|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pritisk
25.2.2008 15:46:02   
Taula
Pozdravljene

Kakšni so znaki previsokega krvnega pritiska in kakšen pristisk je še normalen? 90/140?
Kako veš da je previsok, brez da si meriš in spremljaš?

Hvala.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pritisk
25.2.2008 15:56:53   
Majabo
pri meni je bilo tako, da ko sem imela 129/90 je ginekologinja ze spraševala kaj sem delala, da je tako visok
ampak to zato, ker je moj normalen pritisk precej nižji, klasika pri zdravniku okolo 112 /75 doma še manj

normalne vrednosti pravijo da je 120/80

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pritisk
25.2.2008 16:02:05   
špelin@
KLIK

user posted image

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pritisk
25.2.2008 16:13:43   
Majabo
aja, še to
pomaga gibanje, da kavo zamenaš z Donatom, kar se pa rastlinic tiče, jih je pa kar nekaj, trenutno s spomnim samo na glog

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pritisk
25.2.2008 18:52:29   
valentina2006
Taula: Jest sem prejšno user posted image  mela previsok pritisk, no glih na meji (140/90) tko je rekla G... Pa sem mela glavobole vsak dan user posted image , drugih znakov niti ne... Čimveč pit, pozor pri slani in mastni hrani...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pritisk
25.2.2008 21:37:48   
Naja30
Meni G vedno reče, če bo šel pritisk čez 140/90, da moram priti nazaj. Merim si ga doma, ker pri njih imam vedno povečanega.

Če imaš visok pritisk, res pazi pri hrani.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?