|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:19:47   
KRISSY
Živjo,

kaj bi naredile oz. kaj bi si mislile če bi vaš fant šel na jadranje za en teden, ve pa doma z enomesečnim otročkom?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:22:45   
Anonimen
Ne bi šel.
Mislm ni šans. Z enomesečnim otrokom sama doma, on pa na jadranjuuser posted image ....ma bi dubu kej v glavo mnde da mu sam na konc pameti kej tacga padeuser posted image

(odgovor članu KRISSY)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:24:06   
bučkabb
če bi se takšne stvari dogajale pogosto verjetno ne bi bila vesela, če je pa to edinstvena priložnoti, bi mu pa privoščila in ga pri tem da gre podpirala.

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:30:03   
MAŠKA
Verjetno bi imela nos povešen do tal, jezna bi bila tako, da bi se kadilo. user posted image Zdi se mi zelo neodgovorno od očeta, da bi sploh na kaj takšnega pomisli. Prvi mesec  mamica rabi največ pomoči in podpore od svojih najbližjih.
Je pa res. da so naši moški vačasi malo otročji in se sploh ne zavedajo svoje odgovornosti.

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:32:13   
Anonimen
Jaz bi si mislila, da je en velik bizgec.

Aja, kaj bi naredila? Rekla bi mu, naj ne gre, pa če sam nima toliko pameti ... mah, brez veze. Bizgec.

(odgovor članu bučkabb)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:34:57   
timika
Ta je pa enostavna: da mu je prav malo mar za naju!!
Tolerantnost do partnerjevih želja in interesov gor ali dol, za svoje hobije bo imel še vse življenje čas - vajino dete je pa le enkrat staro en mesec.
Pa ne, da ga bo kaj pogrešalo - tu gre zate, ker en mesec po porodu, četudi prespite vse noči, mislim, da si vsaka ženska v tem času zasluži partnerja ob sebi. Hormončki še vedno delajo...saj že zaradi služb in neodložljivih obveznosti so naši moški dovolj zdoma.

Vsekakor sem za odprt odnos, zaupanje, razvijanje lastnih zanimanj v vezi,...ampak v tem primeru bi se mi ne zdelo, da je prav, da gre. In bi mu to tudi povedala, čeprav vem, da moj kaj takega ne bi prijavil.
Ne vem, kako je s tem pri vama, ali si v tem primeru tudi ti za to, da gre,...potem sama najbolj veš - če nisi, se pa ne delat supermame oz. super žene in mu povej, kaj misliš. Nekaterim pač ne kapne samo od sebe...

Uživajte skupaj!

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:34:58   
Pajaca
Glede na to, da je moj ko sem mu pustila doma 2 letnico in 6 mesečnika in šla za 3 dni v Dublin rekel le lepo se imej, bi mu rekla isto.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:35:26   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb

če bi se takšne stvari dogajale pogosto verjetno ne bi bila vesela, če je pa to edinstvena priložnoti, bi mu pa privoščila in ga pri tem da gre podpirala.


Tudi jaz tako mislim... Če bi imela doma vse pod kontrolo ali pomoč staršev, naj gre. z rojstvom otroka naj se nebi odpovedali vsem sanjam, vsaj dokler se vsi v tem dobro počutijo... seveda to ne velja, če vedno išče priložnost, da gre proč sam.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:38:03   
Marogica
Nič nisem naredila. Je hodil 15 let na jadranje, preden je mene spoznal, pa tudi kasneje, ko še nisva imela otrok....pa seveda hodi tudi sedaj, ko jih imava. Kaj pa je ne teden  proti večnosti? Kaj pe če bil moral skužbeno kam? Bi se tudi morala zorganizorati.

Sama v tem ne vidim takega problema. Seveda je bilo drugače..je pa šlo. Me je še vprašal, če bi še ali ne, pa sem rekla, naj gre...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:42:07   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

Prvi mesec  mamica rabi največ pomoči in podpore od svojih najbližjih.


Jaz zdaj pri enem ltu potrebujem več njegove pomoči, kot pri enem mesecu, zato bi mi bolj pasalo, da bi šel takrat, kot zdaj. Smo si pač različni.

In tudi moj naredi dovolj za otroke, in mi dovolj pomaga, da bi mu privoščila oddih, kot bi ga tudi moj meni. Je pa tudi res, da moj verjetno nebi pomislil na nekaj takega - za en dan ja, za cel teden pa verjetno ne.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:43:09   
tatam
Ne bi mu dovolila,čist preprosto!!
Oz.moj je tak,da niti pomislo ne bi na kaj takega!!Hvalabogu!

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:48:38   
KRISSY
če bi bila še sama bi šla jaz tudi zraven. oz. v drugačni situaciji mi ne bi blo panike da gre. ampak ker bova imela enomesečnega otročka jaz tko al tko ne morm it. rekla sem mu že da mi ni kul da gre, on se pa še vseeno meni. na jadranje greva ponavadi 2x letno.
tako da ni enkratna priložnost. ne vem pa kako je ko je otrok star en mesec. niti ne vem kaka bom jaz. verjetno je beg pred odgovornostjo, kar je pa najin problem zadnje mesece...
LP

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:53:29   
baguSka
Ne vem kaj bi nardila user posted image user posted image user posted image  Ce nebi blo dojencka bi mi blo cist vseen... Ce bi mela pa dojencka, pa ne vem... user posted image user posted image user posted image  Mogoce... zakaj pa ne!? Ce bi si to res zelel in bi potreboval oddih... Bi mu pa jaz tud rekla, da si zelim mal dopusta, ce bi ga seveda potrebovala in naj bo on mal z dojenckom...

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:56:54   
metkica1
No upam, da se bosta nekako lepo pomenila in našla skupno rešitev. Če ti bo otroček veliko spal potem ne bo panike, če pa bolj jokca pa krči potem pa je lahko kriza, to je težko predvidevat.

Moja veliko spi še sedaj (4 m) pa bi kamot od začetka sfolgala sama tudi zraven tavečje.

Če bo šel bo pa potem, ko se vrne tebe malo razvajal in te razbremenil in boš imela kakšno urco sama zase.

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:58:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: KRISSY

če bi bila še sama bi šla jaz tudi zraven. oz. v drugačni situaciji mi ne bi blo panike da gre. ampak ker bova imela enomesečnega otročka jaz tko al tko ne morm it. rekla sem mu že da mi ni kul da gre, on se pa še vseeno meni. na jadranje greva ponavadi 2x letno.
tako da ni enkratna priložnost. ne vem pa kako je ko je otrok star en mesec. niti ne vem kaka bom jaz. verjetno je beg pred odgovornostjo, kar je pa najin problem zadnje mesece...
LP


Ojoj... no, v takem primeru pa tud men nebi blo glih vseen... ne vem no. Da otrocek sploh se ni rojen, pa se kr meni da bo sel user posted image  

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 10:59:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KRISSY

Živjo,

kaj bi naredile oz. kaj bi si mislile če bi vaš fant šel na jadranje za en teden, ve pa doma z enomesečnim otročkom?

Lp


Odvisno, kako bi sicer stale zadeve med nama.
- Če bi se on že itak izogibal svojim obveznostim do družine, potem bi ga zelo pisano gledala.
- Če pa bi bil drugače skrben (in to je), potem bi mu ta teden zelo privoščila za sprostitev in napolnitev baterij, še sama bi ga brcnila skozi vrata user posted image . Amapk bi seveda pričakovala nekaj podobnega tudi zame. Bi si privoščila toplice.

(odgovor članu KRISSY)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 11:01:09   
baguSka
verjetno je beg pred odgovornostjo, kar je pa najin problem zadnje mesece...


pa predvsem tole je pa res full obetavno... da bezi pred odgovornostjo, ki sploh se ni prisla... user posted image

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 11:18:26   
nuala
Ne razumem čisto vprašanja. Kako misliš kaj bi naredila? Skrbela bi za dojenčka, seveda. Pa preden bi šel, bi se dogovorila z nekom ( mama, tašča, prijateljica,... ) da ga lahko pokličem, če bo kaj nujnega.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu KRISSY)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 11:34:36   
Nika v službi
Glede na zadnjo informacijo, ne gre za enkratno, posebno priložnost. V tem primeru se nikakor ne bi strinjala z odhodom na jadranje. No, moj na kaj takega še pomislil ne bi, nama je bil v velikansko pomoč prvih 6 tednov, ko je vzel očetovski dopust + še nekaj dodatnega. Kljub pomoči staršev je mož zame prav v teh prvih tednih neprecenljiva opora.

Problem je očitno globlji - pomenita se!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 12:08:23   
trnuljčica
Veš kaj otrok je od obeh. To pomeni da se o takih stvareh morata skupaj dogovoriti in strinjati.
Jaz sem tudi hodila na morje 2x letno zdaj, ko bo prišeluser posted image , bomo pa šele videli. Saj to je tako kot, da bi možu rekla jaz grem ker sem vedno šla, tu ga maš...Najmanj kar bo je, da bomo pač maj- jun dopustovanje prestavili za kak mesec( takrat bo en mesec). Sicer pa vnaprej ne moreš planirati dopusta preden user posted image ni tu. Kaj pa če bo kdo bolan (lahko tudi ti).
Moje mnenje je, da je egoističen....

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 12:23:16   
baguSka
Moje mnenje je, da je egoističen....


Mah... katastrofa! Bl premisljujem, slabsi se mi zdi... Jao! A pa je pomislu sploh na tebe!? Pa na otrocka?? Al je njemu kr samoumevno, da si ti tista k moras bit doma, on pa lahko gre in vaju pusti...? Ne stekam tega... res ne. Tak filing mam, kot da si on misli: "Jah sej ti bos itak z malim doma, pa ne mores it zravn, torej grem sam."user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 12:29:13   
Marogica
Meni se to ne zdi egoistično, vsaj ne tako, da se bo sedaj svet podrl. Življenje teče dalje tudi, ko dobiš otroka in ne samo za otroka, temveč tudi za starša.  Treba je kdaj kaj narediti tudi za svojo dušo, drugače pride kaj hitro do nezadovoljstva. In nezadovljni partner ali pa tudi starš je lahko večji problem, kot pa en teden jadranja.

Če pa je že to egoizem, ga jaz imenujem "zdravi" egoizem, egoizem, ki je potreben, da smo srečni VSI.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 12:46:07   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni se to ne zdi egoistično, vsaj ne tako, da se bo sedaj svet podrl. Življenje teče dalje tudi, ko dobiš otroka in ne samo za otroka, temveč tudi za starša.  Treba je kdaj kaj narediti tudi za svojo dušo, drugače pride kaj hitro do nezadovoljstva. In nezadovljni partner ali pa tudi starš je lahko večji problem, kot pa en teden jadranja.

Če pa je že to egoizem, ga jaz imenujem "zdravi" egoizem, egoizem, ki je potreben, da smo srečni VSI.


Se strinjam da se življenje ne neha, ko dobiš otroka. Le prilagodi se novemu tempu.
Seveda pa lahko v tem primeru tudi ona že sedaj njemu reče, da bo na drugo letno jadranje šla ona ( ko ne bo več dojila), on bo pa z user posted image . Me zanima reakcija...


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 12:47:17   
baguSka
Marogica jaz se strinjam s tem napisanim. Ampak preberi si prosim se ostalo.

Otrok niti rojen se ni!!! In vedno hodi 2x letno na krizarjenje!!! In do zdej je vedno ona zraven hodila... On pa se kar meni sam...

Evo, sem govorila se z moskimi... In njihov odgovor: ta zenska in otrok sta neljubljena! On nje ne sigurno ne ljubi, otrok pa je z njegove strani nezazeljen. Tadva bosta se trpela.

Jaz ne recem, da bo res tako. Ker vas ne poznam. Ampak tak odnos meni recimo cist nic ne disi. Pa vidim da nisem edina. Cisto neki drucga bi blo, ce bi te on imel iskreno rad in ce bi si otrocka zelel. Tko ga pa niti pozna se ne, niti ne ve v kaksnem stanju bos ti itn... pa se on vseeno ze meni za krizarjenje. Jaz tega absolutno nebi podpirala in nebi razumela. Sori.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj bi ve naredile
21.2.2008 12:50:59   
karamela
Čisto odvisno od situacije. Moj gre vsako leto junija za 5 dni jadrat s sodelavci in sodelavkami. V tem uživa in res ne vidim razloga, da bi mu rekla ne. To je par dni v letu, ko si vzame sam zase.

Vsekakor pa mi ostale dni v letu pomaga, včasih še preveč. (ja res, ampak to je druga zgodba).

V kolikor mu pa ne bi zaupala in bi vedela, da je to nek beg od odgovornosti bi bila zadeva drugačna.


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?