|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DRISKA
27.2.2008 8:29:31   
miki8
Pozdravljeni, moj sinček je star 3 mesece in pol, in je v soboto dobil vročino, ki pa je po parih urah izginila, je normalno jedel tudi odvajanje je bilo v redu, na sploh je bil videti zdrav, potem pa se mu je pojavila močna driska, ampak še vedno je veder in nima vročine, tudi zdravnica mi je rekla da bo mogoče dobil drisko da spravi virus iz sebe. Zdaj me pa zanima ali je kakšen način kako ustaviti drisko pri tako majhnem otroku? Ali moramo takoj k zdravniku ali se da doma to  ustavit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DRISKA
27.2.2008 21:38:26   
stellam
Pozdravljeni!Moja Ema je stara 10 mesecev in je  pred dobrim mesecem prvo bruhala potem pa se dobila drisko. kupila sem ji borovničev čaj in v ambulanti so mi svetovali naj kupim linex(kapsule proti driski-daš samo prah v čaj) in ker se več ne dojimo, mleko proti driski.Po dveh dneh je bilo boljše, s tem da sem še vedno pazila, da sem ji dala res lahko hrano in po malem.Svetovala bi da greste vseeno kar k zdravniku, ker Vam bo on še najboljše svetoval kako odpraviti drisko.Pa naj pije veliko čaja po malem vsakih 15-20 minut!!

(odgovor članu miki8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DRISKA
27.2.2008 22:49:18   
miki8
Najlepša hvala za odgovor, mislim, da bo res pametno it k zdravniku, pa čeprav  ne kaže drugih bolezenskih znakov, kaj pa se dobi za tako malega otroka? Ali te pošljejo kar v bolnišnico? Ker ko je dobil vročino med vikendom so naju poslali v bolnico in sva tam ostala čez noč na opazovanju.Pa je bilo vse ok.user posted image

(odgovor članu stellam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DRISKA
27.2.2008 23:31:33   
sandra85
tako kot ti je predodnica napisala-veliko mora pit, če ima drisko!
če noče pit čaja, vode,...ga velikorat pristavljaj (oziroma mu dajaj mleko, če ne dojiš)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu miki8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DRISKA
28.2.2008 10:49:51   
miki8
sANDARA , povej mi kaj narediš da se ti prikaže slika tvojega otroka pri tvojem imenu,( my little angel), ker jaz bi tudi rada dala svojega sončka tle gor, da ga viditeuser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DRISKA
28.2.2008 16:24:56   
sandra85
pejdi na stran youngnutrition.net, se prijaviš i pol greš pod my baby ticker...naprej pa te bo že samo vodilo...če ne, pa mi piši na ZSuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu miki8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?