|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Orada
20.3.2008 11:41:21   
Balonchy
Povejte mi kako naj naredim 5 orad na enkrat v pečici s krompirjem???

Naj dam v 2 pekača in v 2 "štuka" pekača... Al kako nej pr user posted image  vse na enkrat spečem!!!??? user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Orada
20.3.2008 11:43:42   
želva
V dva štuka, pa kromir posebej.Men neki krompir, pa riba skupaj pečeno ne gre.Stvar okusa

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Orada
20.3.2008 11:48:44   
Balonchy
OK...nam krompir+riba gre... Naoljim pekač, vanj dam krompir na šnite (včasih tut zelenjavo) in na vrh položim ribe. Proti koncu vse to prekrijem s folijo, da ni presuho in to je to...
Sam mene zanima kolk bo to v spodnem štuku pečeno...??? Oz. koliko mi bo to podaljšalo čas pečenja!?

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Orada
20.3.2008 11:59:16   
Anonimen
Za sigurno bo najbolje v dveh rundah pečt.

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Orada
20.3.2008 11:59:45   
smigli
Svetuje ti, da izmenično menjuješ pekača, na 10 min ju prestaviš iz ene police na drugo, daš na program, ki peče od zgoraj in od spodaj, tako bo bolj enakomerno.

lp in dober tek

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Orada
20.3.2008 12:00:39   
smigli
aja, pa počasi zapri nazaj vrata od pečice, ne loputaj, ker tako se pečica lahko ohladi, topli zrak zaradi pritiska hladnega butne ven.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Orada
20.3.2008 12:10:04   
Splet.Ka
Če imaš ventilatorsko pečico, potem brez težav lahko v dveh nadstropjih pečeš in ne bo nič narobe.

Meni je tudi tisti krompir, ki se peče ob ribi, NJAAAAMuser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Orada
20.3.2008 13:01:33   
Balonchy
Neva, sej to bi jaz nardila - bi blo najbolj sigurno user posted image user posted image user posted image , sam ne morva najprej midva pojest, pol pa še obiski... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Orada
20.3.2008 13:03:32   
Balonchy
Če imaš ventilatorsko pečico, potem brez težav lahko v dveh nadstropjih pečeš in ne bo nič narobe.

Meni je tudi tisti krompir, ki se peče ob ribi, NJAAAAM

_____________________________

Pletem...


Mam ventilatorsko... sam nikol nisem še s tem ventilatorjem pekla!? user posted image
A je fora vsega tega sam to, da topel zrak kroži po pečici al kaj? Kaj pa grelca normalno delujeta, ko je ventilator pržgan?


Joooooj vem, da sem nemogoča in so vrašanja kr neki. Sam ne morm si pomagat, če sm butasta!!! user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Orada
20.3.2008 14:49:08   
mojsoncek
Ventilatorska je namenjena prav pecenju v vec "stukih", zato lahko komot peces vse naenkrat. 

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Orada
20.3.2008 19:12:55   
Balonchy
Ekola...
Oradice so že v želodčku. Pekla sem jih v dveh štukih in spekle so se fenomenalno! user posted image
Hvala vam za nasvete...

Aja, pa zarad ventilatorčka in dveh štukov se niso nč dalj pekle... user posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Orada
24.3.2008 11:57:31   
Splet.Ka
No super...sem kar lačna postalauser posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?