|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 9:23:23   
pupika
Punce ker sem vam obljubila, da vam bom sporočila kako je zmano. Danes zjutraj sem imela pregled in moja G še vedno ni videla ploda :((:((. Me je pa poslala na odvzem krvi za danes in ponedeljek, da bo videla kaj se dogaja z mojiminos. hormoni. Za vsak slučaj mi je še dala napotnico za čiščenje, če bom slučajno krvavela. Tako, da se je moja nosečnost končala.:((:((

Hvala vam za vašo spodbudo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 9:28:34   
dory
Joj pupika...ves ta cas sem drzala pesti zate in danes se posebej mislila nate...

Verjamem se vedno v to,da bos zelo kmalu mamica najlepsemu soncku na svetu...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 9:29:25   
Lenči
Ostajam brez besed :((

Pošiljam ti objemček in pozitivne misli.

Lenči

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 9:29:30   
pravljica
mogoče pa so še možnosti...:miska:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 9:35:24   
Mojca20
Se podpišem pod Tejin post!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 9:37:40   
natja_
Joj, pupika, mogoče... ne vem... ti si mene bodrila, ko sem plodek zgubila pri 6 t, jaz pa zdaj upam, da nisi na tem ti... močno upam...

glavo pokonci, prijateljica... natja :pujs:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 10:16:43   
Anonimen
pupika žal mi je,ampak upanje v prihodnosti pa še imaš.Vse bo še dobro tudi zate bo napočil dan.Ne obupat sedaj ti je hudo,čisto logično in človeško,ampak ne obupat,prosim,mlada si še,pred sabo imaš še časa boš videla,da bo.

(odgovor članu pupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 10:27:42   
Grascakinja
:((:((:((:((:((
Pupika, jaz vseeno držim pesti, da se zgodi najboljše...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 10:41:47   
Teya
zelo dobro vem, da ni besed, ki bi ti zdaj lahko pomagale...bila sem prav na istem....v petek so me pustili čakati na ponedeljek....nevem kaj ti rečt....zdrži....mogoče se pa le dobro izide....drugače pa se še vedno lahko tolažiš z mislijo, da se boš čez 2 meseca že lahko spet vpisala med nove nosečke....vem, da ni tako enostavno, ampak mene je pokonci držala prav edino ta misel....
srečno!!!! :pujs: in pogumno!!!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 10:53:14   
ElaM
Pupika, še vedno upam, da bo pri tebi vse ok in držim :miska:, da se bo tvoja pikica v ponedeljka pokazala.
Če pa se slučajno ne bo izšlo, pa vedi, da nisi sama, da nas je mnogo šlo čez to izkušnjo, mislimo nate in te razumemo. Tudi za vse nas bo še sijalo sonce.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 10:53:50   
Kinokija
O, bogica, pa tko sem mislila nate...:((
Drži se, karkoli se bo zgodilo, se bo zgodilo z namenom. Kaj pa veš, mogoče je bila pikica kaj deformirana, pa da je bilo kaj narobe z njo in je tak boljše, da se konča, še preden se je začelo.

Čez 2 meseca pa v nove zmage!! Za nas pa vseeno drži še pesti, jaz imam pregled 15.2. in sem čist presrana.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 10:54:44   
KIRA
sory pupika. :((:((:((:((:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 11:30:29   
pupika
Punce hvala vam za vašo podporo. Malo st me opotolažile, saj vem, da je verjetno tako žem moralo biti, kajti nekaj je bilo očitno narobe.Samo je vseeno težko.

Punce jaz za vse vaš stiskam :miska::miska:, da bo z vašimi pikicami vse v redu in da jih boste zagledale in slišale njihov utrip srčka.Vem, da je to nekaj najlepšega, kar se ti lahko zgodi, jaz tega nisem občutila, sem si pa zelo želela.

Naj vas in vaše :duda: varujejo :angel::angel::angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 11:47:51   
Erdbeere
Pupika sem brez besed....imaš pa isto situacijo kot sem jo imela jaz...mogoče pa bo le še kaj...upanje umre zadnje....če ne krvaviš je še vedno upanje...pa tudi na čiščenje ti ni potrebno iti, ker otroček je vsekakor zaželjen...in noben te ne more prisiliti na čiščenje, zato dokler ne boš krvavela upaj na naboljše

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 12:51:43   
nejcko
Pupika, res mi je žal.

Ne poznam sicer tvojega primera, ampak mogoče gre pa za izvenmaternično nosečnost?
Res mi je žal in upam, da bo kmalu tudi zate posijalo sonce!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Še vedno ni bilo videt ploda
11.2.2005 13:26:15   
kathy
Pupika glavo pokonci in v nove boje!

Vsi smo držali pesti.Drži se:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?