|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   štetje tednov - spet :)
11.2.2005 11:38:52   
Sugy
Že 100x prežvečena tema, pa vseeno.

No včeraj sem po tem Lilypie trakcu ugototovila, da sem noseča 1 teden manj kot sem mislila. Ampak potem pridem domov in še enkrat vzamem v roke tist okrogel koledarček, ki sem ga dobila v reviji Nosečnost. In po tistem sem v 7 tednu!

Mislim, prou smotano mi je tole, kako eni štejejo tako eni pa tako. Ne vem, zakaj ni tole malo bolj poenoteno :zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   štetje tednov - spet :)
11.2.2005 11:42:56   
Udb
Saj si v sedmem tednu - ko boš noseča 7 t in 1 dan, boš pa v osmem tednu!!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   štetje tednov - spet :)
11.2.2005 11:44:14   
Sugy
aja, a da je pol to ta fora?

se pravi: noseča sem 6 tednov in 4 dni, SEM pa v 7 tednu???


(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   štetje tednov - spet :)
11.2.2005 11:46:03   
Grascakinja
Saj je čist simpel, imaš dva načina štetja - glede na 1. dan ZM in glede na datum zanositve oz. dejansko velikost/starost ploda ploda. Vsi štejejo isto.
Saj si tudi na Lilypie trakcu v 7. tednu - kaže ti, da si noseča 6 tednov in 4 dni (to je sedmi teden).
Za dan ali dva razlike pa se res ni treba sekirat, skorajda nimaš možnosti, da se tvoja bebika rodi točno na rok!
Če te še kaj muči, napiši prvi dan ZM, pa bova skupi preračunali, v katerem tednu si!

LP
Pupa

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   štetje tednov - spet :)
11.2.2005 11:48:33   
Grascakinja
Jaaaaaaaaaaaaaaaaa, no vidiš!

Štos je ta:

Od prvega dneva do 7. dneva si v PRVEM, ne v ničtem tednu.

Na sedmi dan si noseča 1 teden.

Osmi dan si noseča 1t 1/7 ali en teden in en dan, kar pomeni, da si v DRUGEM tednu. In tako naprej!

Se kaj spomniš štetja stoletij pri zgodovini v osnovni šoli? Princip je isti!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   štetje tednov - spet :)
11.2.2005 11:51:18   
Sugy
ah, seveda zdej mi je vse jasno :)-:)-:)-

očitno sm bla malo blond, ampak sem zdej vsaj razčistila ;);)

hvala za razjasnitev :):)

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   štetje tednov - spet :)
11.2.2005 11:52:05   
Udb
Ja, tako! Kot naprimer ko imaš rojstni dan in si star 15 let, torej si od takrat naprej v 16-letu!!

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   štetje tednov - spet :)
11.2.2005 11:53:59   
Grascakinja
Punce, tle gor lahko napišemo doktorat o štetju tednov, smo že take mačke, da glava peče :bravo::bravo:!
Rabi kera naslov za diplomsko nalogo? :)-:)-:)-

(odgovor članu Sugy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?