|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne dvigne glavce
17.4.2008 22:47:28   
sonchek
Pozdravljene..
Imam eno vprašanje..
Moja je stara skoraj 5.mesecev in sem danes pri P. opazila (verjetno jaz bolj kot p.), da ko jo je potegnila za roke, je glavca še vedno zaostajala...drugače jo lepo drži, tudi ko je v pol ležečem položaju jo dviguje gor...tudi kravce rada pase...obrnila se je že na hrbet in na trebuh...
Kaj mislite, ali bi me moglo to skrbet...?user posted image

Hvala vam...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne dvigne glavce
17.4.2008 22:49:22   
malika
Ne, ne rabiš skrbet. user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne dvigne glavce
18.4.2008 9:05:01   
BrinaS
Ma ne, po moje te nima kaj skrbeti. P bi ti sigurno kaj rekla, ce ne bi bilo ok. Mame smo pac bolj pikolovske. Mogoce se je dojencica tisti moment, ko jo je povlekla za rokici malo ustrasila, pa je samo zanihala z glavico. user posted image

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne dvigne glavce
18.4.2008 10:05:49   
DEBELUŠKA30
Sonchek, stopi nazaj do pediatrinje (ne čakaj posvetovalnice !!!) in ji povej svoje dvome in naj te da v razvojno ambulanto zgolj na pregled, verjemi, da boš potem zelo pomirjena, če pa bi blo kar koli narobe, pa da ne boš šla, si pa lahko vse življenje očitavaš!
To je moje mnenje in jaz bi tako ravnala. Saj veš kako je bilo z našo Emmo in njeno glavico, zdaj sem vsaj pomirjena.
Ampak jest verjamem, da je z malo Neli vse v redu!

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne dvigne glavce
18.4.2008 10:41:18   
BAMBINA_
Glede na to, da se že obrača iz hrbta na trebuh ter obratno, potem menim, da ni panike. Če to dela zavestno. Zanimivo je namreč, da se je naš mali zelo zgodaj začel obračati iz trebuha na hrbet (obratno pa ne). Vendar pa mi je kasneje nevrofizioterapevtka povedala, da to ni bila naučena spretnost, pač pa mu je to "uspelo" zaradi njegovega ekstenzijskega vzorca. Zaradi tega se je med pasenjem kravic zvijal v eno smer, zaradi česar se je potem nekako prekucnil na trebušček. Ma, ne znam dobro opisati. Tako kot opisuješ ti, tudi naš ni dvignil glavice. In tudi naša P ni temu posvečala posebne pozornosti, vendar sem sama zatežila za napotnico za RA, kjer smo sedaj vodeni zaradi mišičnega hipertonusa ekstenzornega tipa. Napoteni smo seveda bili tudi na nevrofizioterapijo, ki jo je obiskoval 1x tedensko. S pomočjo vaj je sedaj dohitel svoje vrstnike v telesnem razvoju. Se pravi, da je vendar prav, da sem zaupala svojemu filingu in čeprav P ni posebej izpostavila problema, se je nazadnje vendar izkazalo, da je pregled v RA bil potreben.



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
18.4.2008 10:57:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne dvigne glavce
18.4.2008 11:27:22   
sonchek
Hvala vam za vse tele odgovore...
mislim da morm zdej čim prej zamenjat P., ker sem prepričana, da premalo naredi za naše user posted image ..mah sej jih skor sam od daleč pogleda...to bo prvo, pol gremo pa naprej...



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne dvigne glavce
23.4.2008 9:30:00   
sonchek
No sam tok da vam sporoim, da v nedeljo jo je pa zeloooo lepo sama dvignila, nisem mogla verjet, zdej pa brez problemov se dvigne v sede poloaj..
..jaz pa takoooo vesela...user posted image user posted image user posted image

..vasih so neke skrbi res odve, za vsako stvar otrok rabi svoj as...in pomoje sploh ni vedela kaj hoemo od nje, dokler ji enkrat ni ratalo..zdej pa sploh noe bit ve v leeem poloaju..

Hvala za vso pomo...user posted image ..zlate ste...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.4.2008 9:39:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne dvigne glavce
23.4.2008 15:26:14   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

superca! cestitam! user posted image user posted image user posted image

hvalauser posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za FANTKA
Da|sy

S partnerjem se ne moreva odločiti glede imena za fantka. Rada bi, da otrok z imenom ne bi bil preveč zaznamovan (asociacije ...), da bi lepo zvenelo, imelo nek globji pomen oz. bilo "ime s karakterjem". Hvala za vašo pomoč!

Jon (32%)

Jurij (40%)

Izak (28%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!