|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.3.2008 12:00:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 12:11:11   
maja24
Rebeca kaj pa če bi probala s kozmodiskom,ker baje pomaga.Drgač pa tut zadne čase mene boli v križu tok da tut sedet pa ležat nemorem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 12:43:52   
Tinky
Rebeka, jaz imam iste težave in to že EN mesec (trenutno sem v 25. tednu).
Zjutraj je stanje ok, popoldne oz., ko več časa stojim ali sedim, čutim špikanje in pekočo bolečino na levi strani (nad križem). Bolečina je tako močna, da moram nepremično ležat.
Prejšnji teden, ko sem bila že na robu obupa sem se odločila da grem na masažo oz. Bownovo terapijo. Bila sem 3x in moram potrkat na les, da se je stanje malenkost izboljšalo. SIcer me malce še boli, vendar čutim, da bolečina pojenja. (še 3x pa moram na terapijo)

Bila sem tudi pri osebni zdravnici, ki mi je predpisala Naklofen gel (3x na dan) in lekadol, vendar ni pomagalo. Ginekologinja mi je sama svetovala masažo in veliko potrpljenja.

< Sporočilo je popravil Tinky -- 20.3.2008 12:49:55 >


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 13:02:59   
CHARLIZE
živijo,

no pa naj te še jaz potolažim, da sem tudi jaz v tem klubu. Ko so se nehale slabosti so se začele težave tako s hrbtenico kot s križem. Sedaj sem v 25 tednu in nekako živim. Kakšen dan je bolje kakšen dan je obup. Tudi mene ne boli skoraj nič, ko hodim in se gibljem. Ko počivam in potem ko se hočem pobrat iz postelje vstajam kot stara mama. Križ boli za znoret. No hrbtenica pa mi dela težave ponoči. Joj koliko noči  (in jih najverjetneje še bom) preživim v kopalnici in delam vaje. Me  ponoči tako začne bolet hrbtenica (med lopaticama), da skoraj ne morem  dihat. Potem moram vedno vstat in it delat vaje - potem je malo bolje in lahko zaspim še za kakšno uro. Te tegobe bom očitno prenašala  do koncauser posted image . Ampak, če bo to najhuje bom že preživela. Bila pa sem pri zdravnici, ki mi je predpisala lekadol (3 na dan), ampak se mi je zdelo preeveč in jih nisem vzela. Rekla je, da pomaga edino masaža, sprehod, vaje in pa plavanje. Plavat pa mi je prepovedala ginekologinja - zarad vnetij. Tako, da pač vsak dan po službi grem ven. Kosmodisk mi ne pomaga. Masaža mi pomaga trenutno pol pa je spet isto.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 13:54:41   
sayuri
_rebeca_ se ti pridružujem. Mene boli že kake 3 tedne, pa sem komaj v 21. tednu. user posted image  Komaj se je bruhanje zaključilo, je hrbtenica začela bolet. Grozno. Včasih jokam od hudega. Nič mi ne pomaga. Boli me, če ležim, sedim, stojim, hodim.... Kakšen dan bolj, kakšen dan manj. Me pa trebuh tako naprej vleče, da se prav naprej držim in hrbtenica potem še bolj trpi. Masaža malce pomaga - za tisti trenutek, ko me mož zmasira, potem pa spet bolečine. Če prej ne bo bolje, bo takrat, ko bomo imeli otročke v rokah user posted image

(odgovor članu CHARLIZE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 14:11:21   
Virtualna
Meni se tudi ze prav mesa od teh bolecin v krizu, verjemite da se vcasih prou zjocem...sej vem da mi nic nepomaga, a kaj ko me tako tako mocno boli user posted image
Pa jaz sem sele v 14. tednu nosecnosti, kaj bo sele potem ko bo dojencek vecji, tezji, ko bo pritiskal na ta del spodnjega kriza user posted image  po moje me bo pobral, res ne pretiravam, ker nimam nic od tega, dejansko me tako fejst boli, da se mi ze rahlo mesa! Vcasih ko tako lezim pred TV in se hocem vstati, ma kaka stara oma, se hujsa sam v "pobiranju" s sedezne kot kaka babica pri 70-ih user posted image
Ko imava z dragim obiske, mi je prav nerodno, ko se moram vstati , ker moje vstajanje zgleda grozno na uc user posted image ... RES MI NIC NE POMAGA, tudi ko me user posted image  zvecer zmasira z oljem, imam nekako obcutek kot da mi bo kriz odtrgal (ps. nezen je - ni grob)... mah ne vem vec kaj naj delam, vsega Boga sva ze probala, a kriz cedalje bolj in bolj boli user posted image

Ne znam Ti pomagati, se sama sebi neznam user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 14:17:54   
Naja30
Mene boli od križa in kolka po celi nogi navzdol (zgleda, da se je kakšen živec stisnu) in po celem hrbtu navzgor user posted image  Pomaga, če me dragi zmasira, ampak ne za dolgo user posted image

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 14:37:09   
jaša2
jah...človek v nosečnosti svašta doživi!user posted image   mene je ful bolelo tik pod rebrami. neznosno!!! tak kot ti opisuješ. kaj nardit? nič, potrpet.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 17:08:05   
Soncnica Sandra ***
Evo še jaz, da se včlanim v vaš klub user posted image
Tudi mene ful boli hrbtenica. Trenutno sem noseča dobrih 33 tednov, ampak se soočam s težavo že kar nekej od 3-4 meseca naprej. Sem precej visoka (185cm) in se mi vsak pridobljen kg pozna z bolečinami na hrbtenici.
Tolažim se s tem, da bo po porodu bolje

LP

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hrbtenica - boli
20.3.2008 20:26:21   
country
Jaz sicer nisem več noseča, vendar se spomnim, da sem bila vzor popolne drže zaradi bolečin med lopaticama. Če se nisem lepo držala me je štihalo, da je bilo joj. Iz istega razloga sem se zbujala ponoči - ko sem ležala na boku me je začelo boleti. Takrat pa za pol minute na hrbet, da sem si "odpočila" pa naprej na bok spat.user posted image

V križu me pa ni bolelouser posted image

Tudi to se bo enkrat končalo. Držim pesti za vse da čimprej.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hrbtenica - boli
21.3.2008 9:31:16   
Lena T
Živio!

Še moje mnenje. Mislim, da je zelo pomembno, da spite na dobrih jogijih, v dobrem položaju. Sama imam krasno posteljo, spančakm na boku. V službi pazim, da pametno sedim in se veliko sprehajam. Pridno delam razgibavanja celotnega telesa vsako jutro. Pa kakšno jogo.

Ko je mene vmes bolelo, sem si privoščila masažo in je res pomagalo.
To je edino, kar lahko svetujem.


Vso srečo in naj čim manj boli, da lahko občutite svoje male srčke in uživate z njimi, ko jih nosite pod svojim toplim srcem.

Pozdravčka in lepe praznike!
Lena in mali srček


(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hrbtenica - boli
21.3.2008 10:34:05   
Anonimen
Jaz do pred enega tedna nisem imela teh težav, zdaj pa noro.... Sem čisto v začetku 26 tedna in me je prav groza, kaj šele prihaja. Ponoči se zbujam od bolečin, sploh kadar ležim na hrbtu. Recimo, da sem lahko na hrbtu največ 5 minut, potem pa grozna pekoča bolečina, ki se širi. Dvakrat do sedaj me je začelo tako boleti, da sem jokala kot majhen otrok, pekoča bolečina med lopaticama, kot bi nekdo z vso močjo z razbeljeno žerjavico pritiskal na tisti del. Pobere sapo, bolečina se pa samo stopnjuje. Zadnje par dni, pa me je poleg zgornjega dela, začel bolet še križ, to pa je čisto drugačna bolečina in tudi masaža ne pomaga, ker je takšna notranja, sploh ko hodim... Če dlje časa stojim ali sem v zoprnem položaju, pa me spet začne ful bolet, pa še po nogi se širi. Skratka, pestro bo še user posted image user posted image   

(odgovor članu Lena T)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hrbtenica - boli
21.3.2008 19:19:48   
Pingvinčica*
Tudi mene je bolela hrbtenica po 20 t. Sedaj pa že nekaj tednov ne več. Vsake 14 dni grem na masažo in to je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?