|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 10:23:05   
ninataja
Včeraj sem bila v cvetličarni, kjer so mi zavili darilo. Račun je znašal 6 evrov. Dala sem bankovec za 20 evrov in en 1 evro, ker cvetličarka ni imela drobiža in mi je vrnila 5 evrov, namesto 15 ... Pozabila mi je dati 10 evrov nazaj ... To sem šele danes ugotovila, ko pogledam v denarnico in mi nekaj ne štima. In zdj sem tako jezna na prodajalko d bi jo kr ... A sploh lahko kaj naredim? Reče mi pač lahko: denar preštejte takoj, kasnejših reklamacij ne upoštevamo ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 10:25:14   
Lunc_a
Pojdi nazaj in povej.zagotovo so ob zaključku blagajne vidli višek.Če so fer bodo vrnili...

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 10:26:46   
sani1
Če si to kje blizu doma zavijala in te vsaj na videz poznajo idi in povej kako je bilo. Probaj! Zgubiti nimaš kaj lahko le dobiš nazaj svoj denar.
Itako so pa zvečer ko so delali bilanco imeli višek v blagajni... Probaj! Jaz bi.
Le pogumno...

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 10:30:01   
ninataja
Zdjle sem poklicala v tisto cvetličarno in so mi rekli, da naj pokličem popoldne, ker takrat dela tista gospa. Če je mela višek v blagajni ga je pomoje dala kr v žep ...

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 10:36:01   
valentina2006
Upam, da je gospa poštena in ti vrne 10 €,

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 10:36:10   
Lunc_a
ja potem pojdi popoldan tam.In nič ne vprašaj,če je bil višek,ampak kar takoj daj vedeti da veš da si pustila oziroma da ti je pozabila dati nazaj 10 evrov.
ker če boš vprašala bo zagotovo rekla ne

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 10:38:42   
lelaval
ja potem pojdi popoldan tam.In nič ne vprašaj,če je bil višek,ampak kar takoj daj vedeti da veš da si pustila oziroma da ti je pozabila dati nazaj 10 evrov.
ker če boš vprašala bo zagotovo rekla ne


Se podpišem - tako naredi.
Ampak za ziher pa tvojega prej vprašaj, če si ni slučajno iz tvoje denarnice sposodil denarja

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 10:45:37   
ninataja
Ne, ker se spomnim da mi je vrnila samo 5 evrov ... To je pa tko, ker vedno plačujem s karticami, ko imam gotovino v rokah se mi pa čist zmeša ...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 13:33:36   
deja27
po pravic povedan,ti lahk reče čao-ker kasnejših reklamacij ne upoštevamo,zato jaz kr skoz pogledam,če je prov, k so me že doskat na..gniluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 15:11:34   
Blejka26
si že poklicala..10e pa le ni kar tako..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Joj kako sem jezna ...
5.3.2008 16:11:05   
ninataja
Nisem še ... grem čez pol ure prjatelci pa bova skupaj poklicale, ker jst se bom zihr skregala, ona je pa bolj diplomatski tip človeka user posted image  Vam sporočim kako se je izšlo ...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Joj kako sem jezna ...
6.3.2008 12:11:39   
ninataja
Sem včeraj poklicala potem v tisto cvetličarno. Očitno je gospa ki je dopoldne delala, povedla tej ki je popoldne za nastalo situacijo in je že pričakovala moj klic in bila naj dodobra pripravljena. Jaz pokličem, se predstavim, povem da sem včeraj zavila darilo, če se me spomni, nato povem da je bila najbrž napaka pri situaciji s plačilom in nikogar ne obsojam, da se pač zgodi ... Ona se pa začne dret, da kaj se lažem, da ona ni ničesar vzela, da kako si lahko kaj takega izmislim ... Da sem jaz dala 11 evrov in mi je ona vrnila jih 5 in ne 20 kot jaz trdim. Pol je pa kr neki začela da je ona včeraj tudi kupila nalepko za trolo, pa do jo danes ne najde (mislm, kaj imam pa zavraga jaz s tem, da si ti sklerozna?!) In da bi opazila če bi bil višek od zaklučku blagajne (najbrž je višek prej romal v njen žep) ... Jaz sem ji potem samo rekla, da ne prestopim vrat njihove cvetličarne nikoli več in da bom za to povedala tudi drugim in da naj si s tistimi 10 evri kaj lepega kupi, sam če ima kaj vesti si ne bo mogla in odložila.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Joj kako sem jezna ...
6.3.2008 17:10:55   
gojska
kravauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
povej kje je to, da ne gremo nikoli tja.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Joj kako sem jezna ...
6.3.2008 19:12:37   
ninataja
Ljubljana, Cvetličarna Rotrovž ...

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Joj kako sem jezna ...
6.3.2008 20:07:11   
Taula
Nauk zgodbe je..vedno preštejte denar. Žal niso vsi pošteni.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Joj kako sem jezna ...
8.3.2008 8:29:47   
karmy
hja jaz sem jo opozorila na licu mesta pa me je gledala k tele v nova vrata ker je mislila da ne bom pogruntala user posted image Pa a ne potegne enkrat ko rečeš da je premalo vrnila pa ti vrne 2€ namest 10€ !! uff... pa ne more bit kdo tako zabit no, ko ga večkrat opozori ona pa gleda kot d si ji matko ubilauser posted image user posted image jaz še hodim tja, vendar je niti pogledam ne, in če je ona za blagajno grem ven

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Joj kako sem jezna ...
8.3.2008 12:28:52   
yellowcrystalstar
men se je še s tolarji to zgodilo in sicer pri najboljšem sosedu. sem dala 10k in mi bi morala vrniti okoli 8k nazaj, pa mi je pozabila dat 5k. sem vztrajala in so zaradi tega morali naresti obračun takoj na tisti blagajni. in jasno so imele ta višek. so se pa predtem tko obnašal do mene kot do največjega kriminalca. no, na koncu so se pa ful opravičevale. user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?