|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Materinska knjiga
29.3.2008 9:38:40   
sayuri
Ne najdem teme o materinski knjižici. Iskalnik mi vrže samo stare teme iz leta 04,05,06 ven user posted image . Kaj je zdaj s temi materinskimi knjižicami - pripadajo ali ne pripadajo? Oz. mi zna katera kakšen link prilepit, kjer jasno piše, da je to dokument, ki pripada nosečnici in ga krije ZZZS.
Hvala

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 30.3.2008 10:33:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne najdem teme
29.3.2008 9:44:52   
ključek
mislim, da je odvisno od G. nekje dobiš gratis, nekje moraš zanjo plačati.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne najdem teme
29.3.2008 9:58:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

 o materinski knjižici. Iskalnik mi vrže samo stare teme iz leta 04,05,06 ven user posted image .


Ce isces z googlom, dobis novejse teme na zacetku, npr. tole letosnjega letnika:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2345931

Ker tale iskalnik je res predpotopen, dobesedno.

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne najdem teme
29.3.2008 10:00:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Oz. mi zna katera kakšen link prilepit, kjer jasno piše, da je to dokument, ki pripada nosečnici in ga krije ZZZS.


Se odgovor zdravstvenega usluzbenca:

http://24ur.com/bin/experts.php?esection_id=22&expert=editaar&q_id=8097

Naceloma da, prakticno ne.

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne najdem teme
29.3.2008 10:30:18   
sayuri
Hvala Mič
To sem iskala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne najdem teme
29.3.2008 13:29:11   
petea
Se odgovor zdravstvenega usluzbenca:

http://24ur.com/bin/experts.php?esection_id=22&expert=editaar&q_id=8097

Naceloma da, prakticno ne.


Tako neumnega odgovora pa še ne!

Knjižica ti pripada brezplačno, saj si jo plačala že s plačevanjem osnovnega zdravstvenega zavarovanja, ostalo je farbanje nosečnic (podobno kot plačevanje prisotnosti partnerjev pri porodu user posted image ). V prosti prodaji stane okrog 5 €. verjetno v zdravstvu več denarja zapravijo za čisto brezzvezne stvari.

Knjižica je ena izmed osnovnih stvari, ki ti pripada kot nosečnici iz osnovnega zavarovanja, ni nobena nadstanardna storitev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne najdem teme
29.3.2008 13:31:38   
petea
Sayuri, odgovor najdeš na straneh ZZZS, žal se mi ne da zdaj iskati točne povezave.

Objavljene imajo zakone in pravilnike, kaj je zajeto v osnovno zdravstveno zavarovanje. Oskrba nosečnic je polno, 100 %, krita iz njega. 

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne najdem teme
29.3.2008 15:12:30   
benika
Tako neumnega odgovora pa še ne!


To, draga moja, ni niti najmanj neumen odgovor, žal je še kako realen.

Materinska knjižica se bi morala dobit brezplačno, vendar jo morajo ponekod nosečke kupiti same oz. morajo zanjo doplačat. Marsikatera pa ne ve, da dobi denar zanjo povrnjen, če nese račun na ZZZS.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne najdem teme
31.3.2008 8:03:26   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Tako neumnega odgovora pa še ne!


To, draga moja, ni niti najmanj neumen odgovor, žal je še kako realen.

Materinska knjižica se bi morala dobit brezplačno, vendar jo morajo ponekod nosečke kupiti same oz. morajo zanjo doplačat. Marsikatera pa ne ve, da dobi denar zanjo povrnjen, če nese račun na ZZZS.


Jaz sem jo dobila prezplačno, bom pa drugim puncam, ki so jo morale plačat, dala naprej to informacijo, da jim denar povrnejo, če to sploh še velja (npr. če je že poteklo 5 mesecev od nakupa knjižice).

Najbolj zanimivo je to, da pri istem G enim zaračunajo, enim pa ne.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?