|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekej novga za mene
1.3.2008 8:13:43   
Anonimen
vcerej sem si zazelela da bi me moj v ritko, (njemu se tu upira), vendar je pol vseenu mi ustregu, full me je zrajcov in vse vendar je naredu napako, su je takoj z lulekom not. in me je bubalu. ceprov se nikol nisem, no 1x me je en s prstki in mi je prslo. upam da na ma bo ratal. pa se nekej, moja zelja je da bi 1x probala se z enim tipom ali se z eno zensko, vendar moj noce slisat za tu. zakaj so eni tipi taki, marsiker tip bi bil srecen ce bi zenska tu predlagala, tok k za v ritko. moj je pa cist nek iks. zakaj je tok da tip ni za take stvari.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 8:40:25   
bskrle
oh, ja . če ni hujšgauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 8:48:06   
Anonimen
Stara si pa? Po pisanju sodeč še otrok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 9:13:33   
Anonimen
Ja, otrok, moškega spola in še z bujno domišljijo povrhu. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 9:30:56   
jaša2

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, otrok, moškega spola in še z bujno domišljijo povrhu. 


tega pa zdaj nisem prav razumela.user posted image user posted image

kar se tiče analnega sexa - moj je vedno za akcijo za najrazličnejše stvari, za grupnega pa definitivno ni! hvala bogu!!user posted image   sma pač oba takega značaja, da nama to ne bi pasalo. no, ok, priznam, včasih se sprašujem kak bi blo še z enim moškim zraven in se mi zdi, da ne bi blo slabo...user posted image , ampak v resnici pa ne vem, kak bi se kaj takega izteklo. no, kaj sem hotla rečt, z mojim sma oba taka tipa, da bi bla ljubosumna na drugo žensko ali moškega. si ne znam predstavljat, da bi mogla zravn gledat, kak tik poleg mene eno drugo poriva.user posted image  bi jo najbrž kar zadavla!!! on pa isto! sma pač takšna, da naju te stvari ne privlačijo. rajši uživama sama!!user posted image
in očitno je tud tvoj dragi tak tip kot midva.user posted image  pa se pogovarjata o tem? kaj pa reče? pa tud kar se tiče analnega - nekaterim se to pač "gnusi", ker...no ja, črevo in to...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 9:33:02   
Anonimen
ja stara sem 19. poročena in imam že otroka, ki pa je star 4 m. in zakaj si pa jaz ne bi mogla česa želet pa imet t.i. spolne fantazije? a to majo lahko samo starejši(od xx let). pač vprašam in nevem zakaj je toliko obsojanja kle. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 9:35:46   
Anonimen
Kdo je pa obsojal tvoj način sexanja?Komentar je bil na način pisanja, ki je milo rečeno otročji.
Sama si ga še enkrat preberi.Drugače je pa analni sex super,če sta oba za to.Kar nadaljuj, pa veliko užitkov.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 9:35:50   
Anonimen
ja meni je lih to čuden k ponavad so tipi za take stvari, v ritko grupnega pa pol svoje ženske preprićujejo. pr nama je pa lih obratno. ja predlagala sem mu pa je reku pejt spat pa prespi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 9:49:47   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja stara sem 19. poročena in imam že otroka, ki pa je star 4 m. in zakaj si pa jaz ne bi mogla česa želet pa imet t.i. spolne fantazije? a to majo lahko samo starejši(od xx let). pač vprašam in nevem zakaj je toliko obsojanja kle. 


Gorazdova user posted image  Al ima starejšega otroka? Saj ne vem....

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 9:52:43   
Anonimen
Če te noče v ritko si pač dildota omisli a ne.
Kar se pa grupnega tiče.....ne vem kter zaljubljen dedc si želi diliti svojo žensko. Jih je nekaj. Sam večina pa še vedno ne. Pomoje. Moj vem da ne bi bil nikol za to, jst pa tud ne. Pa nisva glih zategnjena, ma.....

Drgač pa če sta ful mal časa skupej, pa če tebe že take stvari morijo.....kaj bo šele čez 20 letuser posted image
Je za premislit če sta za skupej. K ti ne razumeš njega. On pa tebe ne. Očitno.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 9:55:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja stara sem 19. poročena in imam že otroka, ki pa je star 4 m. in zakaj si pa jaz ne bi mogla česa želet pa imet t.i. spolne fantazije? a to majo lahko samo starejši(od xx let). pač vprašam in nevem zakaj je toliko obsojanja kle. 


Spolne fantazije imamo vsi. Samo mislit si da je tvoj partner čuden ker nima istih kot ti......to pa ni vredu.


Problem je k si ti nekje slišala, prebrala al karkol že da so vsi tipi za take stvari in silijo svoje ženske. Bebasto posploševanje. Noben normalen dedc ne sili svoje žene v nič, niti nobena normalna žena ne sili svojega moža v nič. Smrkovci 20 let stari pa majo te fore ja če me maš dost rada boš v rit. Pa očitno tud smrkljeuser posted image


< Sporočilo je popravil karin24 -- 1.3.2008 9:58:07 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 10:20:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja stara sem 19. poročena in imam že otroka, ki pa je star 4 m. in zakaj si pa jaz ne bi mogla česa želet pa imet t.i. spolne fantazije? a to majo lahko samo starejši(od xx let). pač vprašam in nevem zakaj je toliko obsojanja kle. 


Gorazdova user posted image  Al ima starejšega otroka? Saj ne vem....


In v čem je spet bistvo ugotavljanja anonimke? Odgovori ji, če misliš, sicer pa idi dalje in ne beri. Ne vem, nooo... sicer pa, kolikor vem, Gorazdova ni poročena in otrok je že starejši kot 4m. Opažam, da komaj čakate, da se vrne, v vsaki temi jo iščete pod anonimkami.user posted image

Anonimna, tukaj bo potreben konkreten pogovor med vama. Naj ti pove, kaj ga moti pri tem in zakaj tega noče. Sicer pa je karin24 tudi dala dober predlog, nabavi si dildota, pa si s tem pomagajta, če njemu ni do tega, da bi ga tja vtikal. Pri nama moram reči, da je moj vedno za akcijo, takšno ali drugačno, o grupnem pa ne razmišljava, ker nama kaj takega niti na pamet ne pade. Vseeno je pri najinem sexu prisotna LJUBEZEN, ki se ne deli z drugimi.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 13:56:03   
Blejka26
ja res je..zakaj takoj ugotavljate kdo je anonimnež..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 15:09:57   
Anonimen
Jaz nimam nic proti popestritvi spolnega zivljenja samo to ponavadi res predlagajo fantje,nama na kraj pameti ne pride da bi bil med nama se nekdo jaz svojega ne delim in pika!

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 18:32:20   
lila114
Da še jaz pristavim svojo šalčko!!! Tudi jaz sprva nisem bila za v ritko, pol pa me je začelo zanimat pa sva sprobala, pa naj še povem, da ne samo moje!!!!
Kar se tiče grupnih užitkov se verjetno to pri nama ne bi obneslo, saj sva oba malce ljubosumna!!!! Hja ampak glih tako imam dva ku.... v postelji!!! Enga iz umetne mase in enega pravega, pa je glih tako kot še en moški zraven!!! Pa še očitkov potem ni!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nekej novga za mene
1.3.2008 20:57:33   
daysi
Mogoče bom izpadla malo staromodno. Mislim, da če imaš nekoga iz srca rad, ga ne moreš v nekaj siliti, pa čeprav si še tako želiš. Jaz sem proti grupicem, saj imam svojega partnerja izredno rada. Vem pa ,da je sedaj vse to v modi.

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nekej novga za mene
3.3.2008 13:16:06   
Anonimen
Imam občutek da bi rada izpadla v postelji ful hot in želiš samo zato sprobat vse o čem si slišala da moške privlači.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nekej novga za mene
3.3.2008 15:39:41   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

vcerej sem si zazelela da bi me moj v ritko, (njemu se tu upira), vendar je pol vseenu mi ustregu, full me je zrajcov in vse vendar je naredu napako, su je takoj z lulekom not. in me je bubalu. ceprov se nikol nisem, no 1x me je en s prstki in mi je prslo. upam da na ma bo ratal. pa se nekej, moja zelja je da bi 1x probala se z enim tipom ali se z eno zensko, vendar moj noce slisat za tu. zakaj so eni tipi taki, marsiker tip bi bil srecen ce bi zenska tu predlagala, tok k za v ritko. moj je pa cist nek iks. zakaj je tok da tip ni za take stvari.



Potrebna najstnicauser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nekej novga za mene
4.3.2008 10:47:58   
tanikaa
Jao.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nekej novga za mene
4.3.2008 10:55:24   
natalia
heh...smajlicinik...

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nekej novga za mene
4.3.2008 11:14:48   
sancy
Pogovorita se pa mu povej, da si zelis nekaj novega sprobat.user posted image

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?