi na to, da te ne bo potem kaj prevec sokiralo...
In ce te zanima spol, jo moras kar vprasat...mene tak firbec daje, samo nisem vedla da se tako zgodaj ze lahko vidi:) in tudi niesem vedla da gre lahko dragi zraven...smrc... Se dobro da sem vsaj za slikco prosila:)
uzivaj

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nasvet
27.1.2005 11:58:58   
Čiračara
Hvala Romcka.
Upam, da se bo dobro videlo cez busija:zmeden:
Uživaj v nosečnosti9nebesa

(odgovor članu Čiračara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...





5ri



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!