|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 17:43:53   
Anonimen
Rada bi se odločila za silikonske vstavke.  Pa me zanima:
  • tiste, ki imate izkušnje, če se npr.s partnerjem še odločiva za enega otroka, kako je potem z dojenjem?
  • kako je vaše spremembe sprejela okolica (mislim na kolege, prijatelje, sorodnike, govorice in to user posted image )
  • ali je bila vaša odločitev prava (bi se še 1x). Če ne zakaj ne.
  • možne negativne strani vstavkov
  • kje ste to storile

Mogoče res ne spada tema na spolnost, vendar se res ne bi rada razkrila.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 17:46:33   
Anonimen
Seveda me pa tudi zanimajo mnenja tistih, ki so proti oz. kako gledate na osebe z "umetnimi joški".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 18:20:25   
Anonimen
Kot prvo,če jih hočeš kaj te briga kaj ostali mislijouser posted image   če bi delali tako kot ostali govorijo ne bi prišli nikamor.Delaj tako kot je tebi prav.me ne motijo silikonski vsatvki ,saj jih imajo druge in ne jaz user posted image user posted image   so mi lepi,če so dojke lepe.naravne,ne pa kot recimo žana,kjer se vidi že z letalom da so umetni.Tako da čimbolj naravni videz

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 18:31:14   
Anonimen
Kot prvo,če jih hočeš kaj te briga kaj ostali mislijo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kot prvo, če jih hočeš kaj te briga kaj ostali mislijouser posted image   


Ja, saj sem vedela, da boste to napisale user posted image . Pač me briga. Tisti, ki  nima vsadkov, preprosto hitro napiše ta stavek. Mene pa vseeno zanima kako so se počutile.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 18:37:32   
Anonimen
ja,če te pa briga,naj ti pa oni povedo kako naj živiš svoje življneje,vzgajaš otroke in ne vem še kaj .Živi potem svoje življenje kakot i ga drugi dirigirajo in komentirajo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 19:44:40   
andie
naravne,ne pa kot recimo žana,kjer se vidi že z letalom da so umetni.


Umetni in to prav lepi.user posted image
Tut men so všeč.
Bolj kot naravni in nikakvi, povešeni, prazniuser posted image
Boli me za naravno, če so pa lahk umetni ful lepi.
Na žalost jih nimam, tak da ti ne morm svetovat. Kr go for it, če si lahka prvoščiš.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 19:54:57   
Čupka
Hoj!
Jaz jih nimam. Ampak bi jih imela takoj, če se ne bi bala komplikacij. Sem ila že na posvetu pri plastični kirurginji in mi je predoćila vse možne zaplete in neprijetne posledice, z zelo "zgovornimi" fotografijami.
Po temeljitem premisleku sem se odločila, da ne bom šla v to.
Baje da dojiš lahko normalno, mislim pa da zadeva malo zakomplicira preglede dojk, vsaj mamografijo. Razen če se odločiš za vsadke pod prsno mišico, kar je sicer fino-fajn, je pa pri njih precejšnja možnost, da ti uidejo nekam....sploh če si fizično zelo aktivna....se zna zgodit, da jih nekega dne najdeš pod pazduhouser posted image
Kar se drugih tiče, se ne bi nikoli obremenjevala na tvojem mestu. Jaz imam pa tatooje, pa štriham si lase, pa še kaj drugega....boli te patka, važno da se dobro počutiš v svojem telesu. Res!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 20:08:40   
kajajaka
jaz bi jih imela takoj, nič me ne bi motilo mnenje okolice... AMPAK....
- bolečine po operaciji (jih ne prenašam najbolje)
- baje niso trajni - jih je treba po določenem času odstranit (in kaj ostane - prazna koža user posted image )
- dragi trdi, da mu to ni (ali ga pa skrbi, da bi 3000 € zapravla, ker bi jih on bolje vložil v nakup boljšega avta user posted image user posted image )
- kako je z dojenjem pa žal ne vem

ampak zgledajo pa dobr !!!!!!!!!

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 20:12:04   
Anonimen
andie lepiuser posted image žal mi žanini niso prav nič lepi. rajši imam potem povešeneuser posted image kot pa da se vidi vsa plastika ki jih ima

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 20:28:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

andie lepiuser posted image žal mi žanini niso prav nič lepi. rajši imam potem povešeneuser posted image kot pa da se vidi vsa plastika ki jih ima

Ravno zaradih takih "vaških" komentarjev sprašujem, ki ponavadi na kavicah še glasno razlagajo o tem, kako je una imela, daj jih cel kafič sliši. user posted image

A da jih je potrebno menjati? user posted image  Se bom za drug teden zmenila za posvet pri kirurgu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 21:34:00   
lila114
Tudi jaz jih nimam!!! Pa jaz jih ne bom nikoli imela, pa ne zato, ker jih nočem, ampak zato, ker nimam denarja, vsaj tolko ne!!! Res so lepi na pogled, posebno če so vredu narejeni, se sploh ne vidi da niso pravi!!! Nekatere imamo tudi naravne lepe in obratno!!! Če bi imela možnost bi si jih tudi jaz dala delat!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 21:38:34   
Felicita
jest kakšni odstopim del svojih jošk... če jih katera hoče... user posted image (beri: o vsadkih ne razmišljam in nikoli ne bom, ker se mi že zdej zdijo odločno prevelike).
Kakorkoli, sama nimam nekega slabega mnenja o silikonu, samo na plaži zgleda smešno, ko ženska leži na hrbtu, joške pa 10 cm v luft. Ampak to je zdej že tko pogosto videt, da se noben več ne vtika v to...
A se zdej sploh še uporablja silikon? A niso tega zamenjali z nekimi vložki s fiziološko raztopino, ki so manj škodljivi itd etc?


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 22:00:54   
andie
andie lepi


Japuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 22:06:13   
andie
rajši imam potem povešene


jst pa neuser posted image

jest kakšni odstopim del svojih jošk... če jih katera hoče...


ja, jst prosimuser posted image

quote]ženska leži na hrbtu, joške pa 10 cm v luft.

No, pa sj se da nardit tud ne preveč gromozanskihuser posted image
Moja sestra jih ima, C košarco, in so lepe , ma jih okol8 let, se ji je pa začel mal med prsmi videt-obris od vsadkov. Tak da bo morala kmal zamenjat.
Dala si jih je nardit, ker si je to skos želela in po porodu jih ni mela skor nč več.
Tko k jstuser posted image  Tut js bi si jih nardila, ampak ne vlkih, bolj mi je važna oblika.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Silikonski vstavki - prsi
26.4.2008 22:56:50   
total
Jaz tut nimam nič proti temu in tudi sama imam željo da bi jih mogoče kdaj imela,moigoč si pa kdaj izpolnim željo,za okolico nič ne gledam bi se prav fajn držala znjimi...user posted image user posted image user posted image ,glede dojenja pa lahko dojiš čist normalno in tut poznam ženske z umetnimi pa so dojile,tako da ni panike....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Silikonski vstavki - prsi
27.4.2008 13:38:56   
Anonimen
Dosti informacij lahko tukaj anjdes klik

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Silikonski vstavki - prsi
28.4.2008 8:15:41   
Anonimen
user posted image

Hvala vsem za odkrite in prijazne odgovore user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Silikonski vstavki - prsi
28.4.2008 12:42:59   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Seveda me pa tudi zanimajo mnenja tistih, ki so proti oz. kako gledate na osebe z "umetnimi joški".

Meni "umetni joški res niso všeč". Prvič zato ker imajo nenormalno obliko. In drugič zato, ker jih imajo nesamozavestne ženske.

Ja, če bi pred mano ena hodila z "umetnimi joški", ki štrlijo v oči, bi težko gledal stran, ampak zato ne pomeni da so lepi. To pomeni samo to, da ŠTRLIJO.

Da pa sploh ne govorim, kako SMEŠNA izgleda stara ženska z umetnimi joški. To je šele za zjokat.

Kaj žene žensko, da si gre operirati prsi, zadnjico,... Ne rečem, če gre za popravilo estetske napake kot posledice bolezni, poškodbe. Da pa si gre operirati telo zdrava ženska pomeni samo eno, da v glavi ni dozorela. Ne razume, da je žensko telo lepo. In kar je še najhuje, sploh ne ve' kakšno žensko telo je. In ga na vsak način želi narediti takšnega, kot je v stripih.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Silikonski vstavki - prsi
28.4.2008 12:53:45   
Anonimen
Kaj žene žensko, da si gre operirati prsi, zadnjico,... Ne rečem, če gre za popravilo estetske napake kot posledice bolezni, poškodbe. Da pa si gre operirati telo zdrava ženska pomeni samo eno, da v glavi ni dozorela. Ne razume, da je žensko telo lepo. In kar je še najhuje, sploh ne ve' kakšno žensko telo je. In ga na vsak način želi narediti takšnega, kot je v stripih.


Zelo plemenito razmišljanje.


Anonimna, ki je odprla temo - poznam kar nekaj žensk (ne kvazi estradnic), ki so se odločile za poseg in vse so izjemno zadovoljne. Seveda ti dolgoročnih izkušenj žal ne morem posredovati, namreč vse so bile operirane v zadnjih petih letih.

Vsekakor pojdi na posvet še na Hrvaško. Imajo super plastike (pošlji zs če te zanima kakšna referenca) in predvsem nižje cene.


(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Silikonski vstavki - prsi
28.4.2008 19:03:58   
andie
Kaj žene žensko, da si gre operirati prsi, zadnjico,... Ne rečem, če gre za popravilo estetske napake kot posledice bolezni, poškodbe. Da pa si gre operirati telo zdrava ženska pomeni samo eno, da v glavi ni dozorela. Ne razume, da je žensko telo lepo. In kar je še najhuje, sploh ne ve' kakšno žensko telo je. In ga na vsak način želi narediti takšnega, kot je v stripih.


Vidiš, to je pa dokaz, da moški sploh ne zastopite ženskuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Silikonski vstavki - prsi
30.4.2008 15:09:50   
Zofy
Ja, res je. Jaz bi si jih šla popravit zato, ker so bile nekoč lepe, pa bojo konec dojenja kar precej povešene, saj so tudi kar precej velike. In kaj naj zdaj, ker sem imela otroka, dva ali tri, se sprijaznim s tem, da bojo joški do kolen in kot vrečke čajev??? Če mi estetska kirurgija omogoče nekaj, kar se s telovadbo ne da, zakaj se ne bi spet počutila samozavestna, kot sem se počutila prej??? Ni treba tako posploševati, dragi tehnofil.

Naj povem še jaz svoje mnenje: meni umetni joški, taki, ki se vidi, da so umetni, niso všeč, so mi grdi, sploh, če so preveliki. Bi si jih pa dala popravit tako, da bi lepo stale in da se ne bi vidlo vsadka.

Hehe, glede komentarjev sorodstva, prijateljev, sosedov, pa lahko rečeš, da si delala vaje kot Saška Lendero in da so naravneuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Silikonski vstavki - prsi
30.4.2008 15:30:57   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

In kaj naj zdaj, ker sem imela otroka, dva ali tri, se sprijaznim s tem, da bojo joški do kolen in kot vrečke čajev???



Sprijaznit se boš mogla tud s tem, da nisi vsak dan mlajša, da se leta slej ko prej poznajo na koži in da je ni kozmetike, ki bi preprečila dejansko staranje. Tudi ne obstaja noben hokus - pokus, ki bi preprečil, da slej ko prej nekaj let mlajša dekleta ne bi tudi izgledala nekaj let mlajša. V tem pogledu ima tehnofil prav - sprejeti samega sebe takega, kot si, je težko, a veličastno delo user posted image .

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Silikonski vstavki - prsi
30.4.2008 17:19:27   
Skratek46
Jst se bom tudi odločila za poseg-sicer potem ko bom otroke imela,k er sem videla kaj se je moji sestri s prsmi zgodilo ko je nehala dojit in moj pravi, da če mam to željo da mi jih bo podaril za 30i roj. danuser posted image -kar je sicer še daleč-sam sem mu jasno povedala, da mi bo zelo hudo če bom potem imela neke povešene vrečke namesto tega kar imam zdaj-če bi take ostale jih nebi nikoli predelala-sam na žalost gravitacija in materinstvo terjata svoj davek.
Mislim pa da je treba vsadke na kakih 10let menjat in sama bi šla k Fabjanu,ker mi je že enkrat tako zelo lepo in podrobno obrazložil kako in kaj-všeč mi je ker poudari vse negativne zadeve kar bi te lahko odvrnilo od tega...
Pa oglasi se če si zadevo porihtaš-da malo poveš kako je šlo...
Srečno!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Silikonski vstavki - prsi
30.4.2008 17:22:48   
Skratek46
Tuki maš vse kar moraš vedet:
http://www.fabjan.si/?module=procedures&id=12#menu

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Silikonski vstavki - prsi
30.4.2008 17:32:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Seveda me pa tudi zanimajo mnenja tistih, ki so proti oz. kako gledate na osebe z "umetnimi joški".

Meni "umetni joški res niso všeč". Prvič zato ker imajo nenormalno obliko. In drugič zato, ker jih imajo nesamozavestne ženske.

Ja, če bi pred mano ena hodila z "umetnimi joški", ki štrlijo v oči, bi težko gledal stran, ampak zato ne pomeni da so lepi. To pomeni samo to, da ŠTRLIJO.

Da pa sploh ne govorim, kako SMEŠNA izgleda stara ženska z umetnimi joški. To je šele za zjokat.

Kaj žene žensko, da si gre operirati prsi, zadnjico,... Ne rečem, če gre za popravilo estetske napake kot posledice bolezni, poškodbe. Da pa si gre operirati telo zdrava ženska pomeni samo eno, da v glavi ni dozorela. Ne razume, da je žensko telo lepo. In kar je še najhuje, sploh ne ve' kakšno žensko telo je. In ga na vsak način želi narediti takšnega, kot je v stripih. user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?