|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija?
9.4.2008 14:17:11   
katka87
hej punce
sem 7 tednov po porodu..prejšnji teden sem bila pri svoji g. na pregledu in je rekla da je vse ok
dons zjutrej sm pa dobila krvav izcedek, kot menstruacija...aj možno da sm jo že tako zgodej dobila?
papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija?
9.4.2008 15:35:11   
kristinaj
jaz sem jo dobila 3m po porodu ampak če dobiš prej najbrž ni nič narobe...

(odgovor članu katka87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija?
9.4.2008 16:19:07   
Perunika
Možno, da je že menstruacija, jaz sem jo namreč dobila dan po prvem pregledu pri ginekologinji torej šest tednov po porodu.

(odgovor članu katka87)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija?
9.4.2008 20:11:14   
smotka lonib
vsaka organizem je drugačen. jest sem jo prvič dobila po 9 mesecih, ko sem nehala djiti, drugič po 11 mesecih, ko sem nehala dojiti, tretjič pa po 9 mesecih, čeprav sem še dojila.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija?
16.4.2008 16:59:05   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: Perunika

Možno, da je že menstruacija, jaz sem jo namreč dobila dan po prvem pregledu pri ginekologinji torej šest tednov po porodu.

Jaz isto sem mislila da je samo izcedek pa ni bil je bila kar menstruacija


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija?
16.4.2008 20:41:06   
Naja30
Je možno. In prva je lahko bolj švoh.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija?
16.4.2008 21:23:04   
Caarmen
Jaz sem jo dobila ( če lahko to smatram kot mendtruacijo) 7 mesecev po porodu, čeprav še vedno malo dojim. Z dragim pa sva se odločila za še enega otročka. Sedaj je minilo že 28 dni in menstre ni. Test je bil negativen. Ali lahko da menstra toliko zamuja. Včasih sem jo imela na 20 ali 21 dni točno in je trajala 5 do 7 dni. Sedaj sem jo imela samo 4 dni in zelo šibko.

Naj še malo počakam ali naj se odpravim do G?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija?
16.4.2008 21:50:26   
anny1
Ali te lahko vprašam kateri test si delala ker ni nujno da so vsi pozitivni, jaz sem pri prvi imela 4*negativnega menstuacije pa ni in ni bilo kasneje pa mi je bhcg pokazal nosečnos-7t. Lahko še malo počakaš ali pa grez za preventivo na krvni test do svoje G.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacija?
16.4.2008 21:52:11   
Caarmen
Baby check tistega ki je eden noter in tistega ki sta 2 testa noter.

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menstruacija?
16.4.2008 21:53:06   
Caarmen
Koliko je pa verjetnost da ne pokaže + ker še vedno dojim?

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: menstruacija?
16.4.2008 22:04:46   
Rozica25
user posted image je prišla v ponedeljek. Mali je star 5,5 m in se še polno dojimo. Je pa bolj boleča in obilnejša. user posted image
Pa tak je bilo fajn brez...

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: menstruacija?
16.4.2008 22:06:33   
anny1
Možnosti da ne pokaže je veliko, lahko da je hormona premalo-preveč razrečen zradi tekočine ki jo popiješ-odvisno seveda koliko popiješ, ali pa je še prezgodaj da bi bil lahko test pozitiven-načeloma nekje 1t izostanka m, laho pa je tudi da imaš še malo pomešano vse skupaj.Jaz bi še malo počakala da vidiš kaj se bo dogajalo in test ponovila v zgodnjih jutranjih urah kjer je sedimentacija hormona najvišja-nerazrečen urin.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?