|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nohti
18.4.2008 11:45:58   
Anonimen
OJ!
Mogoče vam bo bedno vprasanje pa vseno.Na začetku nosečnosti sem imela nohte kot se v zivljenju ne,lepe, močne, dolge.Zdaj,proti koncu nosečnosti pa kot da ne rastejo več kaksenga si se pogrizem in so obupni.Imam pa rada lepe in urejene nohte.Sem 20 dni pred rokom in razmisljam da bi si sla dat naredit nohte iz gela.A jih ima katera v času nosečnosti?Kako je bilo pa pri porodu a so vas kej motil?A ti lahko kdo v bolnici zamori zarad tega? Sej jest bi si dala čist kratke da me nebi tko motil tud pol pri rihtanju otročka.
Najbrz bedno vprasanje sam sm mogla vprasat.Hvala za odgovore pa lep dan se naprej.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nohti
18.4.2008 12:01:22   
tejči28
ojla,
jaz imam gel na nohith že od prej in ga imam še zdaj gor,sicer sem 19t user posted image  in ugotovaljam,da bi gel slabše držo kot prej.Ne vem pa ali ga  lahko imaš got tudi ko greš rodit?!

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nohti
18.4.2008 12:15:23   
Naja30
Pri meni je bilo ravno obratno - na začetku sem bila tahuj najstnica z nikakvimi nohti, mastnimi lasmi in mozoljasto kožo. V drugi polovici pa sem zacvetela. Koža kot še nikoli lepa, nohti trdi in močni (kot tudi v nenosečem stanju), lasje pa tudi lepi in svetleči.
Na tvojem mestu si zdaj ne bi dajala umetnih nohtov gor, pa ne zarad poroda. Ko boš imela dojenčka, res ne rabiš dolgih nohtov.

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nohti
18.4.2008 13:38:15   
NancyF
Jaz imam gel na nohtih že od prej in vse do sedaj, ko sem v 31. tednu nosečnosti. Gel itak nima nobene veze z dolžino nohta, temveč da izgleda, da so nohti na rokah urejeni, lahko imaš tudi krajše nohte in na njih gel. Jaz osebno podpiram to, če imaš svoje obupne. Je pa tko.... jaz si jih sicer delam sama, da bi pa hodila v kozmetični salon, pa res ne vem, če se ti izplača, ker dostikrat jih moraš kaj popravljati, ti kaj odstopa, ko pa boš imela user posted image ne vem, če boš imela čas za te stvari v prvih tednih.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nohti
18.4.2008 14:17:34   
M1987
Slišala sem, da ni zdravo med nosečnostjo hodit na geliranje nohtov, saj snov škodi otroku. Takrat ko ti gel daje na nohte in ko jih daš pod lučko, tako da če boš šla nekam malo bolj profesionalno ti daj najo zaščitno masko,  da ne boš udihavala snov. user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu NancyF)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nohti
18.4.2008 14:32:13   
Anonimen
Tako kot barvanje las,tako umetni nohti niso škodljivi za plod.Jaz imam skozi umetne nohte,oziroma gel na nohtih in to zelo lepe in kratke.Pri nobenem delu me ne ovirajo,ker so res normalne dolžine.Tud jaz sem noseča in sploh ne razmišljam,da bi si jih odstranla in si jih tudi ne bom.Moja kolegica ima ful dolge in to take,ki si jih sam nalimaš gor.Kupi se jih pa v drogeriji.Ko je pred  kratkim rodila,ji v porodnišnici nobeden ni nič rekel,in normalno rihta otroka.Nič ne oklevaj,tudi med nosečnostjo in potem ko rodiš je lepo če si urejena,zato kat pogumno.

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nohti
18.4.2008 14:48:54   
majči22
Men je bilo rečeno, da če imaš že prej gel potem tud med nosečnostjo ni problema. Če pa nisi imela pa baje da ni dobr dat gor zdej v nosečnosti. Sam nevem zakaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nohti
18.4.2008 17:25:55   
*Mateja
Ko greš rodit ne smeš imeti nalakiranih nohtov, ker če gre kaj narobe to vidijo tudi po barvi nohtov in podobno....tko da raje ne it v porodno sobo z kakšnimi rdečimi ali črnimi nohti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nohti
18.4.2008 17:34:11   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: *Mateja

Ko greš rodit ne smeš imeti nalakiranih nohtov, ker če gre kaj narobe to vidijo tudi po barvi nohtov in podobno....tko da raje ne it v porodno sobo z kakšnimi rdečimi ali črnimi nohti user posted image user posted image user posted image

Mislim da to ne drži.
Nalakiranih nohtov ne smeš imeti, če ti morajo slučajno dati pulzni oksimeter (v primeru Cr) To je taka ščipalka ki ti jo dajo na prst in meri hitrost srčnega utripanja in kisik v krvi.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nohti
18.4.2008 23:56:32   
maja&m
kje se pa da dobiti ta gel in kako to izgleda?

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nohti
19.4.2008 0:09:49   
arabela*
pozdravljena.
Tud jaz sem si pred kratkim omislila umetne nohte.Sem si jih kar sama kupila v Šparu in nalepila.Sem zelo zadovoljna,menjavam pa jih nekako na deset dni,da zgleda lepo urejeno.Bom pa jih imela tud pri porodu,samo da jih bom popilila,da bodo kratki,ker je težko urejat user posted image  z bolj dolgimi.

< Sporočilo je popravil Saraya -- 19.4.2008 0:10:22 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nohti
19.4.2008 7:40:01   
tonks
Mogoče ti manjka kakšnega od B vitaminov. 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
19.4.2008 12:48:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu M1987)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nohti
19.4.2008 13:37:13   
Anonimen
Hruška debeluska a sama si jih delaš?Pa si tečaj nardila al si samouk,ker jest bi si jih tud probala sama ker sm kr dost picajzel kar se nohtov tiče in se mi zdi da si ne bi glih slabih nardila sam bi pa trajal najbrz par ur.Ej kok te pa kej material stane mislim gel, pilce , a lučko mas tud ,valda?Kater pa gel uporabljas?


lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nohti
20.4.2008 21:24:54   
NancyF
lučka za plod in gel sigurno nista škodljiva plodu, ker ravno tako lahko brez skrbi hodiš v solarij.. lučka pa je ista zadeva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nohti
21.4.2008 13:55:53   
portugalka
IZVIRNO SPOROČILO: *Mateja

Ko greš rodit ne smeš imeti nalakiranih nohtov, ker če gre kaj narobe to vidijo tudi po barvi nohtov in podobno....tko da raje ne it v porodno sobo z kakšnimi rdečimi ali črnimi nohti user posted image user posted image user posted image

jst sem enako slišala tudi od ginekologov
tako da mislim, da drži in zato raje ne bi ničesar dajala na nohte ko greš proti porodniški sobi
saj mislim, da nekaj časa brez popolne lepote pa res lahko zdržimo, kajne?
(tista mala prava lepota se namreč takrat skriva nekje drugje)
user posted image


(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
21.4.2008 17:05:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?