|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:06:39   
Anonimen
Hej punce,
ali je mogoče še katera tolk pametna kot jaz, pa ne nosi modrčka?! :zmeden:

Sicer pred nosečnostjo nisem imela nekega bogastva (75B), pa se tudi zdaj ni pretirano povečalo :(
Modrčka ne nosim, ker me totalno moti, če si ga oblečem :(

Ne bom spraševala, če je to kaj narobe al ne, ampak me zanima, kako ste ve kaj s tem :ups:

Lep dan,
Tinka
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:09:19   
Tejčika
Tudi jaz sem doma najraje brez,.....pa tudi nisem obdarjena,...celo bolj malo kot preveč :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:13:29   
pravljica
men ni problema ne z pa ne brez...ampak če sem predolgo brez, me je strah, da bi se enkrat poveslo vse skupaj :zmeden:, to mi pa sploh ne bi blo všeč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:13:34   
Teya
jaz sem pa kar konkretno obdarjena, če temu lahko rečemo dar...:zmeden: pa tud ne maram modrca, full me utesnjuje in full me moti, zdaj še bolj, kot že prej...mogoče jo bosta vidve vseeno lepše odnesle:bravo: kot pa jaz :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:25:23   
dvojčica
Tudi jaz sem imela (še nekako imam) 75B, samo me je strah, ker sem brala, da morajo biti prsi v tem času pravilno podprte, da ne bi dobila strij in da se mi ne bi po nosečnosti povesile. No, o strijah to vsekakor ne drži, sem jih pred 14 dnevi že nekaj malega dobila. Pa še ves čas jih masiram in mažem, tako da :zmeden:. Jaz ga kar nosim čez dan, ponoči pa vsekakor ne.
Spadam pa bolj med tiste, ki ga rade nosijo, drugače se počutim neprijetno :ups:. Sto ljudi, sto čudi, a ne?

Lp, dvojčica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:25:33   
Anonimen
Hudiča ja, pravljica, kaj pa če se kr naenkrat zadeva čist povesi?!?! Hmmm :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:33:05   
pravljica
ne vem tinka...jst sem dojila 2 leti, pa so mi večina grozili kakšne bom mela pol, do popka pa to...strije so itak, ker mam na žalost tako kožo da ni nič pomagalo, ampak stojijo pa tak ko treba :)-...upam da bo še en čas tak ostalo, si ne upam tvegat preveč brez vredu podloženega modrca, moram met občutek da jih neki gor drži 8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:40:14   
Anonimen
Jah, očitno ne bo šlo drugač, kot da šibam kupit enga fejst fajnga pa ga začnem nosit :)-

Aja, kdaj pa pol prsi še kej zrastejo :ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:55:26   
darjatimci
Takoj po modrc,poslušaj nasvet mame treh otrok,ki je tudi nosila 75B,sedaj eno številko več.Enim se zgodi pomanjšanje drugim povečanje,to boš videla po končanem dojenju.M:sloncek::bravo:ogoče bi za povečanje vprašale Sašo Lendero???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 10:57:23   
pravljica
men so zdej mogoče malenkost bol polne, moderc je še isti...prvič vem da so mi pol, ko sem dojila, ampak so šle potem nazaj...moderce pa skoz podložene nosim, čeprav ne rabim povečave...tud ko sem dojila, nisem mela tistih za dojenje, ker so mi bli obupni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 11:27:23   
Anonimen
darjatimci, verjemi, da ima v resnici Saška zelo majhne prsi, ampak modrčki so tisti, ki ji nardijo fejst super dekolte!

Pravljica, ti pa itak vodiš .... s trebuhom in s prsmi :grrr: madona :)- :)-
Bom probala najdit kje kakšnega športnega, pa bo :bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 11:31:50   
darjatimci
Ja ampak mene pa še zmeraj firbec matra,kakšna je ta njena masaža,tudi sama sem probala en tak modrc pa je ful neudoben.:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 11:34:45   
Anonimen
Sej veš,kako pravjo : za lepoto je treba potrpet :(
Tole z masažo je pa za nos privlečeno, ker ima Saška še vedno čist majhne prsi (še manjše kot jaz). A ni lažje rečt, da si jih masiraš, kakor pa, da imaš silikonski modrc?!?! No vidš :)- :)- :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 11:35:02   
Anonimen
jaz ga doma nimam skoraj nikoli gor, ceprav nimam ravno malih:zmeden2::)-samo mi je ful neprijetno in me bolijo v modrcku:(bojim pa se da bojo povesene:((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 12:09:02   
pravljica
joj tinka :ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 12:21:41   
anne
Tudi jaz sem prej imela 75 b in bila :(, ker sem si želela večje. Pa so se mi do 30t povečale na 85 b :bravo:( joj, si želim, da bi take ostale).

Doma sem vedno brez modrca. Mislim, da je najbolj nevarno, da se povesijo takrat, ko začneš dojit, ker dobiš še za kakšno številko večje in seveda težke. Takrat je pomembno, kakšen modrc nosiš in da so prsi pravilno podprte.

Uživajte :nosecka:,

anne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 12:54:48   
MojcaZ
Tudi jaz trenutno ne prenesem modrčka. Vse me nekaj tišči in počutim se prav neudobno. Najbolj so mi všeč navadne spodnje majice ali pa kratke športne majčke.

Sicer se mi velikost ni veliko spremenila in zaenkrat mi še lepo stojijo, čez noč se pa tudi ne bodo povesile.

Ko bom pa začela dojit, bom pa razmišljala o tem.

Lep dan,
Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 14:35:25   
Grascakinja
Pomoje je vzrok, da nekatere modrci ful motijo, tudi to, da pri nas ne znajo prodajalke svetovat, kako se ga kupi. Ni vsak modrc za vsake joške...
Zanimivo situacijo sem doživela lani ob tem času v Londonu, ko sem v Harrodsu kupila komplet spodnjega perila.
Tam imajo v garderobah za pomerjanje svetovalke, ki ti povejo, kak modrc moraš imet - ali ti je pretesen, zakaj ti ni prav, kako mora stat, kje ti določen ne stoji v redu, kaka velikost ti štima, in ti jih veselo nosijo v kabino pa pomagajo izbrat pravega, vse zelo zelo profesionalno. Čeprav nosim modrc že od 12. ali 13. leta, sem šele takrat res točno zaštekala, kak mora bit modrc zame.
Škoda edino, da imam zdaj že toliko večje, da mi tisti lepi tam kupljeni modrc ni več prav........:(( upam, da po nosečnosti spet!
Razmišljam o poklicu Svetovalka za nakup modrcev :)-:)-:)-:)-... če mi tale služba dosadi... bom pol probala vse neljubiteljice modrčkov v modrčke spravit :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 14:44:28   
dvojčica
Super, nam boš lahko svetovala pri nakupih. Ja, svetovalk pa v naših trgovinah ni ravno veliko, bi morala seboj nositi povečevalno steklo, da bi kakšno našla. Je pa tudi res, da smo Slovenci/ke precej bolj zadržani in :ups:, kar se tega tiče. Nekateri pa prodajalke-svetovalke celo nazjajo, da je to njihova intima in naj se "speljejo", pač naša kultura, ni kaj. Že doživela. Bi potem ti še komu svetovala, boga prodajalka, se mi je ful zasmilila. Pa samo dobro je hotela.
No tako potem hodijo nekatere "dame" po cesti v oblačilih, ki jim sploh ne pašejo, važno jim je le, da nosijo pravo znamko???

Lp, dvojčica (ljubiteljica modrčkov ;))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 16:15:16   
Anonimen
pravljica sem hotla dobronamero...a veš :zmeden:

Evo zate :rozica: , da ne boš huda name :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 16:45:18   
pravljica
ni problema tinka :), hvala za :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Modrček - da ali ne?
10.2.2005 23:27:58   
NENAJANI
Jst tudi nemaram :hudicek:!!!!! Če grem kam ga nataknem, drugače pa doma nikakor, ker me žuli!!!!!:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Modrček - da ali ne?
11.2.2005 2:05:05   
LEJLA
fina prodajalka je v eni trgovinitci pod centromerkurjem(lj, trubarjeva:zmeden: zdraven presernovega spomenika)...:bravo::bravo::bravo:

ja treba si je uzet cajt in tisti dan se samo moderc kupuje:)-:)-:)-

vcasih bo en moderc veliko lepse stal na vas kot pa en, ki bo na "suho"zgledu fenomenalno...na vasih pa borno:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Modrček - da ali ne?
11.2.2005 12:26:21   
Čičica
Ej, sej ne morem verjet, da nas toliko nosečk skače okoli brez modrčka! Sem misnla, da sem edina. :bravo:

Jst ga dam gor, ko grem ven, doma pa kakor kdaj. Ja, je malo bojazni, da bojo pristale tam nekje...doli...pri popku! ;)

Lep pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?