|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako zmanjšati obroke
10.3.2008 13:24:30   
SANAYA
Naš fantek je dopolnil 6. mesecev,  še vedno jemo 5 x.Saj tudi kuhano je, za malico pa skuto, jugur, sadje...ampak mleko je mleko.Zanima me, kako ste ve začele z zmanjšanjem obrokov?Kdaj pa lahko začne žuliti skorjico kruha?
Hvala za nasvete.

Sanaya
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako zmanjšati obroke
10.3.2008 13:28:58   
katra55
Saj 5 obrokov je čisto normalno, zakaj bi pa zmanjševala?
Skorjico kruha pa sem jaz dala nekje pri 6-ih mesecih.

(odgovor članu SANAYA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako zmanjšati obroke
10.3.2008 13:47:02   
biga
Moj sin je star 9,5 mesecev in ima 5 obrokov že nekaj mesecev, pri 6. mesecih jih je imel sigurno še 6. Pa jih ne mislim zmanjševat. Saj za odrasle je tudi najbolje, da imajo pet obrokov po manj. Kar zadeva skorjico kruha, mu je jaz pa še zdaj ne dajem v roke, ker preveč odgrizne, potem se pa davi, ker mu ostane v grlu. Raje mu dam male koščke kruha v usta.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako zmanjšati obroke
10.3.2008 14:15:26   
tačkica
Tudi mi imamo 6 mesečnega fantka in tudi jemo 5 x, pa še ponoči 1x obvezno mleko in mu ne mislim zmanjševat obrokov.Glede kruha pa mu ga jaz kr u rokico dam polovičko tiste male žemljice in on lepo sam žuli, če pa prevelik kos odgrizne ga pa kr sam pljune vn user posted image vsaj do sedaj ga je, sem pa vedno v bližini sz kšnim čajčkom.

_____________________________

26.08.2007-moj sinček Matevž

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako zmanjšati obroke
10.3.2008 14:22:47   
andie
Naš fantek je dopolnil 6. mesecev, še vedno jemo 5 x.



A to se ti ne zdi v redu al kko?
Sj jih ma večina 5 obrokov, nalprej mlečnih, pol gh.
Zakaj bi morala zmanjševat?
Misliš samo količino mleka al kej?

(odgovor članu tačkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako zmanjšati obroke
10.3.2008 14:23:06   
Anonimen
Mi imamo dobro 7mesečnico in imamo še OHOHO obrokov... Ponoči se prav gotovo zbudi še na eni 2-3 uri, prav tako se čez dan dojimo na ene 2-3 ure. 1 obrok pa nadomestimo bodisi z kuhano zelenjavo ali kakšno skutko in sadjem. Odvisno od dneva in od polnosti dojk... Glede na to, da ji vsa do sedaj ponujena hrana paše in ni prav nič izbirčna, se bova takole dojile kolikor bo še mogoče. Če pripravljene hrane ne bi sprejemala, bi vložila več truda, da bi se bilj navajala na le-to. Tako pa ne vidim problema...

(odgovor članu tačkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako zmanjšati obroke
10.3.2008 14:25:41   
andie
Kar zadeva skorjico kruha, mu je jaz pa še zdaj ne dajem v roke, ker preveč odgrizne, potem se pa davi, ker mu ostane v grlu. Raje mu dam male koščke kruha v usta.


jA, naša je 11,mes, pa js enako delam. Ona bi si kr vse stlačla v usta, edina stvar, ki jo drži sama, so Savoiardi keksi, ki jih lepo poje, ker so ravn prav trdi in debeli (hahaha...user posted image  sm zej na neki druzga pomisla)
da jih ne more odgriznt, ampak jih počas razmoči.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako zmanjšati obroke
10.3.2008 16:42:46   
kaya2007
mi smo imeli 5 obrokov, pa nam je pediater rekel, da naj vmes stlačimo še enega..stari smo 10 mesecev, je pa ob 7h (mleko, potem še malo spi), ob 10h sadje, ob 13h kosilo, ob 16h skuto ali mleko (tega smo dodali), ob 19h mlečno kašico..pa še ob 23 spije mleko, da je do jutra mir user posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako zmanjšati obroke
11.3.2008 14:00:17   
SANAYA
Punce, se oproščam ker sem nerazumljivo napisala. 5 obrokov sem mislila Aptamila. Zjutraj ob 6 uri ko se zbudi dobi 200 ml mleka, potem spet ob 11. uri, nato ob 17 uri popoldan in pred spanjem ob pol devetih, zmes pa je redno kuhano hrano, sadje, kašice, skutke. Ampak mleko ma tako rad, da vse hruli zraven:).
Upam, da sem sedaj bolj jasna.
Hvala za pomoč

(odgovor članu SANAYA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako zmanjšati obroke
12.3.2008 15:30:38   
Naja30
Zjutraj ob 6h mu pusti mleko, potem pa zamnjaj s kakšno sadno kašico, popoldansko malico pa isto. Zvečer pa spet mleko.

Moja je skorjico kruha dobila prvič okoli 7m, pa je takrat lepše glodala kot zdaj, ko je stara 15m in si vse potisne v usta, da komaj prežveči in pogoltne user posted image

(odgovor članu SANAYA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako zmanjšati obroke
12.3.2008 17:05:26   
mateyka
jest pa ne bi zmanjševala obrokov mleka - samo pred obrokom mu daj GH. naša zdej dobi zjutri mleko, potem GH in ob 14h mleko in potem GH do zvečer, ko dobi spet mleko. po vsaki GH ji dam mal mleka, če je še lačna. itak ne poje ne vem kok GH in nasitit se pa mora, a ne? torej, jest ji dam, če je vmes lačna al pa če premal GH poje.
mislm, da se to samo od sebe pogliha tam okol 8-9 meseca, ko se navadijo na GH in jo jejo bolj z užitkom. potem pač več ne rabijo tok mleka. ne moreš pa kar na enkrat preskočit in ukinit mleko na npr. 30% vse hrane, ki jo poje. to se mi zdi mal prehitro. ok, vsaj za nas - naša ni ne vem kak jedec GH, tko da se prilagodi svoji bebici in bo vse ok user posted image

(aja, pa naša je tud začela jest GH okol 6 meseca - ni nič narobe, če prej noče)

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.3.2008 17:09:48 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako zmanjšati obroke
12.3.2008 18:20:08   
Anonimen
Naš fantek je dopolnil 6. mesecev,  še vedno jemo 5 x.
Zanima me, kako ste ve začele z zmanjšanjem obrokov?Kdaj pa lahko začne žuliti skorjico kruha?


Koliko obrokov bi mu pa rada dala user posted image .

Skorijo kruha pa ze lahko zacne zulit.

(odgovor članu SANAYA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?