|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
11.3.2011 12:05:01   
Sneguljcica
Pozdravček,
zanima me, če se na forumu skriva kaj nosečk iz Celja in okolice. Na temi s podobnim naslovom sem opazila, da se pogovarjajo bolj mlade mamice, ki so bile nosečke v prejšnjem letu.
No, saj vem, da smo povečini razkropljene po temah, ki se tičejo meseca v katerem imamo predviden datum poroda(jaz sem npr. majčica), vendar bi bilo prijetno poklepetati tudi z nosečkami, ki hodijo v isto porodnišnico, v isto materinsko šolo, na podobne lokacije za sprehode, nakupovanje...
Fino bi bilo že zdaj navezati stike za morebitno kasnejše skupno vozičkanje.user posted image

Lep pozdravčekuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
11.3.2011 18:29:18   
ursa_p
Pozdravljena Sneguljcica in tudi ostale celjanke! :D Vem, da sem med noseckami, ampak med dojencki nisem nasla te teme! ;)

Vabim vas na fotografiranje otrok v Planet Tuš v Celju jutri, 12.3.2011. Fotografiranje bo potekalo od 9. ure zjutraj pa nekje do 19. ure.
Vec si lahko preberete na fb strani:
www.facebook.com/fotostudio.si

Ali pa clani fb-ja, na dogodku na spodnji povezavi:
http://www.facebook.com/fotostudio.si?sk=app_6009294086#!/event.php?eid=184901184881355

Na linkih si lahko ogledate tudi fotografije, ki so bile posnete v ostalih centrih po Sloveniji, da si boste lazje predstavljali kako to izgleda! :D

Ce ima pa se katera kako vprasanje, me pa lahko tudi na privat vprasa! :D

Lep pozdrav, Ursa

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
11.3.2011 21:05:22   
majčica1508
Sneguljica................sem iz okolice Celja in imam rok čez 20 dni....sem pa dostikrat v Celju in poznam že kar nekaj nosečk
aprilčic iz Celja

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
11.3.2011 23:35:28   
Goldy
Jaz sem tudi iz okolice Celja, rok imam pa avgusta....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
12.3.2011 15:05:06   
mayalottie
Če katera potrebuje karitejevo maslo (odlično za mazanje trebuščka in preprečevanje strij), ga lahko naroči pri meni....
več info na spodnjem linku:
http://www.ekoloska-trgovina.si/podrobnosti-o-izdelku/kategorie/karitejevo-maslo/artikel/karitejevo-maslo-250-ml.html

CENA: 250ML: 15E

150ML:13E

(poštnina vključena v ceno)

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
12.3.2011 19:51:18   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: mayalottie

Če katera potrebuje karitejevo maslo (odlično za mazanje trebuščka in preprečevanje strij), ga lahko naroči pri meni....
več info na spodnjem linku:
http://www.ekoloska-trgovina.si/podrobnosti-o-izdelku/kategorie/karitejevo-maslo/artikel/karitejevo-maslo-250-ml.html

CENA: 250ML: 15E

150ML:13E

(poštnina vključena v ceno)



no to maslo iz Gane jaz dobim 250ml za 6€.....sam tok v vednost,dobim pa ga v priznanem kozmetičnem salonu....

(odgovor članu mayalottie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
13.3.2011 16:55:26   
Sneguljcica
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Sneguljica................sem iz okolice Celja in imam rok čez 20 dni....sem pa dostikrat v Celju in poznam že kar nekaj nosečk
aprilčic iz Celja


Živjo,
o to imaš pa že kar kmalu rok :). Imaš vrjetno že vse zrihtano pa potovalko za v Rim že pripravljeno, ane?
Ti hodiš na kakšno organizirno vadbo v Celju ali si bolj na sprehodih in podobnih aktivnostih?

Lpuser posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
13.3.2011 17:01:15   
Sneguljcica
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Jaz sem tudi iz okolice Celja, rok imam pa avgusta....user posted image


Živjo,
do avgusta je pa še kar nekaj časa, zdaj imaš verjetno še ful energije. Hodiš na kakšno vadbo za nosečnice?
Jaz se spravljam že od začetka nosečnosti pa zmeraj najdem cel kup razlogov zakaj ne bi šla user posted image user posted image . Tako, da bo verjetno prej maj preden se bom spravla telovadit...

Lep pozdravcekuser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
13.3.2011 18:22:24   
Goldy
Sneguljčica - hmm, ja, po vseh slabostih in bruhanju, je trenutno malo bolje, nisem pa še čisto naspidirana.user posted image Ne hodim pa na nobeno vadbo, ker sem v bolniški, po drugi strani, me popoldne okupira moja 21 mesečnica. Vidim, da ti tudi že imaš sinka? Vem, da je v laškem organizirana vadba za nosečnice v vodi. Vsaj pred časom so jo oglaševali.

Ja, če se ne boš kmalu spravila h kakšni vadbi, bo res prej maj....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
14.3.2011 11:00:59   
majčica1508
Ja imam res še malo,do konca....pa saj bote vse prišle za menojuser posted image ...............nikamor ne hodim na vadbo
jo imam kar doma,maja bo 3 leta stara in me kar fajn natelovadi....pa tudi počivat moram,ker ta nosečnost je čist drugačna,kot pri tamali

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
14.3.2011 11:04:34   
maami11
zdravo sneguljčica, tudi jaz se že celo nosečnost spravljam na telovadbo v zd celje, pa mi nikakor ne uspe, vedno kakšen izgovor, res bo maj prej tu

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
14.3.2011 18:15:33   
Sneguljcica
Živjo:)
No, pa sem spet zamrazla tole vadbo v ZD; nisem šla ker se, danes počutim tak ko cota (ampak ne vem če ni to bolj izgovor kot ne). Morda me je samo vreme "butnalo", morda pa je to že vpliv tretjega tromesečjauser posted image . maami11 midve bi se mogle kar skupaj spravit tja user posted image potem bi verjetno marsikateri izgovor odpadel.
Ja, drugače pa tudi moj sinček, ki je star 6 let pričakuje od mene, da bom aktivna in polna energije. Včasih ga že kar težko dohitevamuser posted image .

Pobožajte bušije in se lepo imejteuser posted image

(odgovor članu maami11)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
11.5.2011 13:05:37   
Tik tak
Če katera morda kupuje rabljen voziček za novega člana - http://www.bolha.com/quinny-vozicki/vozicek-quinny-buzz-z-dodatno-opremo-oglas1274376563

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
11.5.2011 16:04:19   
dspela
Pozdravljene!

Jaz prihajam iz okolice Celja- Dramlje.  Rok imam konec leta. 

majčica1508, tebi pa manjka še zelo malo.

goldy, ti tudi nimaš več veliko.

Kam ste hodile oz.boste šle v materinsko šolo?

(odgovor članu Tik tak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
23.6.2011 22:34:52   
Sončna30
Še ena okoliška Celjanka user posted image . Rok imam 1.12. 2011 (tako je bilo rečeno na NS), po zadnjem dnevu user posted image , pa 24.11. Kaj bova dobila, še ne veva. Morfologija naju čaka 29.7.

Lep večer user posted image

(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
23.6.2011 22:56:10   
Goldy
dspela - ja, še dobra dva meseca...user posted image Jaz sem prvič hodila v materinsko šolo v Laško, zdaj pa nikamor. Je zadeva še sveža.user posted image Dobrodošla!

sončna30 - tudi dobrodšla!user posted image

Punce, če ste za to, se lahko kdaj dobimo v Celju na kakšnem soku....???user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sončna30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
24.6.2011 16:15:38   
majčica1508
Pozdravljene!

Mi bomo jutri stari 3 mesece...iiiiiiiii,kako je hitro minilo

kako ste ostale....

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
25.6.2011 18:24:43   
anak
Še ena iz okolice Celja :) rok imam oktobra. Goldy a je kje na netu objavljen termin za materinsko šolo v Laškem? Ali poteka katera materinska šola popoldan? Kjerkoli... mi2 bi oba hodila, ampak ima moj službo do 16 :S

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
26.6.2011 21:38:11   
dspela
Goldy. na žalost dobrodošlica zame ne velja več. Nisem več user posted image .  Naju je spet(že druga) pikica zapustila. user posted image  

Ponudba za sok pa velja, če me boste vseeno  vzele zraven.

anak, pozdravljena še tukaj.

(odgovor članu anak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
26.6.2011 22:40:33   
Goldy
anak - na netu ni razporeda materinske šole. Je pa (po spominu) vsak drugi teden v mesecu (3 dni), mislim da se začne ob 14. uri. V juliju in avgustu šole ni.

dspela - ejej. user posted image Tole pa ni nič luštno. A so že odkrili kakšen vzrok zakaj se to dogaja? V katerem tednu pa si bila, če smem vprašat?

majčica - a vi pa že kar 3 mesece. Fino...user posted image

Upam, da se kdaj dobimo na kakšnem čveku....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
27.6.2011 13:23:05   
dspela
Goldy,  v 10 tednu sem bila. Vzroka še niso odkrili. V četrtek imam pregled in upam, da me bo poslala naprej.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
27.6.2011 21:22:36   
Goldy
dspela - ojoj. Meni se je to zgodilo pri prvi nosečnosti (ampak še bolj zgodaj v enem 6t).Upam, da ti odkrijejo vzrok in da čimprej rata tako kot mora.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
1.7.2011 13:34:31   
majčica1508
dšpela...............user posted image en velik objem zate

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
1.7.2011 16:01:48   
Špelca21
Ojla.

No se vam še jaz pridružim, če me sprejmete. Jaz sem tudi iz Celja (preseljenena v te konce) :) rok imam pa 24.7.2011, tako da še malo pa bomo trije. :D

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Celjske (in okoliške) Nosečke 2011
3.7.2011 12:05:22   
Maja_V.
Pozdravček,
rabim pomoč nosečnic ali mamic, ki živijo v Slovenskih Konjicah.

Ker sva se pred kratkim preselila sem, še tega kraja ne poznava tako dobro. Čez par mesecev bo treba najti dobrega pediatra, in naprošam vse, ki vedo za kakšnega v tem kraju, za pomoč oz. nasvet. Problem je tudi to, da jaz nimam avta in bi še kako kakšen pediater v samih Konjicah prišel prav.

Zanima me tudi, koliko časa prej se moraš naročiti k pediatru glede pač na rok poroda...

Vsem, ki boste odgovorile, HVALA za pomoč!

Lep pozdrav!user posted image

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?