|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Konec dojenja??
13.5.2008 14:02:11   
mojca83
Lep pozdrav!

Naša user posted image  je stara dobre 3 mesece in zadnjih nekaj dni ima se popldan en obrok noče dojit. Vedno je na 3 ure (razen ponoči) in popoldan ko vem da je že lačna, jo pristavim in se obrača stran. Dam ji malo čaja, ga pije, jo hočem spet pristavit pa noče. Poskusila sem zmešati AM pa je popila 100-130 ml.
Mislite da se noče več dojit?user posted image
Ni problem ji dati en obrok AM, samo se bojim da bosta to čez čas dva, trije, na koncu pa vsi.user posted image

Prosim za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Konec dojenja??
13.5.2008 19:20:20   
Alfabeta
Moja je stara 3.5 meseca, ravno 3 dni opažam, da mnogo manj je, kot običajno. Ampak ker se čez dan očitno naje in ponoči normalno spi, sem sigurna da ima dovolj in ji ne dodajam. Poleg tega pa se po 3 mesecih ustali hranjenje in user posted image  pojedo manj kot prej. Tudi pridobivajo ne več toliko kot 3 mesece prej

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Konec dojenja??
13.5.2008 19:24:14   
Alfabeta
Aja, še to . Naša ko je ful zaspana odklaja dojko, ko se pa naspi pa je normalno.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Konec dojenja??
14.5.2008 17:44:38   
lidija***
Ne obupati. Sedaj se dojenje šele prav začenja, mislim tisto, ki vama bo dalo užitek. Tudi mi ne jemo vsak dan isto količinsko. Res pa je, da jim je lažje piti iz stekleničke, ker se ne rabijo tako truditi. Fino je dojiti, ker imaš mleko vedno s sabo, ravno prave temperature in sterilno. Lahko bosta šla kamorkoli ne da bi te skrbelo kako bo s hrano, samo 5min na prsa in vse je ok!
Potrudita se in uživali bosta v dojenju, se splača!!user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Konec dojenja??
16.5.2008 12:56:57   
anny1
Hallo, mislim da ni problema da bi zamenjala mamico za flašouser posted image , meni je ko je bila srara nekje 8dni zmanjkalo malo mleka-  sva bili cel da na dojki in je vse pojedla... no pa je potem dobila do 3enote(90ml)flaške pa je bilo vse ok, in še danes najkasneje za večerjo si želi do 3enote flaške, jo poje in zaspi, seveda prej pa pri mamici- tako da se ni nehala dojit. Mogoče ja je malo pre malo zanjo- da bo pa zamenjala flaško... seveda pa moraš tudi ti vztrajat da ji potem kar za vsak obrok ne daš flaške, prvo mamica potem pa če ni več in je še lačna flaškica.Lpuser posted image

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Konec dojenja??
16.5.2008 23:31:30   
nananaja
mojca83, jaz bi rekla, da daj raje čaj kot am, potem bo prej spet lačna, pa bo hotla dojko. pri taki starosti ponavad se ne navadjo na flaško, lohk pa začne postopno zmanjkovat mleka zaradi redkejšega dojenja.

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?