|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija
27.3.2008 19:32:01   
Anonimen
a menstruacija lahko zamuja in kljub temu je test negativen?zakaj pa potem zamuja?na otroku ne delava da bi mi zaradi zivcev zaostajala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija
27.3.2008 19:34:28   
sončnica13
Ja itak da lahko zamuja.
A do sedaj si pa imela redne?
Jaz sicer nisem imela rednih menstruacij in, ko sem zanosila mi test ni pokazal 3 mesece-pa sem jih več naredila.
Vse je mogoče!

Lp

ps.: pa še to-predenj sem zanosila 3 mesece sploh nisem imela menstruacije, pred tem pa sem jo v enem mesecu imela kar 2x(drugič na morju-kot vedno)user posted image


< Sporočilo je popravil sončnica13 -- 27.3.2008 19:36:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija
27.3.2008 19:36:34   
Acjom1
Menstruacija ti lahko zamuja zaradi zelo različnih razlogov (menjava okolja, stres, hujšanje, bolezni...). Večina razlogov za zamujanje menstruacije ni nevarnih in se s časom cikel uredi. Lahko pa tudi, da si noseča, pa ti test še ni pokazal zaradi nizke koncentracije beta hcg, zato ti priporočam, da čez kakšen teden test ponoviš (odvisno koliko ti zamuja). Če se ti v nekaj mesecih cikel ne bo uredil, pa ti priporočam obisk ginekologinje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija
27.3.2008 19:39:03   
Acjom1
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica13

Ja itak da lahko zamuja.
A do sedaj si pa imela redne?
Jaz sicer nisem imela rednih menstruacij in, ko sem zanosila mi test ni pokazal 3 mesece-pa sem jih več naredila.
Vse je mogoče!

Lp

ps.: pa še to-predenj sem zanosila 3 mesece sploh nisem imela menstruacije, pred tem pa sem jo v enem mesecu imela kar 2x(drugič na morju-kot vedno)user posted image



Tri mesece pa je res dolga doba sončnica13. user posted image Pa si vedela, da si user posted image ?

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija
27.3.2008 19:41:06   
Anonimen
redne imam,danes je 5 dan ko mi zamuja in danes je bil test negativen,no bim pocakala se kaki teden

(odgovor članu Acjom1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija
27.3.2008 19:43:30   
sončnica13
Se mi je zdel, da sem-vmes sem imela še pregled pri G. pa mi je rekla, da nisem user posted image , čez en mesec mi je pa končno test pokazal user posted image in ko sem se spet naročila na pregled se je potem izkazalo, da sem bila že pri prejšnjem pregleduuser posted image cca. 1 mesec. Tako, da sem prvi pregled imela šele pri 3-eh mesecih.
Je še G, rekla, da ne more verjet, da sem user posted image

JA, vse je mogočeuser posted image

(odgovor članu Acjom1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija
27.3.2008 19:46:59   
*erika*
meni tudi mensra zamuja pa nevem zakaj ker so testi negativni

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




dopust
Michonne RR

Kam greste letos za glavni dopust?

Na morje (69%)

V planine (3%)

Sorodnikom (0%)

Na potovanje (6%)

Nikamor (22%)


Število vseh glasov: 32

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!