|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhani štruklji
18.2.2008 10:04:04   
hariba
Kakšne nadeve delate? Slane ali sladke? Jaz slanega sirovega, sem pa že sladkega z orehi , a ta nam ni bil tako všeč. Bi pa še kakšnega drugega probala, ker ima mularija kuhane štruklje rajši kot pečene.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhani štruklji
18.2.2008 10:07:58   
urskas
pri nas so skoraj vse vrste štrukljev sladke, zabeljene z drobtinicami.

Najboljši so orehovi (od moje mame),mzelo dobri so tudi ajdovi s skuto ter "navadni" skutini.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhani štruklji
18.2.2008 10:12:08   
hariba
Kako pa narediš ajdove? A v orehove daš tudi skuto?

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhani štruklji
18.2.2008 10:12:43   
Anonimen
pri nas so skoraj vse vrste štrukljev sladke, zabeljene z drobtinicami.


enako in potem še na krožniku posujemo s sladkorjem

(odgovor članu urskas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhani štruklji
18.2.2008 10:47:20   
lojzika
Pri nas tud še v cuker namakomouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhani štruklji
18.2.2008 11:39:32   
urskas
ajdove narediš iz ajdove moke (postopek imam v kuhariciuser posted image ). Najbolj paše skutin nadev lahko pa tudi orehov. V orehov nadev dam samo smetano sladkor in jajce.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhani štruklji
18.2.2008 11:57:17   
Saskia02
Za vse, ki niste vešče v izdelavi štrukljev:

Zelo dobri so Sparovi, izdelani na hrvaškem - zagorski, se mi zdi. 10 štrukeljcev, zelo okusnih je manj kot 3 eur. Jaz jih skuham zavite v PROZORNO STRECH KUHINJSKO FOLIJO. Po 2 zamrznjena omočim, zavijem v folijo in kuham slabih 20 minut. Se skuhajo in ne razkuhajo. Zabelim z drobtinicami in sladkorjem in je ravno prav za eno malo kosilce.


(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhani štruklji
18.2.2008 12:55:56   
noe
Moja stara mama je delala božanske, jaz se jih pa kar nekako izogibam narest. Pa me zanima kakšno testo naredite in kako jih kuhate , da se ne razkuhajo?
Men so ful dobri tud če daš noter skuto in rozine.

(odgovor članu Saskia02)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhani štruklji
18.2.2008 15:11:45   
Hans
sama obožujem štruklje, in moja tamala tudi, skuham jih v pol vode, pol mleka in pol kisle smetane, take imam najraje. Ajdove pa naredi moja mami s skuto in kot prilogo jedem z omako. 

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhani štruklji
2.3.2008 20:11:58   
martita
Pri nas  štruklje kupimo kar od Ledota (skutine), jih skuhamo in prelijemo z žlico meda....njami!!!!

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhani štruklji
2.3.2008 20:15:09   
Anonimen
Jem tudi makove, delam jih pa ne.

(odgovor članu hariba)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?