|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje na hrbtu
5.3.2008 13:51:39   
bb27
Kdaj ste vaše user posted image  dali pat na hrbet? Moj user posted image  dojenček ima 2 meseca in me zanima če ga lahko že na hrbet dajem spat al ga morem še vedno na boku in ga podložit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje na hrbtu
5.3.2008 14:03:41   
Ayo
Mojga dajem spat ze od 1. dneva na hrbet...sedaj zadnje case pa ko vidim da je sitko, ga obrnem na bok, mu nekako bolj pase in zaspi. Stari bomo pa jutri 11t. user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje na hrbtu
5.3.2008 14:03:48   
Vrtnica79
Moja je stara 3 mes. pa spi že na hrbtu. Tudi če ji podložim kociko jo zmrda in se sama obrne.

< Sporočilo je popravil Vrtnica79 -- 5.3.2008 14:04:46 >


_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje na hrbtu
5.3.2008 14:04:01   
ULLA K
naš user posted image  se je ravno pri 2 mesecih odločil, da nebo več spal na boku ampak na hrbtu... ni delovalo nobeno podlaganje, če smo vztrajali na boku potem pa sploh ni spal, ampak le brca in sitnaril, zato smo ga pustili da je spal na hrbtu... glede na to, da zelo lepo podira kupčke in ne poliva, se mi ni zdelo nič narobe, če je na hrbtu.

(odgovor članu bb27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje na hrbtu
5.3.2008 14:37:09   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Moja je stara 3 mes. pa spi že na hrbtu. Tudi če ji podložim kociko jo zmrda in se sama obrne.



Isto pri naši, samo, da bo 2 mes. stara.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje na hrbtu
5.3.2008 16:37:08   
*erika*
meni se je sama pri treh mesecih zacela obracat na hrbet,zj pri 4 mesecih spi na boku in na hrbtu tako kot se sama nastima

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje na hrbtu
5.3.2008 18:50:29   
Naja30
Nekje pri 3m se je sama začela obračat na hrbet. Vseeno sem jo vsakič položila na bok in če ji je pasalo, se je pač obrnila.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje na hrbtu
5.3.2008 21:30:19   
december06
IZVIRNO SPOROČILO: Netopirčy81

IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Moja je stara 3 mes. pa spi že na hrbtu. Tudi če ji podložim kociko jo zmrda in se sama obrne.



Isto pri naši, samo, da bo 2 mes. stara.


Naš se je tudi začel obračat na hrbet pri 2. m, pa če sem ga še tako podložila.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spanje na hrbtu
5.3.2008 22:18:25   
mala pikica
Brez strahu ga lahko daš na hrbet. Pri tej starosti že sami obračajo glavico in tudi če jim pride mleko gor, sami obrnejo glavico na stran. Naš Gašper že kakšne 3 tedne sigurno spi na hrbtu.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spanje na hrbtu
6.3.2008 11:49:55   
mišk
Jst sem jo pri mesecu in pol začela dajat spat na hrbet.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spanje na hrbtu
6.3.2008 20:01:04   
nana.dd
tudi naš se je pri 2 mesecih začel sam obračati na hrbet, kljub temu da smo vstrajali na boku. Potem smo le obupali in nismo imeli nobenih težav. Sedaj želi spati na trebuhu pa mu ravno ne uspeva.

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spanje na hrbtu
6.3.2008 21:55:40   
palas
Spat ga vedno položim na bok, ampak se vedno čist zmrda in sam obrne na hrbet. Mu že tako paše in ga potem na hrbtu tudi pustim. Star pa je mesec in pol.

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spanje na hrbtu
7.3.2008 7:50:56   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: ULLA K

naš user posted image  se je ravno pri 2 mesecih odločil, da nebo več spal na boku ampak na hrbtu... ni delovalo nobeno podlaganje, če smo vztrajali na boku potem pa sploh ni spal, ampak le brca in sitnaril, zato smo ga pustili da je spal na hrbtu... glede na to, da zelo lepo podira kupčke in ne poliva, se mi ni zdelo nič narobe, če je na hrbtu.


enako tudi pri nas. Star je sedaj 4 mesece in še vedno spi na hrbtu. Če ga odložim na bok, se sam obrne na hrbet.

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?