|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   korito z vodno rezervo za rože
26.5.2008 18:30:41   
pikapolona2
a ima katera ta korita doma.

Jaz jih imam letos prvič pa mi nekej ni jasno......zalivam rože od zgoraj....ampak tudi če vlijem v eno korito 5 litrov vode.....tisti plovec nikoli ne pride do minimuma.....imam pa občutek da so rože fuul zalite pa nevem a čem kar 10 litrov gor vlit????

ima katera kej izkušenj? Nasvet prosimuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: korito z vodno rezervo za rože
26.5.2008 18:36:57   
gala
Jaz imam meterskega, pa moram vanj skozi luknjo vliti kar okoli 5 litrov vode, da se plovec dvigne. Zalivati pa moraš skozi za to namenjeno odprtino pri  plovcu, ne čez zemljo.
Veliko veselja z rožami!!!

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: korito z vodno rezervo za rože
26.5.2008 19:06:32   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: gala

Jaz imam meterskega, pa moram vanj skozi luknjo vliti kar okoli 5 litrov vode, da se plovec dvigne. Zalivati pa moraš skozi za to namenjeno odprtino pri  plovcu, ne čez zemljo.
Veliko veselja z rožami!!!



ampak meni je pa na navodilih pisalo da čez zemljo.......moj pa tudi pravi da bi on v luknjo...potem pa na koncu zalivava vsak po svoje...rože pa plavajouser posted image

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: korito z vodno rezervo za rože
26.5.2008 19:13:56   
sunny24
Oj. V tisto lukno morš vodo zlivat, ker drugače nima smisla in boge rožice dobesedno plavajo...

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: korito z vodno rezervo za rože
26.5.2008 21:35:45   
E_jen
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Oj. V tisto lukno morš vodo zlivat, ker drugače nima smisla in boge rožice dobesedno plavajo...


Zakaj bi pa plavale? Saj je spodaj pod prstjo rešetka skozi katero steče voda na dno korita.

Jaz imam ta korita že 4 leta in vedno zalivam v zemljo. Mi je lažje, kot ciljat v tisti tulec. Se plovec vseeno dvigne. Je pa odvisno kakšno korito imaš. V raznih bau trgovinah in mercatorjih imajo z majhno zalogo vode. Jaz imam 140 cm, ki ima zaloge 10 litrov. Tako, da tudi v najhujši vročini zalivam samo 2x na teden.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: korito z vodno rezervo za rože
26.5.2008 23:16:10   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

IZVIRNO SPOROČILO: gala

Jaz imam meterskega, pa moram vanj skozi luknjo vliti kar okoli 5 litrov vode, da se plovec dvigne. Zalivati pa moraš skozi za to namenjeno odprtino pri  plovcu, ne čez zemljo.
Veliko veselja z rožami!!!



ampak meni je pa na navodilih pisalo da čez zemljo.......moj pa tudi pravi da bi on v luknjo...potem pa na koncu zalivava vsak po svoje...rože pa plavajouser posted image


Tvoj že ve zakaj je luknja. user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: korito z vodno rezervo za rože
27.5.2008 8:20:25   
Isabellabina
Živjo

Naj še jaz dodam moje izkušnje z zalivanjem.Ta korita imam namreč že kar nekaj let in vedno sem najprej kakšen mesec zalivala čez zemljo, potem pa v luknjouser posted image to pa zato ,ker po enem mesecu korenine že zrastejo toliko ,da dobijo vodo iz spodnjega zbiralnika pred enim mescem pa ti zbiralnik nič ne pomaga ,ker voda ne doseže korenin in je tako, kot če jih nič ne zaliješ.

Evo toliko ,imam pa zmeraj krasne rože!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: korito z vodno rezervo za rože
27.5.2008 9:27:03   
pikapolona2
hvala vsem za nasvete...
big mama tvoja razlaga je pa tudi logična...jst sm bolj začetnica s temi rožami...mi je pa korita kupila tašča ker ve da večkrat pozabim zalit.....s to rezervo pa bodo rožce tudi same zase skrbeleuser posted image

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: korito z vodno rezervo za rože
27.5.2008 10:43:25   
Balonchy
Kolk ojrov ste pa odštele za ta korita? Me mika, da bi jih kupili za drugo leto...

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: korito z vodno rezervo za rože
27.5.2008 11:05:48   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Kolk ojrov ste pa odštele za ta korita? Me mika, da bi jih kupili za drugo leto...


Zdi se mi da stanejo 80cm okrog 7€, mogoče kak evro več ali manj, nisem pa 100%.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?