|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angel care
29.4.2008 10:41:42   
Julija08
Mene pa zanima, če je imela katera to blazino Angelcare in baby fon, ki pride zraven. Tukaj je link: http://soncek.si/si/angelcare-ac301-r-naprava-za-zaznavanje-premikanja-dihanja-in-zvoka-i6691.shtml

Zanima me kako ste z njim zadovoljnje in ali priporočate nakup te napravice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angel care
29.4.2008 11:15:23   
kobacaj
Mi ga imamo in je res super zadeva. Je vse v enem, babyfon in naprava za zaznavanje dihanja. Mi ga še zdaj uporabljamo, pa ima naš  user posted image že 11 mesecev, še na morje smo ga lansko leto vzeli s sabo. Ne vem kaj te še zanima, v glavnem pa ga priporočam.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angel care
29.4.2008 13:31:30   
Paštetka
Mi imamo brez varuške. Kakorkoli, se splača kupiti z ali brez. Glede na to, kaj vse kupujemo za dojenča in potem od tega 1/2 ne rabimo, je ta AC vreden vsakega denarja.

Jaz ga pri 1. otroku nisem imela in sem bila mnenja, da ga ne rabim oz. da se mojemu otroku že ničesar ne more zgoditi med spanjem. To pomisli skoraj vsak. Vendar, ko oz. če se zgodi, ne moreš verjeti kako si hvaležen blazini.

Moja je stara 9 mesecev in lahko povem, da spim mirno kot še nikoli. tudi, če se obrne na trebuh, vem, da če karkoli bo, bo blazina piskala. In ko spi celo noč in se zjutraj zbudim ob sedmih, ne rabim v strahu letet gledat, če je živa user posted image . Ok, zdaj se že lahko smejem s tegauser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kobacaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angel care
30.4.2008 8:47:58   
Anonimen
Imela sem pri prvi in sedaj pri drugi.Men je to obvezna opremauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angel care
30.4.2008 10:11:41   
Anonimen
Imamo in je super uporabno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angel care
30.4.2008 10:53:42   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Men je to obvezna opremauser posted image


Enako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angel care
1.5.2008 23:28:57   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Men je to obvezna opremauser posted image


Enako user posted image

enakouser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angel care
6.5.2008 10:31:44   
Nataan
Tiste, ki uporabljate Angel care - v navodilih piše, da mora biti blazinica na ravni podlagi, jaz pa imam nekoliko starejšo posteljico in lesene "lojterce", ki sigurno niso čisto ravne.... A ima katera podoben problem? Razmišljala sem, da bi na te lojtre dala tanko leseno ploščo, vendar potem pa mislim, da je to slabo za zračenje jogija, a ne?

Hvala za nasvete in lep dan!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?