|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celulit v nosecnosti
4.3.2008 15:07:52   
Anonimen
Pozdravljene souser posted image .
Sem v 27t,zredila sem se ze cez 10kg,se mi zdi da tudi mocno zatekam,poleg tega imam pa se ogromnouser posted image celulita.Prav grdo izgleda,se posebej na stegnih in riti.Ali lahko ze zdaj uporabljam kako kremo prozi celulitu,oz.se s kaksno grobo rokavico masiram...Me tudi zelo skrbi,kako bo to zgledalo cez 3m.

Ima se kaksna te probleme?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celulit v nosecnosti
4.3.2008 17:41:43   
lojzika
Jst sem ga v nosečnosti imela še spredaj po nogah, ponavadi je bolj zadaj user posted image

Ko sem rodila je čudežno izginil, pojma nimam kamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celulit v nosecnosti
4.3.2008 17:52:35   
Anonimen
Lojzika,a res.Kolk si se pa zredila,pa  a si tudi zatekala.Cudes pa upim,da bo pri meni tudi prisoten.user posted image

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celulit v nosecnosti
4.3.2008 18:08:16   
kodrana
kleopatra sama sem v 28T nosečnosti in pridobila sme že čez 10kg. na nogah sem opazila celulit.. ker ga prej skoraj ni bilo. user posted image
jaz se vsak večer namažem z navadno kremo, pa še malo se pomasiram. med tuširanjem pa itak uporabljam malo bolj grobo gobico. za prekrvavitev. zaenkrat se ne sekiram. ni še prehudo.
po moje vsi tili hormoni tud nardijo svoje, pa prehrana, pa malo manj se verjetno gibamo.. glej,da dovolj tekočine spiješ. vode.



_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.3.2008 18:09:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Celulit v nosecnosti
4.3.2008 18:52:09   
anckabancka
Jaz sem ga tudi dobila med nosečnostjo. Po porodu je v parih mesecih dojenja izginil in ga je bilo še manj kot pred nosečnostjo. Mali ga je spil.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Celulit v nosecnosti
4.3.2008 19:09:24   
piamaria
user posted image ja za znoret, jaz sem se zredila 24 kg, pa sem imela celulit tudi po rokah -ja obup, ampak sem po enem letu izgubila 21 kg ter z malo telovadbe imam le še celulitično rituser posted image user posted image  tko pač je, važno, da je detece zdravouser posted image in user posted image poteka brez posebnosti, le pogumno, kile bodo že šleuser posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Celulit v nosecnosti
5.3.2008 11:07:16   
medika1
sem v 33 t in tudi mene je napadel celulit: Prej ga skoraj ni bilo. Do sedaj sem pridelala 13 kg. Voda me tudi napada. Upam da izgine po porodu. Sicer se res ne obremenjujem , važno mi je, da bo naš sonček zdrav. Sem pa pred 8 leti že rodila in se sploh ne spomnim kako je bilo s celulitom. Vem le da sem pridelala 20 kg in 1 mesec po porodu imela manj kot pa takrat ko sem zanosila. Kam le to gre user posted image

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?