|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogovor
18.5.2008 14:06:13   
koma
redno prebiram vaše pogovore in dostikrat zasledim nasvet, naj se pogovori s partnerjem, da bosta skupaj rešila problem. Tudi jaz sem včasih živela v takem prepričanju. Sedaj imam pa partnerja, kateremu je pogovor v zvezi s karkoli osebnem brezveze. To ima on poštimano v glavi, da je pač tako tako in tako je. Skratka, kako pa naj bi se pogovoril v takem primeru?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pogovor
18.5.2008 14:09:11   
Anonimen
Sedaj imam pa partnerja, kateremu je pogovor v zvezi s karkoli osebnem brezveze.


A potem sta ves cas tiho, al kako?

(odgovor članu koma)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pogovor
18.5.2008 14:10:33   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Sedaj imam pa partnerja, kateremu je pogovor v zvezi s karkoli osebnem brezveze.


A potem sta ves cas tiho, al kako?



To tud mene zanima?!user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pogovor
18.5.2008 14:11:17   
koma
A ti se ves čas samo osebne stvari pogovarajš, al kaj? Če nisi razumela, ti še enkrat napišem, da se ne pogovarja samo osebnih stvari!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pogovor
18.5.2008 14:12:02   
Anonimen
A ti se ves čas samo osebne stvari pogovarajš, al kaj?


Ne, vecji del pogovora se nanasa na vreme.

(odgovor članu koma)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pogovor
18.5.2008 14:13:20   
koma
Super! Vidim, da si izredno zanimiv tip! Srečn kdor je s tabo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pogovor
18.5.2008 14:14:02   
Anonimen
Srečn kdor je s tabo!


Itak...user posted image .

(odgovor članu koma)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pogovor
18.5.2008 14:20:32   
srki
Tudi moj je bolj tihe sorte, sploh, če ima slab dan. Drugače pa nimam samo njega za pogovarjat. Razna obrekovanja in a več, ta, pa ta....mu gredo na k****. O športu in vojski pa itak nimam pojmauser posted image .

Kar se tiče pa nujnih stvari, se pa že zmeniva. Pa pač bolj s presledkiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pogovor
18.5.2008 16:03:13   
AnciM
Tudi moj je bolj tih glede osebnih stvari. Nekako se mu je narodno pogovarjat o marsičem. Mislim, da do to prihaja od doma, kjer se o osebnih svareh niso veliko pogovarjali. Osebne stvari se nanašajo seveda na čustva in odnose. Vendar se vseeno zmeniva vse kar je pomembno samo več časa potrebujeva. user posted image Vmes si narediva malo odmorov in včasih gledava TV, da lahko malo razmisli vmes. Včasih pri težjih debatah pa pogovor traja tudi več dni na obroke. Nekako si dava čas za razmislek, brez vzkipljivih izpadov in priganjanja.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pogovor
18.5.2008 16:36:54   
kajajaka
koma verjamem, da je težko.., Jaz bi šla "s silo" - če so določene stvari za razčistit so za razčistit - pa tudi, če se zato skregata.

Tudi pri nas je že bilo kdaj tako - na začetku sem si mislila "bolje, da gre takoj, kot pa da se nerazčiščene stvari nabirajo med nama in se vse sesuje po 5-10 letih"... in se je navadil. Sicer ni navdušen, a ve, da ne bom odnehala in je boljše, da razčistiva, ko se imava kaj nujnega in neprijetnega za pogovoriti. Seveda sem potem tečka user posted image , ampak se da vse obrnit tudi na šalo, pa se dobro izteče.

Če je partnerstvo tapravo, ga po moje iskren pogovor ne sme omajat. Če pa ni - pa bolje, da gre takoj..
Mogoče je slišat kruto realno, ampak jaz sem si 4 leta življenja zafurala s tipom, ki se ni hotel pogovarjat... ko je pa izbruhnilo, je bila pa katastrofa, da se še danes ne pozdraviva, čeprav je ža skoraj 10 let. In takrat sem si obljubila, da tega ne bo več - bom raje tečka. Če te sprejema, ljubi in spoštuje takšno kot si - te bo tudi, če boš kdaj tečka!

PS: pa ne misli, da imam sedaj idealno partnerstvo, imam pa zelo trdno, iskreno in ljubečo ter spoštljivo vezo v kateri so poleg pogovorov tudi prepiri (ali glasno intenzivno izražanje svojega mnenja user posted image )

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pogovor
18.5.2008 16:40:52   
Anonimen
Mene pa sploh ne gane da moj ne govori rad. Glavno da rad poslušauser posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pogovor
18.5.2008 16:52:12   
issa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mene pa sploh ne gane da moj ne govori rad. Glavno da rad poslušauser posted image


user posted image user posted image  ja poznam to,...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pogovor
18.5.2008 16:53:09   
n€na
Moj tudi ni bil od začetka najine veze za bolj osebne pogovore. Sem ga morala včasih prv prisilit oz. sem tako dolgo drezala v njega, da mi je odgovoril. Sem prepričana, da je bil vase zaprt zaradi odnosov v družini. Vedno so ga nekam sili in fant je na koncu dobil odpor do vsega, kar se tiče punc in osebnih pogovorov. Teme na sex in podobno so pač bile včasih tabu teme.
Sedaj je pa tako streniran glede teh pogovorov, da ga ni več sram se pogovarjat o nobeni temi, si včasih želim, da bi bil malo več tihouser posted image , je postal prava čvekicauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pogovor
18.5.2008 16:59:05   
Gina
Kaj pa vem, jaz ne poznam nobenega moškega, ki bi se rad pogovarjal o problemih, oz o tem, kaj njegovi ženski ni všeč na njem ali njegovem reagiranju. Moški pač niso ženske. Oni delujejo skozi dejanja, ne tolk skozi besede, večinoma seveda...verjamem, da obstajajo izjeme, ampak so bolj v manjšini po moje.

Če se hočeš s svojim moškim pogovarjat o vajinih problemih, imaš dve možnosti:
- najti ga moraš na pravi dan, v pravi volji in se pogovarjat na tak način, da tega ne bo dojel kot kritiziranje, ampak res kot pogovor
- ni se glih treba ne vem koliko pogovarjat, lahko mu zgolj 1x ali 2x poveš, kaj bi prazaprav rada in potem počakaš, ali bo kaj spremembe ali ne - če spremembe ni, začni še ti z dejanji (razumel te očitno je že prvič, samo ne zdi se mu fajn spremeniti svoje vedenje, mu je bolj lagodno nadaljevat s tistim, kar mu paše, torej ga na nek način prisiliš s svojim drugačnim vedenjem kot je bilo prej, s popolnoma drugačnim odzivom na stvar, da spremeni svoje vedenje)- uporabiti moraš njegovo lastno taktiko - nič se ti ne sme smilit, odreagirat moraš, namesto da mu razlagaš (kot pri otrocih)
srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pogovor
18.5.2008 19:59:22   
Ploha
Če pride do kakršnegakoli problema se pogovoriva in razčistiva takoj, ne morm držat v sebi,...pa da se en ali drugi mula,....
Ko pa se pogovoriva pa pogovor nadaljujeva tako kot da nič ni bilo, pa tudi udejaniva tisto kar naja moti,...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pogovor
18.5.2008 20:43:31   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A ti se ves čas samo osebne stvari pogovarajš, al kaj?


Ne, vecji del pogovora se nanasa na vreme.

-----------------------------
user posted image user posted image user posted image
Mič ziher mu nonstop govoriš:" A je jasnouser posted image ?" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pogovor
18.5.2008 20:49:21   
Rožica I
Baje, da moški pozitivno reagirajo, kadar v stavku parkrat omeniš besedo močan in sposoben v povezavi z njimi user posted image  user posted image ! Takrat naj bi nam celo jedli iz roke user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu koma)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pogovor
18.5.2008 20:54:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A ti se ves čas samo osebne stvari pogovarajš, al kaj?


Ne, vecji del pogovora se nanasa na vreme.

-----------------------------
user posted image user posted image user posted image
Mič ziher mu nonstop govoriš:" A je jasnouser posted image ?" user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

Dobra.

Ta vikend je bilo res sonce, samo v info in malo zavisti user posted image .

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pogovor
19.5.2008 9:11:41   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Baje, da moški pozitivno reagirajo, kadar v stavku parkrat omeniš besedo močan in sposoben v povezavi z njimi user posted image  user posted image ! Takrat naj bi nam celo jedli iz roke user posted image ...

To pa drži, vse za njihov egouser posted image user posted image .


(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pogovor
19.5.2008 9:22:06   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Baje, da moški pozitivno reagirajo, kadar v stavku parkrat omeniš besedo močan in sposoben v povezavi z njimi user posted image  user posted image ! Takrat naj bi nam celo jedli iz roke user posted image ...


drži jauser posted image , pa ne sam pri moških. kdo pa se želi pogovarjat, če ga zasipaš z vsemi negativnimi stvarmi, kaj vse počne narobe in  kaj te moti .

jaz mojega moža nikoli, ampak res nikoli ne najedam. govorim umirjeno, večkrat mu povem kaj vse cenim pri njem, da sem srečna da ga imam, vse kat čutim mu povem. kadar pa mi kaj ne odgovarja, mu povem brez obtoževanja in nikoli ne pozabim uporabit besede prosim. tako nima nikoli slabega občutka da ga hočem komandirat.

na začetku, ko so prišli mobiteli ven in je šel sam s kolegi se zabavat, sem mu rekla naj se mi javi ko pride domov(nisva še živela skupaj). seveda je imel občutek, da ga hočem kontrolirat, ampak sem mu razložila, da bi samo rada slišala, da je vredu. pač takšna sem, da me skrbi in je razumel.

čist normalno je, da se pri določeni stvari narobe razumemo, zato pa je treba razložit, brez kreganja. če pa partner dvigne glas, je treba nadaljevat mirno, drugače se nič ne reši, ampak po nepotrebnem prepira.

< Sporočilo je popravil mika -- 19.5.2008 9:24:30 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pogovor
19.5.2008 9:24:05   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A ti se ves čas samo osebne stvari pogovarajš, al kaj?

Ne, vecji del pogovora se nanasa na vreme.

-----------------------------

Mič ziher mu nonstop govoriš:" A je jasno ?"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




izobraževanje in zaposlitev
nčččččččč

Za katero delo se odloča vaš otrok

zdravstvena smer (26%)

delo v vrtcu/šoli (14%)

odvetnik/ca (12%)

igralec/ka (5%)

kuhar/ica (0%)

drugo (43%)


Število vseh glasov: 65

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!